עזרה קטנה בעיצוב החדר (gay hhh) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה קטנה בעיצוב החדר (gay hhh)

bykeking

Recommended Posts

טוב אז ככה, הגיע החופש המבורך והגיע הזמן לשינוי רציני בחדר שלי. אני רוצה לעשות כמה שיותר DIY כאלה בשביל לחסוך כסף ( :smile1:) אחרי שאני יחליט לאן כל דבר הולך אני יוסיף איזה LCD חמוד או משהו...

אני אשמח לתמונות של חדרים מגניבים... (עברתי על כל הת'רד של החדרים ולא ממצאתי איזה משהו שאני ממש ממש מתלהב ממנו :nixweiss:)

תמונות בהמשך...

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתחיל מה משמעות ה (gay hhh) ?

חח זה סתם כי יש לעיצוב פנים סטיגמה של gays חחח עזוב...

כמה כסף אתה מתכוון להשקיע בחדר?

כמה שפחות אבל כעיקרון 500-1500 (לעיצוב לא לאלקטרוניקה).

תן תמונה בבקשה של איך נראה החדר שלך כרגע

image shack לא עובד עכשיו לא יודע למה...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסדר בדרך... כשאני יסיים לעבוד שבוע הבא אני יתחיל לסדר את זה (פחחח :lol:

תתחיל בזה שתביא לי את הדגמים שלך ;) אני באמת מתכנן על דיאבלו להשלמת הסדרה (כבר יש מורצ'לגו וקונטאש).

)

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תחליט איזה צבע אתה רוצה את החדר שלך,

אחרי שהחלטת תצבע את הרהיטים ולמיטה תשנה את הצבע לצבע שבחרת.

אהה ולפני זה כמובן תעשה סדר ותיזרוק חצי מהדברים הלא שימושיים ותסדר את החדר כמו שלא סידרת בחיים שלך , שכל דבר יהיה מתאים לדבר אחר.

תכניס קצת תאורה אפשר לדים או ספוטים.

איזה חדר אתה רוצה? כזה עם אווירת כמו בר או סתם חדר? אתה רוצה חדר כביכול "עתידני"? שנגיד יהיה עם הלומיניום ויוכל גם להתאים בעתיד למסך שלך?

יש אפשרות לשים לוחות אלומיניום על הארון שיש לך שם , כאילו להדביק \ להבריק , ואז תוכל גם לחרוט איזה ציור יפה כאילו מקווים קטנים על הלוח.

אם יש לך בשמים דאורדוראנטים וכל מיני שטויות תוכל לסדר אותם על המדף בצורה סימטרית ויפה

כמו פה: http://img450.imageshack.us/img450/6892/p70101894rt.jpg

ותוכל להוסיף כמו לדים מלמעלה שיעשה אור מלמעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין מאוד סובייקטיבי

כל חדר נראה שונה,ו"לשאול" עיצוב ממישהו אחר זה פשוט לא עובד.

תבחר את הצבעים השולטים שיהיו לך בחדר ותתמקד בהם.

ככה למשל אני התמקדתי בחדר בשני צבעים עיקריים: ירוק וצבע עץ בהיר.

אם יש לך שולחן מחשב בחדר,אז אני ממליץ לך לקנות מערכת של 4 לפחות,ולפזר אותם בצורה מגניבה על השולחן [או לחליפין-לסדר מערכת סראונד בחדר ואז כבר צריך לסדר את הרמקולים]

תקנה פוסטרים שמוצאים חן בעיניך,ושלא נוגדים יותר מדי את הצבעים השולטים בחדר ותסדר שטיח באותם הגוונים.

תעיף את כללללל הדברים שאתה לא צריך,ותדאג שכל הדברים שאתה צריך אבל לא מעונין שיראו בחדר תסתיר בתוך הארונות

במקומות הגלויים תעשה לעצמך אוספים כאלו ואחרים,בקבוקים,כדורים,דגמי מכוניות....

