צורב - האם זה נכון שלכל צורב יש כמות מוגבלת של צריבות? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב - האם זה נכון שלכל צורב יש כמות מוגבלת של צריבות?

risbo

Recommended Posts

בכלל לא נכון, גיל ממוצע של צורב הוא בין שנתיים לשלוש (יש כאלו יותר וכאלו פחות כמובן).

עוד פעם זה קשור בשחיקה ולא במיספר מדויק של צריבות

זה כמו מנורה במקרן יש שעות מוערכות אבל לא מיספר מדויק

אם היה מיספר היו כותבים לך כמו שכתוב כמה דיסקים יש באריזה

וכו וכו

וצורבים שמחזיקים יותר היו עולים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא נכון, גיל ממוצע של צורב הוא בין שנתיים לשלוש (יש כאלו יותר וכאלו פחות כמובן).

לפי מה שאני רואה, כוננים אופטיים מודרניים מתחילים לעלות על העצבים אחרי שנה וחצי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה, כוננים אופטיים מודרניים מתחילים לעלות על העצבים אחרי שנה וחצי כבר.

זה נכון גם מהניסיון שלי, לפני 6 שנים קניתי צורב ימאהה במהירות X8 :P, הוא החזיק מעולה עד לפני שנתיים ופתאום נהרס (4 שנים),

הצורב שקניתי אחריו, 52X32X52 הפסיק לצרוב אחרי שנה בערך מזמן הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני החלפתי צורב (LG) ששבק חיים אחרי שנתיים וחצי עבודה... לפי דעתי החברות בכוונה מייצרות צורבים עם אורך חיים הרבה יותר קצר מפעם ע"מ לעלות את רמת המכירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני החלפתי צורב (LG) ששבק חיים אחרי שנתיים וחצי עבודה... לפי דעתי החברות בכוונה מייצרות צורבים עם אורך חיים הרבה יותר קצר מפעם ע"מ לעלות את רמת המכירות...

אני לא חושב שהצורבים החדשים מחזיקים פחות בכוונה,

אולי זה בגלל מהירויות הצריבה שהולכות וגוברות שגורמות לבלאי מואץ או בגלל שהחברות המייצרות משתמשות בחומרים נחותים יותר כדי להוריד את עלות הייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי היא שיש עוד גורם חשוב מאוד ולא שמתם לב אליו:

לפני שנתיים בקושי היה שימוש בצורבי ודיסקים של , ואילו רק בשנה אולי אפילו שנה וחצי האחרונה התחילו כל המשחקים להיכנס לשוק הDVD ומכך עולה שרמת השימוש עלתה במאות אחוזים :cool2:

הרבה אנשים כבר קונים מחשב עם צורב והיום זה ממש זול, והם לא קונים כונן ואז הם משתמשים במשחקים בצורב אז בעצם הוא משמש גם ככונן בלתי פוסק של משחקים וגם כצורב וזה פשוט גורם לו לשחיקה לאורך זמן

לפחות זו דעתי ואולי תמצאו בה את תשובתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...