מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי מהירה להיפטר מחצ'קונים ?

moshe55501

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו אני מבינה למה יש בעיות עם בנות - הפצעים פוגעים בבטחון העצמי שלך, הא?

אני מבינה שאין חינוך מיני בבי"ס שלך ואף אחד לא הסביר לך שחצ'קונים בגיל שלך זה טבעי לגמרי ולא סיבה לדאגה, אלא אם זה ממש חריג ויש לך אקנה חריפה במיוחד ואתה נראה כמו פיצה.

חשוב מאד לא חטט יותר מדיי ולא לנגוע עם ידיים מלוכלכות בחיים כי רק תגדיל את הדלקת ותחטוף זיהום ואולי תישאר צלקת.

משחות וקרמים ושאר - זה טיפול שטחי בלבד שנועד לטפל בסימפטום ולא בבעיה (הורמונאלית או חיידקית/זיהומית במקור). מומלץ להשתמש בתכשירי רחצה OIL FREE למיניהם, תמיסה לייבוש למקרי חרום (רצוי בצורת ג'ל שלא יסתום את הנקבוביות וייספג במהרה, בניגוד להרבה קרמים מבטיחי ניסים).

אם מדובר יותר מכמה פצעונים אלא אקנה חריפה, תפנה לרופא עור שלך להמשך טיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת טיפול רפואי, רופא עור הוא היחיד שיוכל לעזור לך. פשוט תקבע תור אצל רופא עור והוא ימליץ לך על טיפול מתאים בהתאם לרמת החומרה של המצב שלך.

חשוב מאוד לשמור על הניקיון של עור הפנים, לכן מומלץ כמו ש Vitnir אמרה להשתמש בתכשירי רחצה לא שמנוניים ולא לחטט בפנים ולהחמיר את המצב.

אבל תדע שאין תרופת פלא שתעשה לך פנים חלקות כמו תחת של תינוק ברגע אחד. אבל שילוב של טיפול רפואי ושמירה על היגיינה יכולים לשפר מאוד את המצב (שוב, תלוי בחומרת המצב שלך).

ובקשר ל"שחורים", תמיד אפשר ללכת לקוסמטיקאית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מבינה למה יש בעיות עם בנות - הפצעים פוגעים בבטחון העצמי שלך, הא?

אני מבינה שאין חינוך מיני בבי"ס שלך ואף אחד לא הסביר לך שחצ'קונים בגיל שלך זה טבעי לגמרי ולא סיבה לדאגה, אלא אם זה ממש חריג ויש לך אקנה חריפה במיוחד ואתה נראה כמו פיצה.

חשוב מאד לא חטט יותר מדיי ולא לנגוע עם ידיים מלוכלכות בחיים כי רק תגדיל את הדלקת ותחטוף זיהום ואולי תישאר צלקת.

משחות וקרמים ושאר - זה טיפול שטחי בלבד שנועד לטפל בסימפטום ולא בבעיה (הורמונאלית או חיידקית/זיהומית במקור). מומלץ להשתמש בתכשירי רחצה OIL FREE למיניהם, תמיסה לייבוש למקרי חרום (רצוי בצורת ג'ל שלא יסתום את הנקבוביות וייספג במהרה, בניגוד להרבה קרמים מבטיחי ניסים).

אם מדובר יותר מכמה פצעונים אלא אקנה חריפה, תפנה לרופא עור שלך להמשך טיפול.

תודה אמא :smile1:

סתם, גם לי היה המון כאלה מגיל 13 עד 18 ולא סתם אלה המון אבל עכשיו זה מתחיל לרדת...

