באיזה VNC אתם משתמשים (לקוח) ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה VNC אתם משתמשים (לקוח) ?

Kidney_stonE

Recommended Posts

סתם מעניין אותי לדעת, אלה מכם שמתחברים לבית באמצעות VNC, באיזה לקוח אתם משתמשים ומה הייתרונות שלו ?

אני משתמש ב REAL VNC, ואני מחפש לו תחליף, כי משום מה הוא מחרבש את ממשק החלפת השפות ב XP

אי אפשר להחליף או שקשה להחליף לכתיבה באנגלית/עברית, הבנתי שאני לא היחיד שנתקל בבעיה הזאת איתו.

אז במה אתם עובדים ? (כל מי שמתכנן להגיד REMOTE DESKTOP אז בואו אני אחסוך לכם מראש : אני מעדיף משהו אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין, יש מלא אנשים שמתחברים לבית דרך מקום העבודה או מקום הלימודים שלהם - כלומר מקומות שאין לך בהם הרשאות ADMIN להתקין שום דבר

חוץ מזה, זאת תוכנה לא חינמית, לא קוד פתוח, ודי ישנה ועבר זמנה לדעתי, השתמשתי בה בעידן ה DIALUP בזמנו...

היא גדולה, מסורבלת, תופסת הרבה משאבים יחסית, כשכל מה שאני צריך זה שליטה בסיסית מרחוק, בלי כל האפשרויות שלה, והאירוח של כמה משתמשים על מחשב אחד ו.... (אפשר להמשיך)

כולה צריך CLIENT-SERVER , האמת אפילו רק CLIENT , הסרבר של REALVNC מותקן לי כבר, אני רק מחפש CLIENT יותר טוב שיתחבר אליו..

RADMIN לא ניסיתי האמת אף פעם, אבל הבנתי מכמה אנשים בעבר,

שיש לה ממשק גרוע, דחיסה גרועה (=מהירות עבודה) ואבטחה גרועה, הכל יחסית לפרוטוקול VNC.

remote של אני פשוט לא אוהב, זה מאוד איטי יחסית ל VNC - בצורה מחרידה לפעמים (מנסיון על אותו מחשב, אותו חיבור, באותו זמן - המהירות ב VNC פשוט יותר טובה, במצב של FULL COLOR) (יש לי 1MB העלאה בבית, אז מותר לעבוד בצבע מלא.. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בUltraVNC - הוא כמובן חינמי וקוד פתוח,

יש לו יכולות שב-REALVNC יש רק בגרסה בתשלום(כמו Login),

יש לו את כל היכולות של TinyVNC ו EchoVNC פלוס כמה יכולות משלו כמו דרייבר מיוחד שמדבר ישירות עם הvideo overlay (שאישית לא הצלחתי להפעיל אותו, אבל אחרים כן) להעברת דרך VNC בלי להעמיס על המעבד,

אני לא יודע אם לאחרים יש את היכולת הזו, אבל הוא יודע להפוך לrepeater, כלומר - אם למחשב א' יש גישה למחשב ב' ולמחשב ב' יש גישה למחשב ג', אבל למחשב א' אין גישה למחשב ג', אפשר להפוך את מחשב ב' לתחנת ביניים בין א' ל-ג'.

וחוץ מזה יש להם פורום שמאד אוהבים לעזור בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בקשר לאיטיות ב-Radmin... היא עובדת בסדר מבחינתי. את ה-client לא חייבים להתקין... פשוט לוקחים את קובץ ההעלאה לאחר התקנה אחת ושמים אותו על DiskOnKey או באימייל או בכל מקור איכסון אחר... הייתי עושה את זה בחוות מחשבים בטכניון ללא בעייה.

אני ינסה את ה-VNC הזה, נראה אם באמת יש שיפור במהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מכיר שב-Radmin לא צריך להתקין קליינט, ברור, דיברתי על הנורטון pcanywhere

אישית אני שומר את הקליינט של ה VNC ועוד כמה כלים חשובים, ב FTP הפצפון שיש לי בספקית האינטרנט שאני עובד בה

(לכל לקוח יש שם 10 מגה FTP מסתבר, רק צריך להתקשר לתמיכה להפעיל את זה..)

@

וגיבוי בג'ימייל.

בכל אופן, ה ULTRA נראה מעולה, אני אבדוק אותו מחר בעבודה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקנתי עכשיו את ה-UltraVNC והשוותי מול RADMIN...

כמו שחשבתי - RADMIN הרבה יותר מהיר !!

את שניהם בדקתי על 256 צבעים, בלי יותר מדי הגדרות (ב-VNC יש הרבה אופציות...) בשליטה על ה-desktop בלבד

אם משהו יכול לומר באילו הגדרות להשתמש בדיוק בכדי ש-VNC יתן מהירות כמו של RADMIN אני עלול לעבור אליו. כרגע זה אפילו לא מתקרב :bash:

RADMIN לא ניסיתי האמת אף פעם, אבל הבנתי מכמה אנשים בעבר,

שיש לה ממשק גרוע, דחיסה גרועה (=מהירות עבודה) ואבטחה גרועה

תנסה, אני מבטיח לך שתשכח מהר מאוד את השמועות האילו.

http://www.radmin.com/

Features:

http://www.radmin.com/products/radmin/features.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש הרבה זמן ב-radmin והיא מעולה,פשוטה וקלה.

גרסה 2.2 שלהם מאוד טובה ויציבה מאשר גרסה 2.1--תנסה אותה לא יזיק.

מה גם,אל חחש להשאיר את השרת פתוח להאזנה מאחר ואתה יכול להגדיר סיסמה חזקה שלרוב קשה לפרוץ אותה.מה עוד,אתה יכול להגידר בתוכנה כתובות ip מורשי גישה ל-server ככה שעוד מאין צד של בטחון.

מידע נוסף:

http://www.radmin.com/products/radmin/features.php

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

סליחה שאני נדחף...

בכל פעם שהתקנתי תוכנה כזאת, ראיתי כאילו יש לי 2 כתובות IP. אחת תחת ethernet adapter local area connection

ואחת תחת הספק barak013_l2pt

כשאני עומד על האייקון של התוכנה שתיהן מופיעות עם פסיק בינהן.

איזה IP אני צריך לכתוב בצד של ה-viewer ?

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך מחשב יחיד שמחובר אליו מודם כבלים ואתה מתחבר דרך חייגן l2tp.

כנראה שמה שאתה רואה זו כתובת אחת פנימית מרשת הכבלים(מתחילה ב-172.22-29...)והשניה היא כתובת ip החיצונית אשר קבלת מהספקית שלך ברק.

כאשר אתה רוצה להשתלט על מחשב מרוחק דרך ה-viewer,אתה אמור לבקש מהצד השני את כתובת ip החיצונית שהוא קבל מהספקית שלו ואז להגדיר אותה בהתקשרות שאתה יוצר.

מקווה שהבנת,

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...