ASUS A7V8X לעומת AT7 MAX2 ABIT צריך חוות דעת. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS A7V8X לעומת AT7 MAX2 ABIT צריך חוות דעת.

DIGITAL

Recommended Posts

קרוב שלי מגיעה מחו"ל שבוע הבא ויש באפשרותו להביא לי לוח אם אני מתלבט בן AT7 MAX2 לבן ASUS A7V8X.

מחיר ה ASUS בחול לגרסה המלאה 170$ לעומת מחיר ה 210$ לגרסה מלאה.

מי טוב יותר בלי להתיחס למחיר (ואני מבקש לא סתם תשובה אלה הסבר מאחורי התשובה כמו ניסיון אישי, נידע על בעיות בדגם זה או אחר וכ"ו).

DIGITAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהאביט יותר טוב.

אבל,אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה באמת צריך את הפיטצ'רים הללו שמרבית הסיכויים שאתה אף-פעם לא תתקרב אליהם או תדע אפילו על קיומם.

שתבין, אתה לא תראה שום הבדל בביצעים ללא OC בין הASUS לABIT...

אני חושב שזה יותר ועניין שאתה צריך לחשב בעצמך,האם אתה באמת מוכן להשקיע בלוח יותר מאלף שקל?

ולאף אחד המדגמים אין בעיית תאימות חומרה כלשהי שיודעים עליה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתוכנן OC אבל מתוכנן מעבר למעבד XP 2800 בעתיד וכן שימוש במחשב כמכונת המרות מ ל DVX ומכונת מישחק

היום יש לי KX7-333R והוא מעולה ויציב מאוד אבל לא תומך בתקן הדיסקים החדש הסיראלי אן לא USB2 מובנה והעיקר העיתוי להשיג את הלוח זול יותר ממחיר דילר בארץ !!!.

איזה לוח עדיף מבחינת יציבות מהירות ואמינות וכח שידרוג בעתיד ???

DIGITAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מתוכנן ל2800+ אני הייתי מחכה שתוכל להשיג את המעבד הזה

ואז כבר עדיף לקנות בארץ

הרי ההבדל בין המחיר שם לבין בארץ עומד אל 250-200 שקלים אני הייתי מחכה ובבוא הזמן שתרצה להחליף מעבד מחליף את שניהם וגם יהיה לא אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להחליף אם אתה לא בזבזן (וכל מי שמכיר אותי יודע כמה קשה לי עכשיו לא לדפוק לך נאום...)

הקיצר, כרטיס SATA, וכרטיס USB2, יעלו לך לא הרבה כסף... אבל אתה לא משתמש בזה בכלל...

(ואגב, מחירי דילר בארץ הם הרבה יותר נמוכים ממה שאתה חושב, זה המוכר שעושק אותך, לא הספק / יבואן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...