מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ?

moshe55501

Recommended Posts

לא-- לגעת--- ברואקוטן!

זה גורם לתופעות לוואי איומות!

יובש בכל הגוף, קשקשים, עצבנות, לחץ דם, ונזק לכבד במקרים מסויימים.

אני מדבר מנסיון!

רק טיפול מקומי:

ייבוש בסבון או בספירט 70%,

שימוש ב-OXY או משחה אנטיביוטית לפצעים הפעילים,

הגיינה כללית (לגזור ציפורניים)

ואם השחורים ממש מפריעים לך- לך לקוסמטיקאית טובה (בזה עוד לא התנסיתי), והיא תוציא לך אותם. אל תעשה את זה בעצמך.

אנשים לדעתי ממהרים מדי לפנות ל"תותחים הכבדים" שהם אנטיביוטיקות כלליות או רואקוטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת לא צריך אנטיביוטיקה, הכי חשוב, לשמור על תזונה בריאה, עם כמה שפחות שומן ורק דברים שהגוף יזדקק להם באותו הזמן, יש הרבה דברים טעימים ושממש בריאים, תאכלו סושי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא-- לגעת--- ברואקוטן!

זה גורם לתופעות לוואי איומות!

יובש בכל הגוף, קשקשים, עצבנות, לחץ דם, ונזק לכבד במקרים מסויימים.

אני מדבר מנסיון!

יובש בכל הגוף, קח קרם גוף, ולרוב היובש הוא רק במקומות מסוימים ולא בכל הגוף.

יובש בשפתיים, קח וזלין או לובלו (ממליץ על ההוא הצהוב נגד שמש).

קשקשים, קח שמפו נגד קשקשים.

עצבנות, עוד לא שמעתי, אבל שמעתי על דיכאון, וזה במיקרים קיצוניים!!!!!

נזק לכבד, בשביל זה אתה עושה בדיקות דם, אם משהו חשוד אתה ישר מפסיק ואין עם זה שום בעיה.

הדברים הקשים שכחתה, כמו כאבי פרקים ושרירים!! בגלל הדבר הזה כאב לי הברכיים ואני לא יכולתי ללכת לצו הראשון שלי, וכאשר בסופו של דבר הלכתי ברוב טיפשותי אמרתי להם שאני לוקח את זה והם נתנו לי פרופיל 24!!!! אבל זה בסדר, אני אמור לחזור אליהם בשבוע הבאה (ואז יהיה לי 45 בגלל משקל).

אם אתה מדבר מנסיון, אז כניראה הנסיון שלך לא היה כל כך טוב, כי אני מאוד ממליץ על זה לאנשים שמתאימים (במיוחד לבנים, בנות יותר מדיי מורכבות ולכן יש סיכויים שרואקוטן לא ישפיע עלהן).

באמת לא צריך אנטיביוטיקה, הכי חשוב, לשמור על תזונה בריאה, עם כמה שפחות שומן ורק דברים שהגוף יזדקק להם באותו הזמן, יש הרבה דברים טעימים ושממש בריאים, תאכלו סושי ;)

אנטיביוטיקה באמת שלא צריך, זה ממש מטומטם לקחת אנטיביוטיקה כשלא צריך.

לגבי התזונה, זה משהו סוביקטיבי לגמרי!!! יש אנשים שמושפעים מהתזונה שלהם ויש אנשים שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את הדיון אתמול,ומשום מה קיבלתי את ההרגשה שיש פה מישהו בעל אקנה שלא מצליח להפטר מהחצ'קונים שלו,עכשיו כשאני קורא את התרד' שוב פעם אני לא מצליח למצוא אף הודעה כזאת.

אז כולם פה יודעים איך להתמודד עם האקנה שלהם? או איך מתמודדים עם אקנה בכלליות?

(פשוט אני לא יודע אם אני צריך להשקיע בהודעה הזאת)

ולפותח התרד'-בעיקרון שחורים מוציאים בלחיצה על האזור מסביב להם(לסחוט את העור),כאשר העור שלך מחומם והנקבוביות פתוחות,לאחר מכן אתה צריך למרוח משהו לכיווץ הנקבוביות,מאוד לא מומלץ לעשות את זה לבד ולתת לקוסמטיקאית לעשות את זה כי לחיצות חזקות מדי או לא טובות,רק יצרו לך עוד פצעים.

אגב אני מניח שאתה יודע שלא כל קוסמטיקאית היא טובה,צריך לבחור אותן כמו שבוחרים כל איש מקצוע.

