מה לקנות לאחי בן 9 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לקנות לאחי בן 9

avivlevy

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר הזכירו לגו - יש למישהו מושג איפה אפשר לקנות לגו רגיל (ז"א לא כל הדברים האלה כמו הארי פוטר או סוגי מכוניות לבנייה וכו'...פשוט לבנים רגילות)

וגם כמה זה עולה

נ.ב. גם חשוב שזה יהיה מקורי של חברת לגו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגו זה באמת נחמד אבל אם הוא בן 9 והוא הקטן במשפחה הוא בטח גם כזה שמוותרים לו הרבה.

תצפה לרוץ ברחבי הבית ולדרוך על השפיצים של החלקים וגם שכולם יגידו לך לסדר אותם "כי הוא קטן". :lol:

בוגי אתה יכול גם לרשת ברגע שזה יימאס לו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגו זו השקעה לחיים. יצא לי לשחק בלגו של אבא שלי, לגו בן 50 ככה, והלגו שלי מגיל 7 (8 שניםככה) אני עד היום משחק בו לפעמים עם האחים שלי וכל פעם נהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגו זו השקעה לחיים. יצא לי לשחק בלגו של אבא שלי, לגו בן 50 ככה, והלגו שלי מגיל 7 (8 שניםככה) אני עד היום משחק בו לפעמים עם האחים שלי וכל פעם נהנה!

::)בן כמה אתה?

אתה גם קונה קלטות של פוקימון לוידיאו ?

או דיוידי של דץ ודצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]definitely lego, one of those technic kits, brilliant shit, but pretty expansive.

like this and this are nice kits for beginners, cheap too.

for more complex stuff you got stuff like this.

I recommend you start with one of the cheap stuff, if he likes it next year you could buy him something more complex.

[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני הייתי משחק בלגו עד שהביאו לי את הPS חחחחחחח =\ התמכרתי לזה קשות :x בכל מיקרה יש לי גם לגו מאז שהייתי קטן בערך 3-4 שקיות ענקיות של הום סנטר מלאות רק בלגו =\ פעם ניסתי מהם לבנות מארז לא ממש הצליח כי היה בעיות חום קשות. =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחמד,

לגו זה אחד הדברים הכי גאוניים שנוצרו אי פעם. זה פשוט מסוג הדברים שאתה יכול לשבת מולו ימים עד שתגיע לשלמות. ויש כל כך הרבה אפשרויות - אין סופי אשקרה.

פשוט - הדבר.

כנ"ל לגבי מקנו(meccano באנגלית אם אני לא טועה) אגב, אבל זה כבר לילדים גדולים יותר (גם כן משחק הרכבה כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה לו כדור כדורגל

אתמול הוא ירד לשחק עם חברים והא פינצר תכדור אז לא רוצה לקנות לו.

בכל מקרה נראה לי אני ישתתף עם ההורים שלי ונקנו לו מבצר לגו ענקי

TNXS EVERYONE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוחמד,

לגו זה אחד הדברים הכי גאוניים שנוצרו אי פעם. זה פשוט מסוג הדברים שאתה יכול לשבת מולו ימים עד שתגיע לשלמות. ויש כל כך הרבה אפשרויות - אין סופי אשקרה.

פשוט - הדבר.

כנ"ל לגבי מקנו(meccano באנגלית אם אני לא טועה) אגב, אבל זה כבר לילדים גדולים יותר (גם כן משחק הרכבה כזה).

אני יודע זה דבר ענק אבל ראבק כבר בגיל 12 הפסקתי עם זה אני יודע עד כמה הדבר הזה ענק הייתי משקיע בזה שעות :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עדיין יש התקפות לגו לסירוגין :lol:

מקנו זה באמת אחלה דבר, מסובך לפעמים אבל מעביר את הזמן בכיף.. עדיף מאשר לשבת מול המחשב 24/7 (או שלא?! :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...