מידע חשוב על השמיעה\זיכרון המוזיקלית של כל בן אדם - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע חשוב על השמיעה\זיכרון המוזיקלית של כל בן אדם

fp581

Recommended Posts

לכל בן אדם יש מוזיקלי של חצי שעה+- (ממוצע) אז לכל האנשים בפורום שעושים כתבות נא להשוות את הרמקולים\אוזניות\כרטיסי קול בהתאם

לא שאני לא מעריך את מה שאתם עושים אל תבינו אותי לא נכון אבל אם לא מתחשבים בזה אז זה יכל לגרום לבעיות לאנשים שקונים את המוצרים ומשווים בין המוצר הישן לחדש

וזה גם יכל לעזור לכל בן אדם שקונה רמקולים/אוזניות/כרטיס קול הוא יכל לבקש מהמוכר להקשיב איזה 10 דקות לסוג אחד ואז לעבור להקשיב לסוג אחר (חשוב מאוד!!! להביא אתכם דיסק(מומלץ מקורי) שאתם מכירים טוב את השירים ואת המוזיקה) זה העבודה שלהם לשרת אתכם ולעזור לכם בקנייה של המוצרים אז אל תרגישו לא נעים אם זה (אני יודע שלי לא יהיה כל כך נעים לשבת ולהקשיב בחנות חצי שעה בזמן שאני משווה בין הרמקולים)

ד"א 1:

לכל מי שהולך לומר לי שזה שטויות אז זה ממש לא עשו על זה מחקר ובעקבות תגובה בפורום אחר נזכרתי בכתבה ואם אני ימצא אותה אני ישמח להביא אותה

ד"א 2:

לשמוע מפתח את המוח כי השמיעה של המוזיקה מאוד אבל מאוד מסובכת ומפעילה את אותם חלקים במוח שאנו משתמשים בהם לפתור משוואות או בעיות מסובכות זה עוזר לנו לפתח את המחשבה שלנו ובגלל זה אני ממליץ ליפני מבחן לשמוע את המוזיקה שאתם אוהבים ולהירגע (אם אתם לחוצים לפני מבחנים)

כל פעם שאתם שומעים אם הרבה מגוון של צלילים שונים ומשונים ההשפעה של זה יותר ארוכה ולא אני לא יודע מה הMAX של אורך ההשפעה אולי שעתיים אולי שנתיים אין לי מוסג (שיפור וחיזוק החלקים האלה הם זמניים בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא העתקת את זה מhead-fi איפה שאחד האודיופילים הכבדים ( בעל Orpheus ) כתב שהוא חושב שזה מה שאפשר לזכור.

כל הפוסט הזה פחות או יותר הוא כמה תגובות מhead-fi שאני זוכר שקראתי בעצמי. :lol:

אשמח לראות את ה"מחקר", אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה כמה זמן?

כשאתה משווה אתה חייב שזה יהיה אחד אחרי השני.

אתה לא יכל לעשות הפסקה של יום ואחרי זה להשוואת לרמקול אחר נכון?

זה מסוג הדברים שהמוח האנשוי לדעתי לא יכל לזכור מספיק בפרוט כדי להיות אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא דן (אני חושב שאתה דן ואם לא סורי פשוט הוא משתמש באותו שם YODA) ואם אתה דן אז די עם הציניות המעצבנת שלך (ואם לא סורי שוב ;D) ויש כזה מחקר והיה על זה כתבה בנענע (אני חושב שזה היה שם ופירסמו את זה בפורום אחר) ואני חבר שם רק איזה חודשיים ואני נכנס לשם פעם בשבועיים אז אין לי מוסג מה יש שם חחח

ואמרתי אם אני ימצא אני יביא אבל כרגע אין לי כח לדפדף שם איזה חצי שעה-שעה

וזה ממש משנה כי אם אתה שומע אחרי שעה או שעתיים אתה לא מסוגל להבדיל בין האיכויות (אם אתה בן אדם נורמלי שזה אומר 99.99% מין האוכלוסיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה תן את הקישור במקום לתת 'עובדות' מצוצות מן האצבע.

וזה ממש משנה כי אם אתה שומע אחרי שעה או שעתיים אתה לא מסוגל להבדיל בין האיכויות

וזה אחרי בדיקות שאתה עשית בעצמך, או שאתה פשוט ממחזר את מה שקראת באינספור מקומות אחרים? (זו שאלה רטורית כי אני מכיר אותך אז אין צורך לענות) :-\

(אם אתה בן אדם נורמלי שזה אומר 99.99% מין האוכלוסיה)

אחלה מספר 99.99, זה לא שסתם זרקת אותו או משהו. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע חשוב אבל לא רלונטי היות ומי שעושה את מרבית הכתבות\סקרים על ציוד אודיו באתר זה אנטולי

ותסמוך עלי הבן אדם בדיקות והשוואות ברמות מטורפות תוך התחשבות ובדיקה של גורמים ומשתנים

שיכולים לעלות אך ורק בדעתו של אודיופיל מטורף אוטנתי (כל הכבוד אנטולי).

בכל מקרה מידע חשוב

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...