לגבי 2 החצ'קונים שאתה מנסה להפטר מהם(חחח,רק כשהתנסית במצב יותר גרוע,אתה יכול להעריך עד כמה אתה רוצה צרות של מישהו אחר :lol:),כל חומר מייבש יעזור,אני אישית חושב שלא כדאי להשתמש באלכוהול כי כמו כל תרופת סבתא,זה פחות יעיל מתרופה מסחרית(לפתרונות מסחריים יש את הצדדים השליליים שלהם).

אני מציע לך תמיסה שנקראת "אקנהמיצין",תבקש אותה מהרופא משפחה שלך,זה לא משהו רציני,זו רק תרופה לייבוש נקודתי.

לאקנה מיצין יש 2 אפשרויות הגעה,משחה לבנה(היא מגיע עם צבע גוף) ותמיסה שקופה,אני מעדיף את התמיסה.

בקשר לאקנהמיצין - אני חושב שלא הבנת נכון. זה לא שתי אופציות, כל הקטע הוא למרוח את התמיסה השקופה ש"מחטאת" את השטח[למרוח בכלליות מסביב עד שזה נספג] ואז על זה לשים את המשחה הלבנה בצורה נקודתית על הפצע. ככה זה אידיאלי והכי אפקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לי adaferrin אתה שם לפני שינה.. גם על צלקות כי זה עושה קילוף של עור

זה נעים ובא בצורה של ג'ל.. ולדעתי הדבר הטוב בזה שאתה ממש מרגיש שזה עושה משהו... המשחות אנטיביוטיקה האלה גרועות הן לא עושות כלום חוץ מלהבליט את הפצע יותר

הג'ל הנ"ל מתקשה על הפנים אתה בקושי תוכל לחייך אחרי שתשים את זה.. אבל זה לא נורא כי זה לפני שינה וזה ממש עוזר תוך חודש כנראה לא יהיה לך כבר כלום

זה המשחה הכי חזקה אחרי retin a שזה למעשה רואקוטן רק בצורה של משחה זה פחות יעיל מהכדורים וגם פחות נח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש פצעי בגרות וחרמנות (לחרמנות הפתרון הוא מה שדודי הסטלן אמר :P)

תראה מה תעשה , לך לים כל יום איזה שעה...

אתה נכנס למים שוטף את הפנים צולל קצת יוצא שם ת'פנים לכיוון השמש , אחרי שאתה מרגיש שהפנים מתייבשות כנס שוב פעם למים...וככה בערך שעה

אחר כך שאתה חוזר הביתה למשל בערב , אתה שם את משחות שהרופא נתן לך (אם יש לך)

ואז תראה שזה יעבור...

ד"א יש סבון כזה מים המלח מיוחד לדברים האלה , נסה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיש להם יותר בעיה של פצעים פנימיים שנקראים ציסטות.

זה הפצעים האלה היותר גדולים,הכואב והאדומים הנפוחים(אתם בטח יודעים על מה אני מדבר חחחח)

לא הפצעים עם הראש הלבן מבחוץ לעור.

הציסטות האלה קשות לטיפול והמשחות שמחוץ לעור בקושי עוזרות.

במקרים כאלה רוב הטיפולים הם במשחות מאוד חזקות של ratin a או כדורים, כי פשוט אין בררה.

מניסיון סוג האוכל שאוכלים משפיע מאוווד על הפצעים.

היה לי תקופה שפשוט אכלתי כל היום במבה ושוקולד וצ'יפס ונקניקיות. זה פשוט היה האוכל הקבוע שלי.

אחרי שהפסקתי היה שיפור אדיר בפנים.

מי שמתחיל כדורים אני ממליץ לא לקחת מינוציקלין,זה אנטיביוטיקה שסתם דופקת את הקיבה והחיידקים הטובים בגוף.

המינוציקלין בעצם מונע את התפתחות החיידקים אבל הוא לא נפטר ממקום הבעיה שזה בלוטות החלב וכל זה,לכן שמפסיקים הכל חוזר.

אני עם רואקוטן כבר 4 חודשים וזה באמת מעצבן היובש והכל אבל זה הכי עוזר,ואחכ 99% שהפצעים לא יחזרו.

חוץ מזה שהיובש הרבה פחות גרוע מפנים מפוצצות בפצעים...

אני ניסיתי את כל המשחות שיש ביקום,יש לי לפחות 5 סוגים של משחות במקרר

הכי עוזר זה אקנהמצין פלוס,וזה בדוק.