בנוגע לתאורה-זה כבר עניין שתלוי ממש בך,אני אישית מתכוון להכניס לחדר לדים

במרכז תהיה מנורה חזקה שתפיל אור,ובצדדים יהיו לדים ספוטים שיהיו מבוססים על תאורה חמה,או שאולי אני אלך על סטייל ואשים לדים ירוקים.

אה,והכי חשוב-תעיף לעזאזל כל צעצוע כזה או אחר ממקומות גלויים ותדאג שפינת המחשב תהיה מסודרת,ולא מקבץ של ניירות,חוטים ובלאגן...זה הורס את כל הלוק של החדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה רעיון שלי למודינג לארונית המשעממת שלי, ההורים שלי אסרו עליי לעשות את זה ( :pissed:) אבל בכל זאת... אני רציתי להתקין לדים בכוורת ספרים שלי, ולהוסיף מאווררי 120 מ"מ צבעוניים במאחורה, נכון שזה נשמע לך ממש דפוק אבל תחשוב על זה שניה, תדמיין כוורת עץ בצבע בוק, ובאמצע כל תא יש מאוור כחול או ירוק שמסתובב... עם תאורת לדים תואמת...

נה.

בכל מקרה

אתה צריך לבחור theme אחד ולדבוק בו לאורך כל החדר.. וזה בערך ייתן את התוצאה הכי טובה.

ועוד טיפ

אל תשים מנורה אחת ותסמוך עליה, אם למשל מעל המחשב תשים תאורה של ספוטים או משהו, מעל הארון תשים תאורה עדינה, וכו' וכו' וכו', במיוחד אם יש לך חדר גדול.. הלוגן או ניאון אחד לכל החדר הורסים את האווירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה, אני לא מדבר על 20 מנורות הלוגן, אני מדבר על שילוב של תאורות עדינות ותאורה מקומית, למשל לארון או לכוננית ספוט נפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה!

קודם תחליט איזה צבע אתה רוצה את החדר שלך,

אחרי שהחלטת תצבע את הרהיטים ולמיטה תשנה את הצבע לצבע שבחרת.

אהה ולפני זה כמובן תעשה סדר ותיזרוק חצי מהדברים הלא שימושיים ותסדר את החדר כמו שלא סידרת בחיים שלך , שכל דבר יהיה מתאים לדבר אחר.

תכניס קצת תאורה אפשר לדים או ספוטים.

איזה חדר אתה רוצה? כזה עם אווירת כמו בר או סתם חדר? אתה רוצה חדר כביכול "עתידני"? שנגיד יהיה עם הלומיניום ויוכל גם להתאים בעתיד למסך שלך?

יש אפשרות לשים לוחות אלומיניום על הארון שיש לך שם , כאילו להדביק \ להבריק , ואז תוכל גם לחרוט איזה ציור יפה כאילו מקווים קטנים על הלוח.

אם יש לך בשמים דאורדוראנטים וכל מיני שטויות תוכל לסדר אותם על המדף בצורה סימטרית ויפה

כמו פה: http://img450.imageshack.us/img450/6892/p70101894rt.jpg

ותוכל להוסיף כמו לדים מלמעלה שיעשה אור מלמעלה.

אני חושב שאני אלך על לוק עתידני כזה שיכלול הרבה אלומניום מוברש וזכוכית. הקשר לצבע, השילוב של עץ בהיר, זכוכית ואלומניום (כן, אני יודע שזה לא צבע) יהיה הנושא (theme) של החדר. אבל אני רוצה גם לשלב קצת אווירה של בר... אני עוד לא יודע בדיוק במה זה יתבטא...

בקשר למדף בשמים ותכשירי טיפוח... בשביל זה יש אמבטיה :silly:

אני כנראה אצפה את דלתות הארון ואת הכוורת באלומיניום מוברש או עם דוגמאת יהולומים\מעויינים כמו שהצעת.

