קורס MCSE של מיקרוסופט - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס MCSE של מיקרוסופט

i.k

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה מהנדס חשמל צריך A+? ::)

A+ זה תעודה של טכנאי .

אם היית קורא את ההודעה היית רואה שאני רוצה לעבוד בחופשים במעבדות וכאלה.

האם שווה לעשות ת'מבחן הסמכה או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה, רוב המעבדות לא מסתכלות על הסמכת A+.

אם אתה רק עושה את הבחנים ולא עושה קורס (המבחנים הצחיקו אותי מלפני שנה שבקושי ידעתי משהו...) אז זה יכול לעזור לך כי יש מקומות שאם אין לך "ארז מוסמך" שחור על לבן אז הם בכלל לא יסתכלו עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה לכם עוד משתמט חלאת אדם אני בטוח שהוא גם רוסי מלוכלך ומטונף

הוכחות ? הוא בן 25 ואמר שהוא עובד שם כ-7 שנים ... 25 - 7 = 18 כלומר הוא לא התגייס בכלל החלאה הזה

פשוט חלאת המין האנושי

תראה אני לא יירד לרמה שלך

אבל אני כן יגיד לך משהו

אני מתעסק עם מחשבים עוד מלפני שהיית ניצוץ של חרמנות בעיניים של אבא שלך

אני מרוקאי גאה ועובד במחשבים עוד מחטיבת הביניים , עשיתי הייתי בסיירת גבעתי ונפצעתי ,בפעילות בעזה ולכן העבירו אותי לעשות את שאר השירות במחשבים

אין לי שום דבר נגד אנשים כמוך כי לכל אחד יש זכות דיבור ,אבל לך אין זכות לדבר עם אנשים שאתה לא מכיר על נושאים שאתה לא מכיר ,

אז פעם הבאה אנא שמור על פיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יש מבחן להסמכת A+ קרובה?

תבינו אני רוצה 1. לעבוד בבתים של אנשים שזה בערך להתקין לילד בן 4 עם הורים שלא מבינים במחשבים סימס ולהגיד לו שכרטיס מסך שלו חלש מידי לסימס 2 אז שיסתפק ב1 ולהציע לו שידרוג כרטיס מסך ולקבל כסף טוב על החרטא הזה.

2. לעבוד במעבדה בתור מגלה תקלות, פותר אותן, מרכיב מחשבים, מתקין מערכות הפעלה, מפרמט ועוד בולשיטים כאלו.

יש לי את הידע ואני רוצה הסכמה קלה ומהירה רק להיות מוסמך כי אף אחד לא יאמין לי שאני יודע את כל זה

בקשר להוא שמקלל רוסים , פשוט אל תתיחסו, זה כמו ילד קטן, כל עוד אתם דנים עליו או מדברים עליו הוא ימשיך.

בטח הוא איזה חלאה בן 30 שהעיפו אותו ממקום העבודה כי רוסי בן 15 יותר אינטילגנט מהאידיוט הזה ויותר אינטיליגנט מהבן שיהיה לו מהזונה שתלד את הבן שלו.

מה לעשות שהרוסים זה אנשים חכמים והוא מתוסכל שהוא נולד חסר כישרון ומפגר לאבא לא מוצלח בטח שלא הצליח לחנך את הבן שלו.

תחלאס מקרה עצוב אז לא להתייחס פשוט ואני מקווה שזה יהיה ההודעה האחרונה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי יש מבחן להסמכת A+ קרובה?

תבינו אני רוצה 1. לעבוד בבתים של אנשים שזה בערך להתקין לילד בן 4 עם הורים שלא מבינים במחשבים סימס ולהגיד לו שכרטיס מסך שלו חלש מידי לסימס 2 אז שיסתפק ב1 ולהציע לו שידרוג כרטיס מסך ולקבל כסף טוב על החרטא הזה.

2. לעבוד במעבדה בתור מגלה תקלות, פותר אותן, מרכיב מחשבים, מתקין מערכות הפעלה, מפרמט ועוד בולשיטים כאלו.

יש לי את הידע ואני רוצה הסכמה קלה ומהירה רק להיות מוסמך כי אף אחד לא יאמין לי שאני יודע את כל זה

בקשר להוא שמקלל רוסים , פשוט אל תתיחסו, זה כמו ילד קטן, כל עוד אתם דנים עליו או מדברים עליו הוא ימשיך.

בטח הוא איזה חלאה בן 30 שהעיפו אותו ממקום העבודה כי רוסי בן 15 יותר אינטילגנט מהאידיוט הזה ויותר אינטיליגנט מהבן שיהיה לו מהזונה שתלד את הבן שלו.

מה לעשות שהרוסים זה אנשים חכמים והוא מתוסכל שהוא נולד חסר כישרון ומפגר לאבא לא מוצלח בטח שלא הצליח לחנך את הבן שלו.

