בעיה בהתקנת FEDORA CORE 5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת FEDORA CORE 5

Recommended Posts

שלום לכולם.

הורדתי פדורה מהאתר הרשמי, לא מהמראות, אלא מהשרת הרשמי שלהם, את גרסת ה-.

צרבתי, אבל כשהוא נכנס להתקנה, יש שם משהו שנקרא MEDIA CHECK, שבודק את תקינות הדיסקים.

אחרי בדיקה ממושכת הוא אמר שיש לי שגיאות בדיסק, אבל הוא לא שרוט ולא מלוכלך. חדש מהחנות..

קראתי בפורומים שלהם וראיתי שזהו בעיה די נפוצה, ולפעמים צריך לרשום בהתחלה: IDE=NODMA, וזה עוזר, כי יש שם איזה באג.

ניסיתי גם אותו, והבדיקה נהייתה פי 3 יותר ארוכה, ובסופה, אותו דבר.

שמעתי שיש איזה דרך לבדוק את תקינות ה-IMAGE עם MD5 או SHA1, ואשמח לקבל הנחיות איך לעשות את זה.

יתכן שה-IMAGE לא טוב אף על פי שהוא ירד ונצרב כראוי?

נ.ב. בתחילת הצריבה נרו אמר משהו בנוגע ל-BLOCK SIZE שלא מתאים, אז עשיתי IGNORE. יתכן שזו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..אני עוד לא שמעתי על בעיה של דיסקים לא איכותיים..

בכל אופן לפי מה שידוע לי, יש באגים רציניים בתוכנה הזאת של פדורה שבודקת את זה, ויש הרבה הודעות בפורומים הרשמיים על כך.

אני רוצה לבדוק את ה-IMAGE שלי עם MD5, כדי לדעת אם לפחות הוא בסדר.

דבר שני, יש לך מושג בקשר ל-BLOCK SIZE?(תמונה מצורפת) יתכן שהבעיה בצריבה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה. תוריד מהאתר את md5sum.exe, תוריד מהאתר של פדורה את הקובץ md5sum, שים את שני הקבצים באותה תיקיה כמו ה- image ותריץ בחלון cmd את הפקודה md5sum -c md5sum. מאחר שמדובר על קובץ גדול, יעבור לא מעט זמן עד לסיום הבדיקה - אל תצפה לתגובה בדקות הראשונות.

אבל הרבה יותר סביר שזו בעיה בהגדרות שנתת לנרו. הקובץ אמור להיות iso, שכולל את כל ההגדרות הדרושות לצריבה בתוכו. נרו יודעת לטפל בקבצי iso, מה פתאום זה מופיע כ- foreign image format? מאיפה בדיוק הורדת את הקובץ ומה שמו המלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

הבעיה שלא מצאתי באתר של פדורה את ה-MD5, אלא יש שם רק SHA1SUM.

הורדתי קובץ EXE בשם sha1sum, והביטוי שהוא מחזיר לי שונה מהביטוי שרשום בקובץ של ה-sha1sum שבאתר של פדורה, ליד ה-.

את הקובץ הורדתי מהשרת הראשי של פדורה, ושמו FC-5-i386-.iso.

יתכן שהקובץ פגום ועלי להוריד חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם sha1, למה אמרת md5? :P

אותו דבר, רק ש- sha1 בטוח יותר (התגלו כמה התקפו נגד md5 בשנה האחרונה). אם התוצאות שאתה מקבל שונות, הקובץ דפוק. נסה להוריד אותו שוב, הפעם מאחד מאתרי המראה בעולם. בד"כ עדיף לנסות אתרים אירופאיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני יוריד שוב.

יתכן שזה קרה כי השתמשתי ב-FLASHGET? אולי צריך רק עם הורדה ישירה?

כל המירורים הם איטיים מוות. רק מההורדה הרשמית זה מגיע לי למעל 100, כל השאר איזה 20-30 KB\S במקרה הטוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...