אינטרנט זהב רוכשת את 012 (ואני מחפש המלצות לספק חדש) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב רוכשת את 012 (ואני מחפש המלצות לספק חדש)

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^^^^

כמה אתה משלם.?

באיזה חברה?

ומה המהירות?

אני בבזק בין לאומי.. דרך אגב האינטרנט לא זז לי.. מענין מה הבעיה אני צריך לדבר איתם..

2 מגה..

ומשלם איזה 130 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איך רואים שאתה לא משחק משחקי אם היית משחק מישחקי עם Netvision היית פורש

תאמין לי יש לי netvision

ובחו"ל יש לי תמיד מעל 200 Ping

(IN ET game)

יטמבל

zE eXcite ben3lux :~o

קיצור אני בזהב 29 שקל לחודש ל1.5 התחייבות חצי שנה ולכלבים 45 שקל לחודש התחייבות לשנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי על זה עם נטויז'ן 3 נציגים אמרו לי שאין להם מושג על מה מדובר ואין חיוב ככביכול של הגבלה מסויימת...אני מוריד בחודש 20-30 ג'יגה אף פעם לא שילמתי שקל יותר.

כנ"ל ואני מוריד הרבה יותר מזה..40-60 ג'יגה בחודש

בכל מקרה אני לא מרוצה מהמהירויות בנטויז'ן..שנגמרת ההתחייבות אני עובר לבזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום דיברתי על זה עם נטויז'ן 3 נציגים אמרו לי שאין להם מושג על מה מדובר ואין חיוב ככביכול של הגבלה מסויימת...אני מוריד בחודש 20-30 ג'יגה אף פעם לא שילמתי שקל יותר.

תסתכל בחוזה שחתמת עליו. הסעיף הזה שם. גם YNET בדקו ואמרו שהסעיף נמצא. ומחר הם יכולים לבקש שתשלם 1000 שקל. ולא תוכל לעשות כלום, כי אתה חתום על חוזה. אבל תהנה. זאת בחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לעבור לבזק בינלאומי (כלומר 014 הזה עם התוכי) איתם אין לי בעיות

נ.ב.

בקרוב לא נראה את הפרסומות של נטוויזן הרי יש לאינטרנט זהב אינטרס שהלקוחות של נטוויזן יעברו עליה לא להיפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון של מישהו אני מכיר, בינ"ל עשה לו כ"כ הרבה בעיות והיה איטי.

לאחר מכן נמאס לו כבר והוא עבר ל- 012 והמהירות של האינטרנט השתפרה בהרבה.

תראה, אם תעשה סקר דעת קהל לפחות באינטרנט כל אחד יתלונן על חברה אחרת ואחד אחר יביא בדיוק טיעונים הפוכים לטובה על אותה חברה..

לא יודע אני אישית לא מרוצה שאני מקבל רק 200 בחבילה של 2 מגה..(אני לא ממש רחוק מהמרכזייה גם)

וחבר שגר פה קרוב מחובר לבזק בינלאומי על אותה חבילה והוא מקבל מקסימום מהירות, מוריד כ-80-100 ג'יגה ממוצע בחודש וממש לא עושים לו בעיות..

אני ינסה, לא יהיה טוב נמשיך לחברה אחרת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בחוזה שחתמת עליו. הסעיף הזה שם. גם YNET בדקו ואמרו שהסעיף נמצא. ומחר הם יכולים לבקש שתשלם 1000 שקל. ולא תוכל לעשות כלום, כי אתה חתום על חוזה. אבל תהנה. זאת בחירה שלך.

החוזה שלי הוא דרך הטלפון...לא זכור לי על חוזה כזה...

סגרתי איתם אתמול על 45 שקל 2.5 150 בלי התחייבות לכלום..ככה שקורא משהו קטן אני אומרכ להם בייביי...

בכל אופן אין מצב שהם יעסו את זה, ברגע שהם יקחו שקל יותר הלכו להם 60% מהמשמשים..יהיה להם הפסד של מיליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...