קורס MCSE של מיקרוסופט - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס MCSE של מיקרוסופט

i.k

Recommended Posts

מן הסתם מנסיון ואני מאוד מתקשה להאמין שלקחו אותך בלי קשרים וכל מני דברים כאלו לעבוד בחברת הייטק מכובדת וגדולה אפילו בלי תואר ראשון בתחום זה פשוט בלתי אפשרי.

תבדוק בכל מרכזי המודעות דרישות לקבלת עבודה ותראה בכולן תואר ראשון.

אז ככה בתחום הזה תחום הסיסטם רק הניסיון קובע ואין לי קומבינות ואין לי קשרים רק הרבה מאוד ניסיון וזו חברה שעושה מבחנים ויש לה מרכזי הערכה ואותי לא שלחו למבחני ההערכה בגלל שהניסיון שלי מדבר בפני עצמו

אמנם עשו לי מבחנים טכנים אבל עדיין התחום הזה רק ניסיון קובע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מסתכל על זה בצורה שגוייה

אתה יכול להיות בטוח שקומברס חברה רצינית מאוד ואם אתה לא מכיר את קומברס אז יש לך חור בהשכלה

שנית תלוי למה

להיות איש תחזוקה לא יבקשו ממך להיות בעל תואר שני בהנדסת חשמל

להיות איש סיסטם לא יבקשו ממך להיות בעל תואר במדמ"ח כי אין קשר בין השניים

כדיי להיות מהנדס חומרה כן יבקשו ממך להיות בעל תואר בהנדסת מחשבים

אבל לצורך העניין רק כדיי שתידע עבדתי גם זה אומר שהיא חברה לא רצינית ?

אפשר לשאול בן כמה אתה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא הבנת את כוונתי או אני את שלך. דברתי בדיוק על כאלו משרות שכן דורשות תואר(וגם דברתי על תואר ראשון ולא שני)ולא על עבודה כמו תכנאי מחשבים.ככל שדרישות הקבלה גבוהות יותר ככה המקום בד"כ יוקרתי ורציני יותר.

וכהגדרתך "איש סיסטם" מתאים ל:

System Engineer

System Architect

System Solutions Leader

Senior Platform and Network Engineer

IPTV System Architect

שחלקם לא דורשים תואר ראשון וחלקם כן ולדוגמא להיות system engineer לא צריך להיות בעל תואר בחברה הזאת אבל בחברות אחרות ורציניות יותר או דומות לה כן צריך תואר ראשון כדי להתקבל לעבודה כsystem engineer .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים

אנשי סיסטם אלו אנשי מחשבים שמנהלים רשתות סיסטם ולא

SYSTEM ENGINEiR אלו מוגדרים כ ENGNIERS לאנשי SYSTEM אין צורך בתואר

כמו כן מהנדסי סיסטם משתנים בהתאם לסוג המשרה יש אכן סוג של מהנדסי סיסטם שלא מצריכים תואר כיוון שהתפקיד הוא ברמה שונה מאנשי סיסטם

אני מדבר על אנשי תמיכה או מה שנקרא PROFFESIONAL SUPPORT ולאלו אין צורך בתואר הזה

ותאמין לי אני נמצא הרבה מאוד זמן בתחום ולעבוד בהרבה מקומות ובהרבה תפקידים ההגדרות משתנות בהתאם למקום

אבל הרעיון הכללי תמיד נשאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל יש הבדל איש סיסטם זה מקצוע

אתה מדבר על תחום הסיסטם או IT שזה תחום ענק איש סיסטם ומהנדס סיסטם שניהם במחלקת הסיסטם אבל תפקידים שונים לגמריי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...