תחלאס מקרה עצוב אז לא להתייחס פשוט ואני מקווה שזה יהיה ההודעה האחרונה עליו.

אולי לא כל כך כדי שתקבל הסמכה... ::) אני לא בעד מעשים כאלה, אני מעודד עשיית כסף אבל לא על גב אנשים תמימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

red mouse

אני מבני עדות המזרח וגם יש לי רקע ביהדות.

ואני אומר לך חד משמעית שסטית מדרך הישר וקצף גדול יש עליך אם לא תעשה תשובה מהר.

והדרך שבחרת מבזה את היהדות ואותך בעיקר.

אינך יודע שברחבי רוסיה וסביבתה דרו מיליוני יהודים שמהם יצאו גדולי (הבעל שם טוב ז"ל רבי נחמן מרסלב ז"ל ועוד ועוד) ?

אינך יודע שיש אלפים חרדים יוצאי רוסיה ? ואם אינך מאמין תשאל חבדניק שיספר לך כמה חסידים רוסים יש .

וקצת משנה:

"איזהו מכובד, המכבד את הבריות. שנאמר כי מכבדי אכבד בוזי יקלו"

"הילל אומר: הוי מתלמידיו של אהרון,אוהב שלום,רודף שלום,אוהב את הבריות ומקרבן לתורה"

ועכשיו אתוודה שגם אני זעמתי שמביאים לישראל לא יהודים.

אבל נוכחתי לדעת שיש להרבות אהבה בין הבריות.

עשיתי תשובה ואני משתדל לאהוב כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי עוד מספר אגדות הגיע..

צריכים להעיר אותכם שם אוכלי החינם בבתי הכנסת... הכל אגדות,התורה היא סתם אוסף של סיפורים שנועדו לשטוף את המוח לקבוצה של אנשים ולגרום להם להיות כופפים לאנשים אחרים

אאז תפסיק כבר לזיין לי את השכל עם הסיפורי אלף לילה ולילה שלכם חבורה של שטופי מוח

ובקר לרוסי המזויין הזה... תגיד אמא שלך המשריצה שרצים שכמוה שיום יבוא ואנשי הסוכנות יגלו על מעלליה יא בן של שרמוטה רוסייה זונה חולת איידס מתועבת שנקראת גם לצערך , אמא שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא רוסי (טוב נו חצי).

אבל אני יודע שיחסית לעדות אחרות כמעט לא היו להם בעיות קליטה לרוסים, נגיד יחסית לאתיופים, יש להם מוסר עבודה מאוד חזק והם פשוט מאוודדד חכמים.

אז אני יודע למה לא מוצלח כמוך כותב הכול כי פיתרו אותך כי כל רוסי יותר חכם ממך.

אגב, אני לא רוצה לעשות כסף על אנשים תמימים, אני רוצה להיות טכנאי פה באזור בבתים של אנשים ומה לעשות שזה הבקשות של מלא אנשים, בעיות שהן לא בעיות כמו להתקין סימס וכאלו, אז אני רק צריך את ההסמכה בשביל לפתור את השטויות האלו, לקחת לא הרבה כסף לשעה ולעשות כסף קל.

זה לא לעשות כסף על גב של אנשים תמימים, אני נותן להם מה שהם רוצים במחיר יחסית זול בעיה שלהם שהם מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי עוד מספר אגדות הגיע..

צריכים להעיר אותכם שם אוכלי החינם בבתי הכנסת... הכל אגדות,התורה היא סתם אוסף של סיפורים שנועדו לשטוף את המוח לקבוצה של אנשים ולגרום להם להיות כופפים לאנשים אחרים

אאז תפסיק כבר לזיין לי את השכל עם הסיפורי אלף לילה ולילה שלכם חבורה של שטופי מוח

ובקר לרוסי המזויין הזה... תגיד אמא שלך המשריצה שרצים שכמוה שיום יבוא ואנשי הסוכנות יגלו על מעלליה יא בן של שרמוטה רוסייה זונה חולת איידס מתועבת שנקראת גם לצערך , אמא שלך...

אתה נגד הרוסים האלה הדוחים השרצים האלה מחללים יהודים האלה, אם כי אתה בעצמך נגד התורה,

כאילו WTF?!?! מה נסגר איתך?!? :kopfpatsch:

ראשיים מתי תביאו לו מיוט? ::) IP + user ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה האלים בסיפור :)

אז כנראה באמת חבורה של רוסים פתחו את אחותך בתחת ואת אמא שלך ואז שאמא שלך ראתה מה זה זין רוסי היא זרקה את אבא ואבא התאבד...

אנחנו מבינים אותך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיטרו אותי ?? חחח מותק אני מרוויח כ25 אלף ש"ח לחודש בארה"ב יא אפס מאופס

אני עם גמרתי אידיוט

אתם נחותים ומטונפים

למה ירדת מהארץ?

ואתה עוד מדבר על משתמטים וחארות שעוזבים את המדינה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...