ניסיתי לשים לימון כל יום,לקחת כדורים אבץ שמזרזים ריפוי של העור,סבונים מטליות הכל הכל והכל חרטא.

בכל אופן אצלי כבר יש תקופה שאין לי כמעט פצעים רק לפעמים יוצא ציסטה כזאת

עכשיו הבעיה שזה לא פצע פשוט ועד שהוא עובר זה איזה שבוע,זה גם כואב גם נפוח ואדום ובקיצור לא נעים ללכת שבוע עם דבר כזה על הפנים.

לכן הפיתרון שלי היחיד זה רואקוטן כי אני יודע שאני יפתר מזה לנצח אחר כך....

אני בן אדם שכבר לא יצא מהבית כי יצא לו כזה פצע,אני ממש מגזים בקטעים האלה.

גם עוד כמה חודשים אני מתגייס...אין לי כח להתחיל מסגרת חדשה כ"אדם עם החצ'קונים" של היחידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , אני אחרי הראוקוטן נוראי הזה , לקחתי אותו חצי שנה בערך , זה היה ... או שנה שעברה או שנה לפניה , אחרי שהטיפול הסתיים , צצו עוד קצת במשך איזה חודש חודשיים , ומאז פחות או יותר כלום .

ככה שלמי שבאמת אין מה לעשות והמשחות לא עוזרות , אין מנוס מהכדורים האלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני מחפש את ה"דבר" שמעביר חצ'קונים הכי מהר.

לא באופן כללי גומר עם הבעיה,אלא אם יש חצ'קון איזה משחה או משהו שגומר אותו מהר.

עד שבוע וחצי יש לי נשף סיום יב' ...לא נעים אם איזה חבר מעצבן יחליט לבוא לביקור.

אה ואגב כל השיכורים פה..... עישון,קפאין, ובעיקרררר אלכוהול תורמים מאוד לחצ'קונים.

גם אוכל חריף אצל חלק מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דרכים שפותרות את בעית החצ'קונים: [או לפחות לי זה עזר]

-להשתזף הרבה [פשוט תלך לים],השיזוף ממש עוזר נגד פצעי בגרות

-כל לילה לפני השינה תרחץ את הפנים ותמרח עליהם סבון [כן,סבון רגיל],ואח"כ תשטוף...הסבון יצור תחושה קלה של כהות בפנים [יש בסבונים לרוב חומר מרדים]...זה שיטה שממש עוזרת למנוע התפתחות פצעים חדשים,ומונעת מפצעים החמרה במצב של פצעים חדשים וכמו כן מייבשת את הפצעים [זה גם מייבש את הפנים,אבל בצורה קלה בלבד שרק משפרת את מרקם העור]

-ממליץ במיוחד להשתמש בתכשיר FACE IT...מיד אחרי שטיפת הפנים עם הסבון לפני השינה להשתמש בו...

לי אישית כל השלושה עשו פנים חלקות לחלוטין.

וכשחדשים צצים,אני אפילו לא מאפשר להם להתפתח,אני מיד מחסל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי גיל ההתבגרות זה כמה שנים טובות, ובעיקר בגיל הזה צריכים להיראות טוב...

אתם יודעים בנות בלאגנים בלה בלה

אחרי 20 ומשהו כבר אין מה לדבר.

וחוץ מזה יש כאלה שלוקח הרבה שנים עד שזה עובר,וזה גם חוזר אחכ...

אגב איך ה-face it הזה????

הרבה אמרו לי שזה חרטא אחד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אתה ממש צודק

בדוגרי,מאז שנכנסתי לגיל ההתבגרות ועד עכשיו [כבר 18 וחצי] המראה ממש חשוב לי,וכשהיו לי פצעי בגרות פשוט התחרפנתי...

בכל מקרה,לי אישית הFACE IT ממש אבל ממש עזר

הוא מה שבאמת פתר לי את בעית הפצעים בצורה רצינית...

הוא פשוט מחסל כל חצ'קון תוך יום מקסימום יומיים,ולא מאפשר לחצ'קונים חדשים לגדול...הם יעלמו לפני שהם יספיקו להתפתח...

מה גם שהוא ממש לא מפריע,אתה מורח אותו וממשיך בסדר היום כרגיל...החומר שקוף ונספג בעור,ככה שאתה לא צריך להראות מגוכח או לסבול ממנו,כמו האוקסי המפגר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...