זמן חצי חיים של כרטיס גרפיקה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמן חצי חיים של כרטיס גרפיקה

סער_שי

Recommended Posts

הכותרת הבומבסטית אולי קצת מטעה אבל השאלה מעניינת, אני חושב.

בשוק יש המון כרטיסי מסך. בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים. אני רוצה להאמין שמי שקונה כרטיס של אלפי שקלים לא באמת צריך -כרגע- את כל כוח החישוב הזה והמשחקים של היום לא באמת משתמשים בכל הפוטנציאל.

אם אני קונה כרטיס MID-END במחיר סביר, הוא הרי צריך להספיק לי לכמעט כל המשחקים הקיימים קיום, ברמת ביצועים ואפקטים אופטימלית. קשה לי להאמין שאני צריך של שני כרטיסים שעולים אלפיים שקל כדי להנות לחלוטין ממשחק שיוצא היום לשוק.

ובכן, בהנחה ואני צודק ותקנו אותי אם אני טועה...

כמה זמן יספיק לי כרטיס מסך שעולה היום, נאמר, 1000 ש"ח עד שהוא כבר לא יספיק להציג את מקסימום הביצועים על משחקים חדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בעצמך אמרת שהכותרת לא משהו אז אנא החלף אותה למשהו נורמלי יותר...

ב. אנחנו אל יכולים לדעת... זה תלוי אם אתה קונה כרטיס סמוך למועד ההשקה שלו וכך יעבור הרבה זמן עד לכרטיס המחליף, אולי אתה קונה רגע לפני יציאת DX חדש וכמובן תלוי יאך את האוהב לשחק (מבחינת הגדרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל גם היום כרטיס מסך ב1000 ש"ח לא מסוגל להריץ משחקים על פירוט מלא באופן חלק

ככה זה עם כרטיסי מיינסטרים בכל דור. אתה מתפשר על הביצועים בתמורה ליחס עלות/ביצועים טוב יותר

ולפי נסיון העבר, כרטיס בתקציב הזה - כגון 7600GT או X1800GTO - יספק חווית משחק טובה במשך שנה עד שנה וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...