PROJECT SGI - עדכון עמוד 23 - THE END - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PROJECT SGI - עדכון עמוד 23 - THE END

arkadur

Recommended Posts

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העדכון של היום:

בשעה טובה (ולאחר שנתיים וחצי), זכיתי להרכיב את מע' מים שלי :yelclap:

בנוסף הבאתי את השלד עם המחשב עצמו לבית (כדי שאחי הקטן סוף סוף יוכל להנות ממנו קצת)

אז נכון להיום, שאני אסיים עם שאר החלקים במחסן, אני אביא אותם לבית (דלתות צד, דלת קדמית וכו')

בינתיים המע' בהרצה, עם נייר סופג.. יש זליגה קטנה ומעצבנת ביציאה מהמיכל (בסוף לא חיברתי את הFILLPORT )

בנוסף, על הגג כמו שתראו, יש , ומתחתיה פרספקס כחול שקוף, מחורר בכוס 32MM כדי שהאוויר יוכל לצאת החוצה

בגלל הספק, מיקמתי רק 2 מאווררים על הרדיאטור המשולש שלי

ע"פ הביוס, טמפ' המעבד באזור ה30 מעלות (ראשון בלופ)

הצ'יפסט באזור ה40 מעלות (אחרון בלופ)

ולגבי הGPU, אין לי מושג, מכיוון שאין לו חיישן :s05:

p4300320yj6.jpg

p4300321zh9.jpg

p4300322sd5.jpg

p4300323lq9.jpg

p4300324an2.jpg

p4300325dk9.jpg

p4300332fn5.jpg

p4300329jx0.jpg

אם תתמקדו, תצליחו לראות "גלים" במיכל מים ;)

p4300328oa3.jpg

p4300326wg9.jpg

זהו להיום

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים שואבים אוויר מבחוץ, או מהמארז?

הצינורות נראים גדולים מדיי... ואם יש לך כסף בשביל להשקיע יותר, תקנה עוד רדיאטור קטן ותמקם אותו אחרי הcpu או הgpu. אל תאכל אותי אם אתה לא מסכים איתי, אני רק מציע :)

נראה מעולה, גם יפה, וגם איכותי (לפחות אחרי שתסדר את הנזילה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים ממוקמים מתחת לרדיאטור, וסונקים את האוויר החוצה

הצנורות בהחלט גדולים (חצי אינצ')

בקשר לרדיאטור הנוסף

היה לי אחד של 120 MM, העפתי אותו, מיותר כשיש לך טריפל (ו2 מאווררים מתוך 3)

בינתיים הצינורות בסדר, את הפוסט הנוכחי אני כותב מהמחשב שעובר את המוד (ולא מהנייד) :)

אפשר להגיד, שמבחינת טמפ' אני מסודר לקיץ :xyxthumbs:

עדכון נוסף ששחכתי להוסיף, רכשתי גם דיסק קשיח שישמש את המחשב הנ"ל, WD 250, 16MB, אני מאמין שהוא יעשה את העבודה

לצערי אני עייף מידי בכדי להתקין WIN (אני ץ על הHD הישן)

לגבי הרשת, היא גם טובה יותר מבחינת חסימת האוויר (70 אחוז לעומת 60 אצלי) = פחות רעש

אבל זה מה שהשגתי, ואין לי זמן לנסוע לחולון להביא עוד ..

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא בסוף הלופ (שוב)

ב.השגתי שיפור של 15 מעלות.. (מדובר בNFORCE 4 ULTRA )

סה"כ יש לי תוצאות לא רעות, לאחר שהמע' תתיצב, ולאחר התקנה של מע' ההפעלה על הדיסק החדש

אני ישחק עם הלוח.. נראה לאן אני אוכל להגיע עם המעבד הזה.. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(נכון שזה נשמע פלצני?)

מאד ;D .

אלי , התקדמות יפה , אבל למה רדיאטור של טריפל אם יש לך רק שני מאווררים? מה אתה הולך לעשות בעניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

אסף, התכנון הראשוני היה תת מארז עבור המים בלבד, מכיוון שזה נמצא מיותר , וויתרתי על הרעיון

הציוד נשאר אצלי, והוחלט להשתמש בו

לצערי, אין מספיק מקום בין הספק לרדיאטור כדי לדחוף מאוורר נוסף (אולי בעתיד, אם אני אשיג מאוורר דק יותר, או יעביר את הספק מוד כלשהוא שבין השאר יקצץ מגובהו

בכל מקרה, תאורטית - ברגע שהספק יקוצץ, אפשר לשים מאוורר (החורים מוברזים, ויש קו מתח שהוכן עבור המאוורר השלישי)

באופן מעשי, עדיף רדיאטור טריפל שיש עליו רק 2 מאווררים , מאשר דאבל עם 2 מאווררים

רדיאטורים מנדפים חום, גם ללא מאווררים (אם כי הם עוזרים באופן משמעותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

א. אני ממש לא אוהב את המיכל הזה, לא מבין איך אתה מסתדר איתו (יש לי אחד זרוק מתחת למיטה).

ב. הסידור במארז ממש יפה ולא מרגישים שזה חצי אינץ!

ג. לא הבנתי מה הרעיון לשים בלוק לכ.מסך הזה, סך הכל הליבה של ה 6600 לא ממש חמה וב-50 ש"ח אפשר לקנות לו גוף קטן ושקט שיספיק לו, אני מתאר לעצמי שהטמפ' היו משתפרות בלעדיו ולצ'יפסט לא יזיקו כמה מעלות למטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ת'אמת.. גם אני לא הכי מתחבר אליו מכמה סיבות

1.הוא תופס לי מפרץ 5.25, שהם די יקרים לי (מספיק הרדיאטור תופס לי 2, הוא עצמו והצינורות , הם צריכים מקום כדי שלא יתקפלו.. לא השגתי מחברי 90 מעלות)

2. אני חייב להשתמש בו, מכיוון שאת הFILL PORT , אני לא יכול למקם על הגג, הרדיאטור תופס את הכל.

3. המיכל לא משהו בכלל.. בהתחלה הוא היה המקור לדליפות אצלי.. בלית ברירה, הייתי חייב לרוקן את המים במע', להוציא אותו

ולהבריג כ"כ חזק. שבטעות אחד ההחיבורים נפתח באחד ההברזות (אם כי זה בסדר.. זה מאוד זניח והכל תקין)

4. אם הוא שוכב אצלך - צור קשר בפרטי (אולי אני אמצא לו שימוש) ;)

ב. תודה.. אם כי עדיין לא סידרתי את הצנרת :nixweiss: (אני עוד צריך לקבע אותה..)

ג.מכיוון שיש לי את הבלוק, אז למה לא להשתמש בו.. אני מעדיף לקרר הכל - ובשקט (לפני המעבר לקירור מים , הקירור היה פאסיבי , העסק היה מתחמם ופוטנציאל הOC היה 0..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...