עניין מאוד סובייקטיבי

כל חדר נראה שונה,ו"לשאול" עיצוב ממישהו אחר זה פשוט לא עובד.

תבחר את הצבעים השולטים שיהיו לך בחדר ותתמקד בהם.

ככה למשל אני התמקדתי בחדר בשני צבעים עיקריים: ירוק וצבע עץ בהיר.

אם יש לך שולחן מחשב בחדר,אז אני ממליץ לך לקנות מערכת של 4 לפחות,ולפזר אותם בצורה מגניבה על השולחן [או לחליפין-לסדר מערכת סראונד בחדר ואז כבר צריך לסדר את הרמקולים]

תקנה פוסטרים שמוצאים חן בעיניך,ושלא נוגדים יותר מדי את הצבעים השולטים בחדר ותסדר שטיח באותם הגוונים.

תעיף את כללללל הדברים שאתה לא צריך,ותדאג שכל הדברים שאתה צריך אבל לא מעונין שיראו בחדר תסתיר בתוך הארונות

במקומות הגלויים תעשה לעצמך אוספים כאלו ואחרים,בקבוקים,כדורים,דגמי מכוניות....

בנוגע לתאורה-זה כבר עניין שתלוי ממש בך,אני אישית מתכוון להכניס לחדר לדים

במרכז תהיה מנורה חזקה שתפיל אור,ובצדדים יהיו לדים ספוטים שיהיו מבוססים על תאורה חמה,או שאולי אני אלך על סטייל ואשים לדים ירוקים.

אה,והכי חשוב-תעיף לעזאזל כל צעצוע כזה או אחר ממקומות גלויים ותדאג שפינת המחשב תהיה מסודרת,ולא מקבץ של ניירות,חוטים ובלאגן...זה הורס את כל הלוק של החדר.

הגוף תאורה הראשי הולך להישאר, מה כן, אני אחליף את ה-CRT הישן והטוב במסך LCD שיהיה "דבוק" לקיר שמאחורי השולחן ואז אני אחבר למדף הראשון בשולחן גוף תאורה עם שני ספוטים שיפזר אור על גבי השולחן.

מערכת סראונד תבוא בהמשך אני מקווה.

ושוב, בקשר לבלאגן, הוא הולך להעלם בקרוב.

זה היה רעיון שלי למודינג לארונית המשעממת שלי, ההורים שלי אסרו עליי לעשות את זה ( :pissed:) אבל בכל זאת... אני רציתי להתקין לדים בכוורת ספרים שלי, ולהוסיף מאווררי 120 מ"מ צבעוניים במאחורה, נכון שזה נשמע לך ממש דפוק אבל תחשוב על זה שניה, תדמיין כוורת עץ בצבע בוק, ובאמצע כל תא יש מאוור כחול או ירוק שמסתובב... עם תאורת לדים תואמת...

נה.

בכל מקרה

אתה צריך לבחור theme אחד ולדבוק בו לאורך כל החדר.. וזה בערך ייתן את התוצאה הכי טובה.

ועוד טיפ

אל תשים מנורה אחת ותסמוך עליה, אם למשל מעל המחשב תשים תאורה של ספוטים או משהו, מעל הארון תשים תאורה עדינה, וכו' וכו' וכו', במיוחד אם יש לך חדר גדול.. הלוגן או ניאון אחד לכל החדר הורסים את האווירה

הרעיון של הכוורת נשמע מגניב, אבל זה יותר מדי space age בשבילי...

עוד דבר שחשבתי לעשות הוא להזמין פלטת זכוכית שתשב על פלטת העץ של השולחן עם רווח של חצי סנטימטר ומתחתיה לשים תמונה על נייר ברזולוציה ממש גבוהה של נוף בקטוב הצפוני למשל... (או כל דבר אחר. אתם מוזמנים להציע)

תודה רבה! עוד הצעות, רעיונות, דוגמאות וכו' יתקבלו בברכה.

(כמו כן יצורפו צילומים ממהלך העבודה (לאחר הסידור... ))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...