בעיות חום במעבד פנטיום 4 3.2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חום במעבד פנטיום 4 3.2

Eviljelly

Recommended Posts

כרגע יש לי בעיה שמחשב מאתחל את עצמו עקב טמפ מעבד גבוהה ..

הכל התחיל כשמד של הצביע על טמפרטורה של 88 מעלות וניגשתי לבדוק את הבעיה שהתבררה כרגל שבורה במאוורר

בכל מקרה הבעיה תוקנה אך המחשב עדיין מאתחל את עצמו ומציג טמפ מעבד של קרוב ל 170 ...

יכול להיות שניקוי של המשחה הטרמית והחלפתה יפתרו את הבעיה או שמדובר בבעיה אחרת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להחליף את המשחה ולבדוק אם גוף הקירור נוגע כמו שצריך במעבד, אבל לדעתי חום של 170 מעלות צלזיוס כבר היה ממיס את ה-PCB ולכן נראה לי שהחיישן נדפק ולכן מזייף (יכול לקרות בזמן שהוא היה חשוף ל-88 מעלות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רגל יש במאורר?לא הבנתי איזה מאורר.

בכל אופן אם המאורר עובד וגם חסרה לו כנף זה לא אמור להגיע לטפ' כזאת.

איזה מעבד יש לך וקירור?והאם הטפ' נבדקה בביוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני אנסה להחליף משחה טרמית כי אין כרגע

בקשר לרגל הכוונה לחלק הזה בתושבת שמחבר אותו ללוח אם אחד הפינים שם נשבר אז הוא כנראה לא ישב טוב

כלחצתי קצת את המאוורר למעבד הייתה ירידה של איזה 20 מעלות אבל עדיין נעצר על 160 כאילו הוא לא משפיע ..

הטמפרטורה היא טמפרטורת ביוס .

החיישנים האחרים מראים טמפרטורות סבירות

אחד 45 השני 11 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטח מדבר על תושבת 478 והרגל השבורה היא השחורה שמחברת את כל ההיטסינק לתושבת בלוח

אם זה המצב אז הגוף לא נוגע במעבד מספיק ולכן הטמפ' הגבוהה אבל 160 מעלות זה לא הגיוני כלכך תנסה לעדכן ביוס

ובכלל תכתוב פה איזה מפרט יש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי כמה דברים:

1)החיישן נדפק 100% אין מצב 170 מעלות

2)אם כבר 88 זה עוד אפשרי למרות שזה רע מאוד ובנוגע לזה אפשר להחליף משחה טרמית (מורידה את הטמפרטורה ב-9 מעלות לרוב ועולה 40 ש"ח ל-20 גרם מהם אתה משתמש רק ב-4) ואתה חייב להביא למעבד הייתי ממליץ על ביג טייפון למקרה כזה (עולה 220 בנועה-www.noacomp.co.il). בנוסף לכך תשמן מאווררים (יש מדריך בקטגוריית המדריכים באתר) ותסדר כבלים.

בקיצור-השקעה של 260 ש"ח וטיפה מאמץ על שימון מאווררים וסידור כבלים והטמפרטורה תרד ב-18-20 מעלות מינימום (לדעתי).

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד שלום , כותרת הדיון שלך לא מספיק אינפורמטיבית ותוכן ההודעה שלך סתמי משום שאינו כולל פרטים על חלקי המחשב כך שנוכל לעזור.

אם לא תשנה את תוכן ההודעה, התראד ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה אבל המחשב היה מושבת כמה ימים .

בכל מקרה כדי לסגור את העניין הבעיה הייתה שהמשחה הטרמית הפריעה למגע של ההיטסינק והמעבד, לאחר ניקוי המשחה ומריחת חדשה אין בעיות נוספות וכרגע לפי הביוס המעבד על 65 מעלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה היא טמפרטורת ביוס .

החיישנים האחרים מראים טמפרטורות סבירות

אחד 45 השני 11 ..

אני מבין שיש לך במחשב גם תנור

וגם מקרר

איך הגעת ל 11 מעלות אם בחוץ יש 30

דבר ראשון נתק מיד מהחשמל לפני שהכל ישרף שם

בדוק האם הקירור יושב נכון האם גוף הקירור של המעב חם מאד

כי חישנים לא ממש אפשר לסמוך עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...