מעוניין לקנות מארז שקט מאוד וקריר. עד 700 עם ס&#1508 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מארז שקט מאוד וקריר. עד 700 עם ס&#1508

kub

Recommended Posts

שלום לכולם,

המערכת המיועדת היא :

930D, 2GB זכרון, מאורר BT, לוח אם של אסוס ATX, כרטיס מסך קטן(לא סוס כמו הX1800) וכנראה עם קירור פאסיבי.

אני לא עושה אוברקלוק למעבד וחשוב מאוד לשים דגש שיהיה שקט מאוד אך קריר.

מכיוון שהחנות שאני קונה ממנה עובדת בעיקר עם מארזי TT ואין להם את ה6A19 חשבתי ללכת על המארזים הנ"ל:

TT MATRIX

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12875&catid=666

מגיע עם מאורר 1 120MM שקט. עולה 337 שקל אבל יש להוסיף בחשבון עוד מאורר 120MM ואולי מאורר לצד המארז.

יש גם את הTT SOPRANO

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=12895&catid=666

שאני לא כל כך מצליח להתחבר למראה שלו, אני מעדיף אץ המראה של הMATRIX, אבל הוא מגיע עם 3(!) מאוררים 2 של 120 ו1 של 92 בצד.

עולה 443 שח.

*אני לא רוצה חלון בכלל, אבל אני מניח שהמאורר השלישי בא רק כאשר מזמינים את הגרסא עם החלון, לא ככה?

ועד כמה אני צריך את המאורר הזה? בצד? האם הגרסא בלי החלון מגיע עם AIR DUCT?

כמו כן, יש לי התלבטות האם לקחת את הSOPRANO עם וספק 430 של TT ב659 שקל.

או להשקיע ולקחת את הENERMAX 350W שהוא יותר טוב לפני הנתונים הישבים שבדקתי. אבל זה כבר נהיה לי יקר מדי :\

דעתכם בבקשה

קובי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק הזה לא מושך אותי בכלל כי אין לו מאוררים, רק מאורר אחד אחורי. וזה לא מספיק לי.

הספק שלו טוב מאוד בזה אני בטוח אבל אני יכול להוסיף למארז שאני יקנה FSP 400THN ב330 שקל..

חשבתי על RADIMAX SCORPIO, מה דעתכם עליו?

אני זוכר שראיתי פעם אחד כזה, והוא היה באמת שקט, אבל זה היה עם מערכת חלשב מאוד CELERON.

יהיה לי מקום לשים שם GOLDEN ORB?

אם יש לכם המלצה אחרת עד 400 שקל בלי ספק אני יודה לכם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני הבנתי את זה היום בכל מיני חיפושים שעשיתי..

אבל כמו שאמרתי, לאח של חבר שלי יש את המארז הזה בדיוק והוא חרישי! אבל האמת שיש שם מערכת מאוד חלשה..

על המ אתה ממליץ ליאור?

צריך כולל ספק טוב עד 700 שקל ~

הבעיה שהחנות לא עובדת עם של HEC.

וה6A19 דורש גם מאורר נוסף נגיד ששמים את הסיילנט קאט זה עוד 70 שקל.

הבעיה העוד יותר גדולה זה שלא אני מרכיב את המחשב אז אין לי הרבה מרווח לתמרון .. :\

איך הSOPRANO בתור מארז? עזבו את הספק בצד. (עם 3 מאוררים וחלון)

האנטק 3800B מאוד מעניין אותי ואני יודע שהספק שם הוא טוב, אבל אני מפחד קצת בגלל האחריות שלהם..

אבל אם אני נותן לחנות להרכיב בכל מקרה אין סיבה שאני צריך לפחד מהנושא הזה לא? הרי הם לא יביאו לי מחשב לא מתפקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא הקנייה הכי טובה שאני יכול לעשות עד 700 שקל עם ספק?

אבל אני יצטרך אחרי זה להוסיף לו מאורר

איזה מהמארזים הבאים יהיה לי הכי טוב למערכת הזו : 930D + goldenorb2, p5ld2,2x512 , 7600gs

2650BQE עם ספק 350W ב570 שח.

3700BQE עם ספק 350W ב570 שח.

3800B עם ספק 400W ב690 שח.

ההבדלים בינהם הם במאוררים בלבד לא?

*עריכה:

שמתי לב ש2 הספקים מספקים אותו כח על המסילות 12V

במסילה 1 10A בשניה 15A גם ה350W וגםה400W, אם מישהו יוכל לומר לי במה ה400 יתן לי שינוי אני אודה לו מאוד..

אני חושב מאוד על ה2650.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...