תשכנעו אותי מדוע כדאי לי ללמוד שפת תכנות - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשכנעו אותי מדוע כדאי לי ללמוד שפת תכנות

LevTheKiller

Recommended Posts

שלום

תמיד מתחשק לי ללמוד שפת תכנות (יש לי קצת נסיון בVB וטיפה בPHP)

חשבתי בכיוון C כי ראיתי המלצות רבות פה על השפה הזאת

הבעיה שלי היא שאין לי מושג בשביל מה...

אני יודע שאולי בעתיד אעסוק בהיי טק אבל הבעיה שלי היא שאין לי מה לעשות עם הידע שאצבור..

אני סתם אזכור ואשכח אותו תוך כמה ימים.. אם לפחות היה משהו שכדאי לפתח.. אבל כל תוכנה שצריך יש..

אז אני נשאר וחושב - מה אני אפתח?

אז אולי תשכנעו אותי מה אפשר לעשות עם שפת תכנות?

מה אתם עושים עם הידע שצברתם? איך אתם מיישמים אותו? האם יש כאן חבר'ה צעירים שמועסקים אולי בפרוייקטים או חברות וכך בעצם מממשים את הידע שלהם?

תודה וסליחה על השאלה המוזרה הזאת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בונה אתר להנאתי.

עשיתי פרוייקט בבית ספר בVB ובניתי תוכנה לניהול חנות(יכולים להזמין הזמנות גם מהאתר שבניתי).

תבנה משחקים לטלפונים סלולריים(אם תלמד ג'אווה).

יש הרבה דברים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מליון סיבות:

לתכנת זה כיף.

מחשבים משמשים בכל תחומי החיים היום. להבין מחשבים זה רעיון די טוב. דרך טובה להבין מחשבים זה ללמוד תוכנה.

ללמוד עוד כישורים זה לא מזיק.

תתרגל את המוח.

ובקשר לשאלה שלך, אז כן - יש כאן חברה צעירים שמתעסקים בתוכנה למחייתם. לדוגמא אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אנחנו לא יכולים "לשכנע אותך". אם התחום נראה לך מעניין אז למה לא.

לתכנת זה כיף ומאתגר. זה תחום שתמיד יהיה לך עוד מה ללמוד בו, דברים משתנים ומתעדכנים ותמיד יש דברים חדשים ללמוד.

אין לך מה לדאוג שתשכח את זה בכמה ימים כי ללמוד לתכנת מאפס יקח לך הרבה הרבה יותר מכמה ימים. יקחו לך כמה חודשים (אני משער) להגיע לרמה בסיסית+. דבר חשוב בתכנות לדעתי, מלבד הידע כמובן, הוא ניסיון וזה דבר שלוקח זמן לצבור. עם תאהב את זה אז אל תדאג אתה לא "תשכח" את זה כי לדעת לתכנת לא אומר לזכור פקודות בעל פה אלא לדעת להשתמש בהן לפתרון של בעיות (יצירת תוכנות).

וכמובן שזה שימושי למי שעוסק בזה. אני למשל בונה עכשיו תוכנה קטנה למפעל של אבא שלי שתעזור לו בניהול של המחלקה שלו ותחסוך לו המון עבודה ידנית.

אתה תראה (אם תתכנת) שכשאתה מתחיל להגיע לרמה טובה התכנות נהיה שימושי.

אבל לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיתה ט בערך רציתי לדעת תיכנות

ולמדתי ולמדתי והיום אני בצבא עוד מעט מסיים את השירות , אמן !

ואני יכול להגיד שבזכות הלמידה המקודמת הגעתי לתפקיד

ומאנשים שהשתחררו ועשו את התפקיד שלי גם הבנתי שהם מרוויחים טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא נראה לי שאתה צריך כבר לחשוב על איך לעשות כסף ולהצליח מתכנות עוד לפני שהתחלת בכלל.

אתה צריך לאהוב את זה קודם. אני אוהב את האתגר שבתכנות. את כל התהליך של התחלה מאפס ועד ליצירת פתרון (תוכנה) מתפקד. את תכנון הפתרון, את פתרון הבעיות שצצות בדרך, לילות שלמים של כתיבת קוד ודיבוג מתיש, לא יודע זה פשוט כיף. אתה צריך באמת לאהוב את זה כדי לעבוד בזה (לדעתי).

אל תתחיל ללמוד תכנות כי אתה רוצה לדעת מה יוצא לך מזה או מה תרוויח מזה. תתחיל לתכנת אם זה מעניין אותך ואתה אוהב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...