ודימיש קי פה בפורום כתב לי שם של תרופה Roaccutane עוד לא יצא לי לנסות אז אני לא יודע מה להגיד לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני לקחתי אותה. היא עזרה לי מאוד אבל היא תרופה חזקה שממש לא פשוט לקחת אותה. היא מייבשת את העור והשפתיים בצורה חריפה, יוצרת רגישות מוגברת של העור לשמש וכו' וכו'. אבל זו תרופה שניתנת ע"י רופא עור במצב חמור יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה ומה עם שחורים

זאת כבר בעייה קוסמטית מאד קונקרטית שאין לה פתרון רפואי ממשי. אלו נקבוביות עור שנסתמו בתערובת של לכלוך, שומן וחלב שהעור שלך מפריש אלא שלא התפתחה דלקת כמו שקורה בפצעון. הפתרון הכי אידאלי זה לנקות את הנקבוביות באופן קוסמטי ו"לעצר" אותן. הקוסמטיקאית צריכה להוציא לך אותם ולשים משחה שתצר את הנקבוביות. הבעיה היא שזה לא מונע מהן להסתם שוב, מבפנים ויש לחכות באמת לסוף גיל ההתבגרות כאשר בלוטות השומן שעל עורך יירגעו קצת ואם, כמו שאמרתי, זה נראה ממש חמור, תתיעץ עם רופא ובמידת הצורך הוא יתן לך את ה-REAKUTEN אלא שזאת תרופה, כמו שנאמר, מאד מאד חזקה עם שלל נרחב של תופעות לוואי כמו יובש בכל העור, בשפתיים ובריריות, ואפילו דכאון ופגיעה בכבד ברמות שונות (אסור אלכוהול בעליל בזמן לקיחת התרופה). הטיפול בד"כ גם מאד ממושך של כ-6 חודשים ויותר.

יש שמנסים טיפול הורמונלי אבל הוא מאד מאד לא מומלץ לבנים, במיוחד לגילך, שעוד לא סיימו את תהליך ההתפתחות הפיזית. תהליך כזה מומלץ לבנות בעיקר ולהן הוא ניתן בצורת גלולות של פרוגסטורון (או הורמון שמחכה אותו) במינון גבוה ב-2 עד 4 מגלולה למניעת הריון רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שלפני כבר אמרו, רקוטן היא תרופה יעילה אך עם המון תופעות לוואי ואני ממש לא ממליץ להשתמש בה אלא רק במקרים ממש חמורים שאין ברירה בשימוש בה, אין מה להתרגש מחצ'קון פה או שם, זה טבעי לגמרי, וכמעט לכולם יש, רקוטן הופכת לך את עור הפנים לנחש, אתה מתקפך כולך, ונראה במשך כמה חודשים פשוט זוועה, נכון אחרי הטיפול הפנים שלך חלקות לגמרי, אבל עדין זה מומלץ רק במקרים חמורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי, וזאת באמת הדרך הכי טובה הכי מהירה והכי יעילה, גם אני סבלתי מחצ'קונים כן כן גם עלי לא פסחה הבעייה..

מה שאתה צריך לעשות זה למצוא לך בוא נגיד, מישהי, שההורמונים שלה גם בשמיים והיא מוכנה לעזור לך להיפטר מהחצ'קונים שלך, ופשוט תנהג איתה כאילו הייתם שני שפנים באמצע הפארק הלאומי, אבל תיזהר לא לעשות ילדים בטעות.

וזאת באמת הדרך הכי טובה ויעילה תוך חודש אין לך חצ'קונים, עזוב אותך תרופות משחות כדורים, הפיתרון שהבאתי לך הוא אחד החזקים והטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סובל ממקרה כבד של אקנה (אני לא נראה כמו פיצה, אבל בואו נגיד שהייתי שמח להיפטר מזה.....)

יש רק טיפול אחד- פעמיים ביום לשים משהו שייבש את הפצעים (ספירט 70% מומלץ) וזהו. זה הדבר היחיד שעובד. זה לא יוריד לך את הכל ולא יעלים את זה, אבל זה מפחית בצורה ניכרת מאוד, לי זה עזר מאוד.

כל הרקוטן והחרטות האלו- אל תתקרב. הפיתרון היחיד שבאמת עובד ולא מזיק הוא לחכות לסוף גיל ההתבגרות, ולטפל בשאריות עם ספירט. זה עובר בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספירט אולי מחטא אבל הוא גם מייבש. מייבש לא רק את הפצעון אלא גם את העור ומה שלא צרייך ומשבש את כל נושא ההזנה הטבעית של העור ומסיר את שכבת החיידקים והשומן שמגנה עליו מפני גורמים זרים - מה שעלול גם להחריף את המצב.

