אוי לא,איזה פחד!!!!!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוי לא,איזה פחד!!!!!!!

tombcatz

Recommended Posts

מחברת "הארי פוטר": 2 דמויות ימותו בספר השביעי והאחרון

21:24 26.06.2006

ג'יי קיי רולינג, מחברת סדרת ספרי "הארי פוטר", אומרת כי לפחות שתי דמויות ימותו בספר השביעי ואחרון שהיא עומדת להוציא.

אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקור? לינק? משהו?

ומן הסתם ששתים ימותו... זה בטח יהיה וולדומורט והארי... JK לא סופרת כל כך טובה... היא לא מפתיעה אף פעם... אני כל כך רואה את זה... הפרק האחרון... הארי מגלה שכדי להרוג אותו הוא צריך להרוג גם את עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JK אולי גאונה מבחינת התמחור האגרסיבי שלה וההיפ שהיא יוצרת סביב הספרים שלה, אבל לא בכתיבה שלה. בכלל לא. אני חושב שזו כתיבה רדודה, ויש הרבה בשכבת הגיל שלי שזה עוד נחשב עמוק מדי בשבילם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר שביעי? כמה טמבלים קנו את החרא הזה בשביל שיהיה ספר שביעי?

כל מה שהצלחתי להבין מהשטות הזאת שקוראים לספר הארי פוטר על שם איזה מעפן אחד שמתלהבים ממנו יותר מדי ובכלל החברה שלו פי מיליון גאונה...נו באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JK אולי גאונה מבחינת התמחור האגרסיבי שלה וההיפ שהיא יוצרת סביב הספרים שלה, אבל לא בכתיבה שלה. בכלל לא. אני חושב שזו כתיבה רדודה, ויש הרבה בשכבת הגיל שלי שזה עוד נחשב עמוק מדי בשבילם....

יש חוק ידוע בספרות והוא אומר שאתה לא יכול לבקר סופר על כתיבתו לפני שקראת את הספרים של אותו סופר בשפת המקור, אתה יכול לבקר את JK לגבי העלילה, הדמויות וכו' אבל אם לא קראת את הספרים באנגלית אתה לא יכול לבקר אותה על הכתיבה שלה כי פשוט לא קראת אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיתן לגיל שלי להטעות אותך. קראתי ארבעה מהספרים שלה באנגלית, וד"א לקח לי ארבעה ימים לגמור באנגלית את האחרון שלה.

ואז סיפרתי ספויילרים זדוניים לכל האנשים בכתה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר שביעי? כמה טמבלים קנו את החרא הזה בשביל שיהיה ספר שביעי?

כל מה שהצלחתי להבין מהשטות הזאת שקוראים לספר הארי פוטר על שם איזה מעפן אחד שמתלהבים ממנו יותר מדי ובכלל החברה שלו פי מיליון גאונה...נו באמת.

אתה באמת שואל כמה קנו? לאישה יש מיליארדים בזכות המיליונים שקנו כל ספר שיצא בסדרה. העלילה לא משנה... הכסף כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הרי אולי בעברית זה גרוע (זה לא הכי טוב בוא נגיד, יש לי את כולם (כל החמישיה) ) אבל לאו דווקא בגלל JK, ידיעות אחרונות מתרגמים את זה.

אם אתה רוצה לבדק את הכתיבה שלה, תקרא באנגלית (הגירסה הבריטית) ורק אז תהיה לך זכות לבקר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרים מצויינים

ולכל הפלצנים שלא קראו את הספר אבל אומרים שזה גרוע אז שקט לכו תקראו ניטשה

אני בן 23 וקראתי את כולם ונהנתי מכל אחד ואחד

למי איכפת היפ ושפה או כל השיט הזה אם נהנים לקרוא את הספר זה מספיק

ולא סתם היא אחת מ5 האנשים הכי עשירים בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער,קראתי עד הרביעי

אבל ממנו כבר נמאס לי...כתיבה רדודה,חזרה על אותם אלמנטים [מראה שJK לא יודעת לכתוב כלום פרט לאותה הסיטואציה בוואריאציות שונות] ומסחור בכמויות ומידות לא נורמאלית,הרבה מעבר למה שספר צריך להיות ממוסחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...