שאלה קצרה.מה מתאים יותר למשחקים? AMD או INTEL? (אם בכלל יש תשובה אובייקטיבית...) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קצרה.מה מתאים יותר למשחקים? AMD או INTEL? (אם בכלל יש תשובה אובייקטיבית...)

A_MuMu

Recommended Posts

לפני כמה ימים הייתי כאן ועברתי על הנתונים ועל ההמלצות ועל הפורום. כל החיים עבדתי עם מערכות אינטל מתוך הרגל או סיבות קדומות או לא יודע מה.

אני עומד לפני רכישה ומה שאני עושה בעיקר זה לשחק על המחשב. אקיצר, הרושם שקיבלתי כאן הוא שבכלל עדיף ללכת על בגלל שהם הוכיחו את עצמם, בגלל המחיר ובגלל העובדה שהרוב אומרים שההבדל בין מערכת מבוססת אינטל לבין מערכת מבוססת מבחינת ביצועים, הוא זניח עד שלא ניתן לראותו בעין בילתי מזוינת בשעה שאת ההבדל בכיס תרגיש ועוד איך.

סבבה. אמרתי לעצמי שאני הולך על .

והנה שוחחתי עם חברים שמשתמשים במחשבים וגם מבינים עניין והם אמרו מייד שלמשחקים אז רק אינטל. זה נחמד למחשב בבית אם אתה משתמש בייתי רגוע, או נניח אם אתה בעניין של OC אבל אם במשחקים כבדי משקל עסקינן הרי שהמערכת חייבת להיות בפרט אם לא בא לך להחליף מחשב מהר מדי.

מה קורה כאן? אני מכיר בעיקר את הפורום כאן לנושאי חומרה וברור לי שאם אני אגלוש לפורומים אחרים אני אתחיל לקבל מאות של דיעות על פי הניסיון האישי של כל אחד מבאי הפורום.

יש איזה נתון או אתר השוואה או אני לא יודע מה, איזה משהו אובייקטיבי שיכול לענות לשאלה הזו בכלל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושנינו יודעים בדיוק איזה מעבד יתן ביצועים יותר טובים, ה XP 2000 כמובן...

ולגבי יציבות אין לך מה לפחד, יציבם דיוק כמו INTEL.

וכל מי שיגיד שאפשר לעשות OC ולקבל תוצאות יותר טובות, אז אל תשכחו בשביל לעשות OC למעבד צריך לוח טוב שעולה עוד כסף, וגם זיכרון טוב שעולה גם עוד כסף, וכו וכו' שבסופו של דבר מיקר את העלות, ואז הדבר כבר לא רלוונטי.

בשורה התחתונה עלות מול ביצוע, מעבדי טובים יותר ! נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש AMD

זולים

לא אמור שהם יותר טובים מאינטל

לי יש XP1600

ואני בכלל לא בטוח שכיום הייתי הולך על AMD

הכל תלוי בבחירה שיש בשוק

אני חושב שהמעבדים החדשים (לדוגמא 2.2)

עושים יופי של עבודה :)

אבל שוב יש את עניין המחיר

ואת מה שאתה צריך

אין היום משהו שלא ירוץ על XP1600

השאלה של החלטה על מעבד

קשורה ליותר ממשחקים...

תחשוב על זה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא הולכים להפוך את זה לעוד וויכוח חסר טעם שדנו בו כבר כל כך הרבה פעמים.

מעבדי יותר משתלמים בערך תמורה/כסף.

כרגע מעבד אינטל לא יתן לך שום יתרון מסויים במשחקים על פני .

סוף סיפור, נושא ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...