עזרה ב-Hitman Blood Money (משימה 7) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-Hitman Blood Money (משימה 7)

parker8

Recommended Posts

הגעתי למשימה 7-You Better Watch Out ...

סיימתי את שני הדברים הראשונים-הרגתי את שני האנשים שביקשו ממני (לא זוכר את השמות, זה לא עקרוני כ"כ)

עברתי לדבר השלישי-"החזרת קלטת הוידאו", חרשתי על כל הבניין, עד שמצאתי חדר אחד עם שני מחשבים וכמה מסכים, ועוד מכשיר ...

כשאני מגיע למכשיר אז יש הוראה כזאת, שאם אני לוחץ E, אז זה "Steal the video tape"...

חשבתי שזה מה שפותר את המשימה של "החזרת הקלטת הוידאו" אך אני רואה שטעיתי...

יש מקום אחר שבו נמצאת הקלטת שאותה אני צריך לגנוב? כי אני רואה שזה לא עזר... (יש לציין שעברתי על כל הבניין לפני ששאלתי כאן, אז אני די מיואש מכך...)

או שזה בכלל באג במשחק?

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אני מאמין שזה בטח בעייה מוכרת כאן, אם אני עושה SAVE בזמן משימה, ואני לא מסיים את המשימה ויוצא מהמשחק, ה-SAVE נמחק יש פיתרון גם לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פתרון לסייב.. (די מטומטם לפי דעתי)

והקלטת אמורה להיות איפה שמצאת אותה.. זה כנראה באג במשחק גם לי זה היה באיזה משימה.. תתחיל מחדש ותנסה שוב..

זה אמור להיות בד"כ בסימני קריאה במפה (הקלטות והאלה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2 קלטות, אחת שיש כמעט בכל משימה - הקלטת של מצלמות האבטחה שנמצאת בתוך הוידאו בחדר בקומה השניה, ואחת בקומה למעלה למעלה שמונחת על השולחן, בשביל להגיע לקלטת הרגילה צריך לעלות לחדר המסויים הזה דרך המדרגות של העובדים, ומהחדר עם הקלטת הרגילה צריך לעלות למעלה למין סטודיו כזה, הדלת למקום עם הקלטת שרוצים שתביא נמצא (לפי מה שאני זוכר) יחסית ליד הדלת כניסה לסטודיו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...