אינטרנט זהב רוכשת את 012 (ואני מחפש המלצות לספק חדש) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט זהב רוכשת את 012 (ואני מחפש המלצות לספק חדש)

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או שהם הפסיקו עם זה או שיש לי ממש הרבה מזל...הסברים:

לא לקחו כסף יותר ממה שצריך ו:

http://img217.imageshack.us/img217/576/sd7gh.png

למי שתוהה, באפריל זה קצת כי זה רק היומיים האחרונים של החודש

זה netlimiter?

אני גם רוצה איכשהו לראות כמה אני מוריד מעלה כל פעם, איזו תוכנה זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה netlimiter?

אני גם רוצה איכשהו לראות כמה אני מוריד מעלה כל פעם, איזו תוכנה זו?

יאפ זה נטלימיטר...אבל היא מתחילה את הלוג רק מרגע ההתקנה ורק שהיא פתוחה..רק שתדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנטויז'ן, משלם 69 ש"ח לחודש על 2MB, אני דיי מרוצה..אין ליבעיות איתם.

אבל אני לא אתנגד לחבילה יותר טובה, ואני יודע שיש בפחות מחיר..עוד מעט נגמרת ההתחייבות שלי לשנתיים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנטויז'ן, משלם 69 ש"ח לחודש על 2MB, אני דיי מרוצה..אין ליבעיות איתם.

אבל אני לא אתנגד לחבילה יותר טובה, ואני יודע שיש בפחות מחיר..עוד מעט נגמרת ההתחייבות שלי לשנתיים איתם.

חחחח איך רואים שאתה לא משחק משחקי אם היית משחק מישחקי עם Netvision היית פורש

תאמין לי יש לי netvision

ובחו"ל יש לי תמיד מעל 200 Ping

(IN ET game)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי adsl 2.5 נטויז'ן ובזק 110 שקל..אני חייב להגיד שהמהירות הורדה פושט מטורפת!!! 330 יציב...הכל טס..עדיף על 190 ב1.5

לגבי הפינגים...בכל שרת אירופי שאני משחק יציב על 70-80 שרת ישראלי 10-40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי adsl 2.5 נטויז'ן ובזק 110 שקל..אני חייב להגיד שהמהירות הורדה פושט מטורפת!!! 330 יציב...הכל טס..עדיף על 190 ב1.5

לגבי הפינגים...בכל שרת אירופי שאני משחק יציב על 70-80 שרת ישראלי 10-40

wtf u play?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיחה עם חבר שלי שעובד עם ב012 (ולא לא בתמיכה, בתפקיד *קצת* יותר בכיר), מדובר ש015 יתמזגו ל012 ולא להיפך. כלומר 012 אמורה להיות החברה השולטת.

בקשר לנטוויז'ן - כל מי ששמה אידיוט. למה? כי חתמתם על חוזה שאתם מפירים אותו. מחר נטוויז'ן יכולה להחליט שהיא גובה 5 שקל על כל מ"ב מעבר ללימיט, ולגבות את זה אפילו רטרואקטיבית על כל זמן החיבור שלכם. כמובן שזה הWORST-CASE, אבל זה לא אומר שזה לא יכול לקרות.

בכל מקרה קשה לי להאמין שהיא יכולה לעשות את זה ללקוחות 013, כי אני בתור לקוח של 013, לא חתמתי על שום מסמך כזה.

אבל אם המיזוג הזה יאושר ע"י הממונה להגבלים העיסקיים, פרקטית יהיו 3 ספקים בארץ - זה די ג'יפה (וכן אני יודע שיש עוד ספקים כמו אטקום, אבל פרקטית יש גם 3 סלולריות - אף אחד לא סופר את מירס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איך רואים שאתה לא משחק משחקי אם היית משחק מישחקי עם Netvision היית פורש

תאמין לי יש לי netvision

ובחו"ל יש לי תמיד מעל 200 Ping

(IN ET game)

אני כבר לא משחק בET.

כך שהפינגים לא כ"כ חשובים לי במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיחה עם חבר שלי שעובד עם ב012 (ולא לא בתמיכה, בתפקיד *קצת* יותר בכיר), מדובר ש015 יתמזגו ל012 ולא להיפך. כלומר 012 אמורה להיות החברה השולטת.

בקשר לנטוויז'ן - כל מי ששמה אידיוט. למה? כי חתמתם על חוזה שאתם מפירים אותו. מחר נטוויז'ן יכולה להחליט שהיא גובה 5 שקל על כל מ"ב מעבר ללימיט, ולגבות את זה אפילו רטרואקטיבית על כל זמן החיבור שלכם. כמובן שזה הWORST-CASE, אבל זה לא אומר שזה לא יכול לקרות.

בכל מקרה קשה לי להאמין שהיא יכולה לעשות את זה ללקוחות 013, כי אני בתור לקוח של 013, לא חתמתי על שום מסמך כזה.

אבל אם המיזוג הזה יאושר ע"י הממונה להגבלים העיסקיים, פרקטית יהיו 3 ספקים בארץ - זה די ג'יפה (וכן אני יודע שיש עוד ספקים כמו אטקום, אבל פרקטית יש גם 3 סלולריות - אף אחד לא סופר את מירס).

היום דיברתי על זה עם נטויז'ן 3 נציגים אמרו לי שאין להם מושג על מה מדובר ואין חיוב ככביכול של הגבלה מסויימת...אני מוריד בחודש 20-30 ג'יגה אף פעם לא שילמתי שקל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי תודה הצלת אותי, רציתי כבר לקפוץ מהחלון

אם 012 תיהיה החברה השולטת אז זה אחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...