עזרה קטנה בעיצוב החדר (gay hhh) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה קטנה בעיצוב החדר (gay hhh)

bykeking

Recommended Posts

קודם תחליט איזה צבע אתה רוצה את החדר שלך,

אחרי שהחלטת תצבע את הרהיטים ולמיטה תשנה את הצבע לצבע שבחרת.

אהה ולפני זה כמובן תעשה סדר ותיזרוק חצי מהדברים הלא שימושיים ותסדר את החדר כמו שלא סידרת בחיים שלך , שכל דבר יהיה מתאים לדבר אחר.

תכניס קצת תאורה אפשר לדים או ספוטים.

איזה חדר אתה רוצה? כזה עם אווירת כמו בר או סתם חדר? אתה רוצה חדר כביכול "עתידני"? שנגיד יהיה עם הלומיניום ויוכל גם להתאים בעתיד למסך שלך?

יש אפשרות לשים לוחות אלומיניום על הארון שיש לך שם , כאילו להדביק \ להבריק , ואז תוכל גם לחרוט איזה ציור יפה כאילו מקווים קטנים על הלוח.

אם יש לך בשמים דאורדוראנטים וכל מיני שטויות תוכל לסדר אותם על המדף בצורה סימטרית ויפה

כמו פה: http://img450.imageshack.us/img450/6892/p70101894rt.jpg

ותוכל להוסיף כמו לדים מלמעלה שיעשה אור מלמעלה.

זה רק אני או שרשום לך על הדאורדאורנט של "אדידס" את המילה "גייז"???

ותגיד, יש לך בעייה של הזעת ייתר או סרחון ייתר? כמה דאורדאורנטים שה' ישמור אותנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שרשום לך על הדאורדאורנט של "אדידס" את המילה "גייז"???

ותגיד, יש לך בעייה של הזעת ייתר או סרחון ייתר? כמה דאורדאורנטים שה' ישמור אותנו...

חחחחח זה רק אתה...

ובקשר לריח רק 2 דאורדוראנטים "פעילים" כל השאר גמורים

תוכל לעשות לארון שלך כאלה קווים אולי זה ימצא חן בעיניך כמו שבארון השמאלי. אומנם זה חדר הלבשה אבל עדיין..

010_changing_room_lockers.jpg

אם אתה אומר שאתה רוצה אווירה של בר אז כמה בקבוקים לא יזיקו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לעשות לארון שלך כאלה קווים אולי זה ימצא חן בעיניך כמו שבארון השמאלי. אומנם זה חדר הלבשה אבל עדיין..

אם אתה אומר שאתה רוצה אווירה של בר אז כמה בקבוקים לא יזיקו..

לא מת על הקווים האלה :/

בקשר לבקבוקים... זה לא נראה לי רעיון טוב, אני חושב שאני אלך על תאורה יותר חלשה וכמה ספוטים אדומים אולי בפינות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בשמים דאורדוראנטים וכל מיני שטויות תוכל לסדר אותם על המדף בצורה סימטרית ויפה

כמו פה: http://img450.imageshack.us/img450/6892/p70101894rt.jpg

ותוכל להוסיף כמו לדים מלמעלה שיעשה אור מלמעלה.

LOL

You're GAY :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חלה התקדמות רצינית מאוד בסידור החדר!! ;D

1) העפתי מלא דברים, סידרתי את החלק בארון שאני תולה בו מעילים וחולצות אלגנטיות ובעיקר שם בו מלא דברים על הריצפה. בקיצור העפתי כמעט הכל מהריצפה סידרתי את הבגדים ועכשיו הכנסתי את המגירות פלסטיק שהיו צמודות לשולחן (צד ימין בתמונה הראשונה) וזה יצא ממש מגניב.

2) העפתי את כל המגנזינים שלי שזה אומר לדעתי כמעט 200 חחח לא רואים את הכל בתמונות, יש חלק בתמונה של השולחן ויש עוד הרבה בכוורת ועוד בכל מיני מקומות... מצאתי גליונות משנת 2000 ו-2001 חחח.

3) סידרתי את המגירות שמתחת לשולחן (שוב, תמונה ראשונה, נראות כמו עגלת משקאות של דיילת...), הכנסתי לשם כל מיני דברים שהיו מפוזרים והזזתי אותן למקום שבו היו מגירות הפלסטיק. יצא הרבה יותר יפה.

עכשיו התכנון הוא שהמחשב יהיה על הרצפה איפה שהיו המגירות אלומיניום על מטלה מיוחד כזה למשב שמתחבר לרגל של בשולחן.

אני מנקה, מסדר וממיין את הכל.

תודה רבה ותמונות בהמשך.

BTW, התחלתי לחשוב עוד על העיצוב ומצאתי דברים נחמדים באיקאה במחירים לא רעים בכלל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית רואה את ההודעה הראשונה שלי, כתוב שאני רוצה לעשות כמה שיותר דברים בעצמי.

למשל, אני הולך כנראה לחבר לוחות אלומיניום מוברש לדלתות הארון ולכוורת, אני הולך להתקין לוח זכוכית מעל השולחן ולהכניס מתחתיו תמונה ברזולוציה גבוהה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חלה התקדמות רצינית מאוד בסידור החדר!! ;D

2) העפתי את כל המגנזינים שלי שזה אומר לדעתי כמעט 200 חחח לא רואים את הכל בתמונות, יש חלק בתמונה של השולחן ויש עוד הרבה בכוורת ועוד בכל מיני מקומות... מצאתי גליונות משנת 2000 ו-2001 חחח.

יא חתיכת חרמן!!!! 200 מגזינים ?????? אתה צריך טיפול רפואי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1::xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

עכשיו חזרה לנושא... תראה את הסידור החדש (פותח התרד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...