אוי לא,איזה פחד!!!!!!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוי לא,איזה פחד!!!!!!!

tombcatz

Recommended Posts

אני אהבתי את כל הספרים :)

מדהים אותי איך היא משתמשת בכל פרט קטנטן שהיא כתבה בדרך שולית בספרים הקודמים שלה בשביל להסביר משהו מיוחד שמשנה את העלילה בסכל ספר חדש שהיא מוציאה...

אבל בכ"ז, אני שמח שהסידרה של הארי פוטר תיגמר בספר השביעי. אני לא רוצה להגיד שזה נמשך יותר מידיי זמן כבר, אבל אני יכול להגיד שאם זה היה ממשיך אחרי השביעי לשמיני, תשיעי וכו', זה כבר לא היה ממש מהנה לקרוא את זה..(למרות שבטוח הייתי קורא את זה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסיירה ליאון כורתים לאנשים ידיים ורגליים, מחריכים ילדים להרוג את המשפחות שלהם, מסממים אותם ומעבידים אותם בחפירות יהלומים ואח"כ הורגים אותם באשמת גניבה, חוסר יעילות או סתם בשביל הכיף ואתם בוכים לי שדמויות דימיוניות מספר פופולארי הולכות למות? כן, אתם יודעים מה, זה באמת מדאיג ועצוב מאד. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מצחיק, אתה כנראה לא מבין או שאתה לוקה בחסר רגשי, לוגי ומצפוני.

:( ואת לוקה בחוסר ציניות* חמור שעלול לגרום לבעיות תפקודיות.

"המילה משמשת בדרך כלל לתאר, לרוב לשלילה, את דעותיהם של אלו שנוטים לפקפק בכנות האנושית, במוסריות ובאלטרואיזם: אלו הטוענים כי רק מניעים אנוכיים מכתיבים את ההתנהגות האנושית. ציניקן מודרני מתייחס בבוז לנורמות חברתיות"

"ציניות" יכולה לעתים לתאר התנהגות או דרך חשיבה שהיא קרה, תועלתנית ומחושבת. לאדם שאין בו אמונה בטוב לבם של בני אדם אחרים "

"אורח התנהגות המצביע על ציניות הוא פסיביות בהגנה על עקרונות. הציניקנים עשויים להיראות כאילו הם מאמצים אורח חשיבה של "אל תתערב, זה רק יכול לגרום צרות", אבל חוסר המעש שלהם לרוב נובע מאמונה פטאליסטית עמוקה יותר לפיה לא ניתן לשנות דבר ממילא"

(ויקי... כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין ציניות לוולגאריות בוטה של להפוך תמונה של ילד כרות יד העובד בפרך במכרה יהלומים לבדיחה זולה.

הילד הזה בטח כבר לא בחיים, כמו רבים כמותו. זה מספיק עצוב שאין מספיק אנשים שאכפת להם מזה אבל עצוב יותר לדעת שיש שחושבים שזה חומר מעולה לבדיחה צינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנת את מהות הציניות אם אתה חושבת שהמטרה היא הבדיחה.

כמו שנאמר: "ציניקן מודרני מתייחס בבוז לנורמות חברתיות"

הנורמה היא לחשב ש "אוי לא,איזה פחד!!!!!!! " היא תגובה הגיונית לדמות שמתה בספר, כשהתגובה לבן אדם שמת במקום אחר היא "חבל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKINHEAD....

צניות....

את מודעת לדברים שהם עשו בזמנו?

מה שאני אומר זה שאפשר לצחוק על הכל

אם יש בדיחות שואה לדוגמה או 10 דקות אחרי שאילן רמון יתפצפץ לו בחלל היו באינטרנט כבר בדיחות על זה

אז מותר גם לצחוק על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם אני אגיד לך שיש קשר (ישיר או עקיף) בין מה שקורה בסיירה לאון לבין פעולות טרור כמו בניו-יורק או אפילו כאן בישראל? זה עדיין יהיה מצחיק?

אוי גאד, למה אני גוררת את עצמי... ברור שלא אכפת לכם, תשכחו ממה שאמרתי. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הרי אולי בעברית זה גרוע (זה לא הכי טוב בוא נגיד, יש לי את כולם (כל החמישיה) ) אבל לאו דווקא בגלל JK, ידיעות אחרונות מתרגמים את זה.

אם אתה רוצה לבדק את הכתיבה שלה, תקרא באנגלית (הגירסה הבריטית) ורק אז תהיה לך זכות לבקר אותה.

יש שישה כבר שנה בערך Oo

וד"א גם אני לא רואה שחסרה שם יד, אני רואה ילד עם יד שרופה או לא יודע מה עשו לה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להפליץ. גם באנגלית הכתיבה היא ברמה של כיתה ה' גג. ומהספר הרביעי קראתי אותם רק באנגלית לא חיכיתי בכלל לתרגום.

אבל יכול להיות שזה בכוונה. הרי הספר מיועד לכל הגילאים.

ומהספר החמישי זה כבר נהיה משעמם. אני המשכתי לקרוא רק כדי לדעת מה יהיה בסוף.

נשאר עוד ספר אחד וגמרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספר החמישי היה מריחה אחת גדולה.

ולמי שהגיב קודם ואמר שאני צריך לקרוא את הספרים באנגלית, תקרא כמה הודעות קודם ותראה שקראתי אותם באנגלית :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...