מחפש משחק רשת המוני...חינמי... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק רשת המוני...חינמי...

taimor

Recommended Posts

איזה סוג של משחקים אתה מעדיף?

אם זה MMORPG וכל הסוגים שלו, תפקידים וכו' אז -

יש את Knight Online, משחק המוני, תפקידים המון אנשים משחקים בו, הוא קיים אם אני לא טועה מעל שנתיים.

אם אתה מוכן לשלם כסף אז יש גם את Guildwars ו - WOW, אבל עדיין יש כאלה שאומרים שKO יותר טוב מGuildwars, אבל לא מWOW.

יש גם את המשחק שהמליצו פה - משחק מכוניות מהנה..

TrackMania Nations, חינמי לגמרי, כדאי לך להוריד..אם תאהב אז אני אמליץ לך על המשחק הלא חינמי שלהם שיצא, פשוט משחק מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי - איך שכחתי...

Farcry - אתה מוזמן לשחק, באמת אחלה של משחק.

Enemy Territory - אחלה של משחק, דיי ישן כבר למען האמת, אולי לאחד כמוני ששיחק בו המון זמן.

American Army - גם משחק חמוד ביותר, דיי אהבתי אותו..

אתה מוזמן לנסות, תאמין לי שתאהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סוג של משחקים אתה מעדיף?

אם זה MMORPG וכל הסוגים שלו, תפקידים וכו' אז -

יש את Knight Online, משחק המוני, תפקידים המון אנשים משחקים בו, הוא קיים אם אני לא טועה מעל שנתיים.

אם אתה מוכן לשלם כסף אז יש גם את Guildwars ו - WOW, אבל עדיין יש כאלה שאומרים שKO יותר טוב מGuildwars, אבל לא מWOW.

יש גם את המשחק שהמליצו פה - משחק מכוניות מהנה..

TrackMania Nations, חינמי לגמרי, כדאי לך להוריד..אם תאהב אז אני אמליץ לך על המשחק הלא חינמי שלהם שיצא, פשוט משחק מעולה..

KO היה המשחק שהכי אהבתי

עד שעשו את העידכון הענק (KE)

עכשיו זה משחק זבל

זבל זבל זבל

גם חייבים לשלם ואם לא אז אתה תצליח להיכנס לסרבר פעם בשנה

גם כדאי לקרוא את התגובות פה: http://www.download.com/Knight-Online/3640-7541_4-10437633.html?tag=tab_ur

שתבין איזה חרא זה.

בקשר לlineage

זה עולה כסף

והשרתים הפרטיים והלא חוקיים פשוט מסריחים

אין שם חצי מהדברים שיש במקורי, יש באגים ובכלל זה שכונה הם עושים שיעלו רמות בשנייה... זה פשוט לא שווה

אגב אני עוד הספקתי לשחק איזה יומיים לפני שזה היה בתשלום

באמת משחק מעולה מתתי עליו אני בספק אם הייתי מפסיק לשחק אפילו עד היום אם זה היה חינמי

בקשר למייפל סטורי

באמת חרא

זה משחק משעמם שמתאים לילדים בני 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KO היה המשחק שהכי אהבתי

עד שעשו את העידכון הענק (KE)

עכשיו זה משחק זבל

זבל זבל זבל

גם חייבים לשלם ואם לא אז אתה תצליח להיכנס לסרבר פעם בשנה

גם כדאי לקרוא את התגובות פה: http://www.download.com/Knight-Online/3640-7541_4-10437633.html?tag=tab_ur

שתבין איזה חרא זה

לא בהכרח, Knight Empire לפי הדעת של הרבה אנשים רק שיפר, אני אישית לא משחק במשחק(שיחקתי בו משהו כמו יומיים ואז מחקתי, לא היה לי כוח יותר), יש לי משתמש אבל, אני לא ממש נדלקתי אבל יש המון שנדלקו עליו..

ולא חייבים לשלם, יש משתמש Premium שבשבילו אתה צריך לשלם ואתה מקבל הטבות, לכל משתמש פרמיום יש אפשרות להכנס לסרבר שנעול במיוחד בשבילהם, ויש עוד 2 סרברים אחרים שבשביל המשתמשים הרגילים.

ונכון, חבר שלי שיש לו במשהו כמו 3 שרתים, ועכשיו הוא ממש חורש על השרת שנפתח נדמה לי היום, משתמשים ברמה 60..הציעו לו עליו הרבה כסף.

עכשיו כשנפתח עוד שרת חדש, הוא ועוד המון אנשים חורשים עליו, הם ממש מכורים...הם עולים כמעט 30 רמות ביום...

אבל זה לא מה שחשוב, תנסה את המשחק עוד פעם, אומרים שעכשיו יותר כיף לשחק בו מאשר פעם..אז אני לאיודע, אתה יכול לנסות במיוחד עכשיו בשרת החדש שנפתח.

www.muonline.com

ה-משחק!

גועל-נפש של משחק, הוא היה עוד איכשהו נורמלי לפני שנתיים, עכשיו הוא ממש משחק גרוע ומעפן.

יש משחק שאני בעצמי לא סובל, אבל אני מכיר מישהו שאוהב אותו- maple story

לדעתי זה משחק מעפאן ומטומטם, אבל אולי אתה תאהב אותו, כי אני יודע שיש בו מלא משתמשים

זה משחק לילדים בני 10, משחק גרוע, ושלא נדבר על הגרפיקה שלו..ואה ואה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...