פצעונים נוצרים כתוצאה של חלב ושומן שנתקעים מסיבה כזאת או אחרת בזקיק העור, לרוב בגלל פעילות יתר של בלוטות החלב (כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי ודברים אחרים). חיידקים שחיים בנקבוביות דרך קבע ולא מזיקים נלכדים גם הם בתוך החלב ומתחילים לעשות בלאגן - אז נוצרת אותה דלקת שאתם קוראים לה פצעון או מורסה. הדרך הנכונה לטפל בזה היא לא ספירט. חיטוי וניקוי של עור הפנים חשוב אבל אסור להגזים. כיום לא תמצא תכשיר חיטוי (מי פנים) עם למעלה מ-40 אחוזי אלכוהול כך שספירט זה בטח לא התשובה.

אם אתה כבר בקטע של תרופות סבתא אז תשרה פרחי קמומיל (אפשר גם תה קמומיל ממש מרוכז) ותיקח חתיכת בד (רצוי פד-גזה, כמו של חבישה) ושים על הפנים וקח תנומה כשזה צמוד לפנים שלך. יש עוד משהו נחמד זה לערבב ביו-יוגורט, קצת שום כתוש ומלפפון מרוסק ולשים על הפנים ל-20 דקות. משהו טוב לעצר את הנקבוביות - חלבון של ביצה ל-5 עד 10 דקות ואפשר שם קצת מים חמימים עם המון המון סוכר, רק חשוב מאד לשטוף היטב אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספירט אולי מחטא אבל הוא גם מייבש. מייבש לא רק את הפצעון אלא גם את העור ומה שלא צרייך ומשבש את כל נושא ההזנה הטבעית של העור ומסיר את שכבת החיידקים והשומן שמגנה עליו מפני גורמים זרים - מה שעלול גם להחריף את המצב.

פצעונים נוצרים כתוצאה של חלב ושומן שנתקעים מסיבה כזאת או אחרת בזקיק העור, לרוב בגלל פעילות יתר של בלוטות החלב (כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי ודברים אחרים). חיידקים שחיים בנקבוביות דרך קבע ולא מזיקים נלכדים גם הם בתוך החלב ומתחילים לעשות בלאגן - אז נוצרת אותה דלקת שאתם קוראים לה פצעון או מורסה. הדרך הנכונה לטפל בזה היא לא ספירט. חיטוי וניקוי של עור הפנים חשוב אבל אסור להגזים. כיום לא תמצא תכשיר חיטוי (מי פנים) עם למעלה מ-40 אחוזי אלכוהול כך שספירט זה בטח לא התשובה.

אם אתה כבר בקטע של תרופות סבתא אז תשרה פרחי קמומיל (אפשר גם תה קמומיל ממש מרוכז) ותיקח חתיכת בד (רצוי פד-גזה, כמו של חבישה) ושים על הפנים וקח תנומה כשזה צמוד לפנים שלך. יש עוד משהו נחמד זה לערבב ביו-יוגורט, קצת שום כתוש ומלפפון מרוסק ולשים על הפנים ל-20 דקות. משהו טוב לעצר את הנקבוביות - חלבון של ביצה ל-5 עד 10 דקות ואפשר שם קצת מים חמימים עם המון המון סוכר, רק חשוב מאד לשטוף היטב אח"כ.

לא יהיה לכם פצעים אבל יהיה לכם ריח של חרא מהפנים.

אני אישית משתמש בסבונים המרובעים הקשים של נקה 7 זה מייבש לי פחות או יותר את הפנים לא בצורה מוגזמת אבל מפחית את הפצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיזוף בים, במיוחד עם מי ים זה עוזר אבל גם לא מושלם 100%. אם עושים את זה יותר מדיי במשך שנים העור מזדקן יותר מהר אם כי זה יותר רלוונטי לנשים, אצלן העור דק יותר. גם אותם "כתמי זקנה" הם מהשמש - מצבורים כאלו של מלנין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...