הגשר הדרומי מונע תאימות??? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגשר הדרומי מונע תאימות???

Tzion

Recommended Posts

בטח רובכם קראתם את הייעה שהלוחות שמבוססים על הציפסטים KT333 ו-KT400 של VIA, תומכים באופן רשמי במעבדים החדשים של עם הבאס של 333.

אבל כנראה שלא (לפחות לא הרוב) קראו את מה שרשום בידיעה עצמה

מה שחשוב:

VIA KT333 chipset only differs from the advanced brother by AGP 4x and 4x V-Link support. Most of mainboard manufacturers now use VT8235 I/O controller with this -logic device, though, some of the products may feature older South Bridge with less capabilities.

למי שאין כוח לפרש לעברית אז בקצרה:

זה אומר שרוב הלוחות (שמבוססים KT333) משתמשים בגשר דרומי VT8235. אבל לחלק מהלוחות יש גשר דרומי ישן יותר (כנראה שהם מתכוונים לVIA 8233A-CE?) עם פחות "capabilities" (שזה נדמה לי- תמיכה)

אז ככה, זה אומר שרק לוחות מבוססי גשר דרומי VT8235 (כמו אפוקס EP-8K5A2) תומכים במעבדים החדשים??

או שגם לוחות עם גשר דרומי ישן יותר (כמו גיגהבייט GA-7VRXP) תומכים במעבדים האלה???

וגם חייבים להפעיל אותם עם PC2700 כדי שיתמכו? ???

תודה לכל העונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגשר הצפוני הוא שקובע, הפונקציות שהם מדברים עליהן הן USB2.0 ושאר התוספות.

אין שום תועלת בהתקנת מעבד בעל באס של 333 עם במהירות 266 אבל ככל הנראה זה גם לא אפשרי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר זה שגם הGA-7VRXP (בעל גשר דרומי ישן יותר) יכול לתמוך במעבדים כאלה??

אם כן, אז למה הם מתכוונים כשהם אומרים שללוחות עם גשר דרומי ישן יותר יש פחות תמיכה??? (או שהפירוש של המילה capabilities זה לא תמיכה ??? :P)

ואם אני לא טועה, הגשר הדרומי קובע גם כל מיני דברים בקשר למהירויות PCI ודברים כאלה, שמשתנים כשהמהירות באס גבוהה יותר...? או שאני טועה ואת זה עושה הגשר הצפוני??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Capabilities זה יכולות, ובמובן הזה באנגלית הכוונה ליכולת כמו תמיכה בUSB 2.0. לגשר הדרומי שהיה לפניו לא היו בעיות תאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...