blizzard - אין גבול לסחטנות - WOW realm transfer 25$ - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

blizzard - אין גבול לסחטנות - WOW realm transfer 25$

LazyBoy

Recommended Posts

אין בעיה, רק תשלמו 25$ ותזכרו שאתם לא יכולים להעביר את כל הזהב של הדמות שלכם.

ואם היית קורא קצת יותר בפירוט לדמויות לבל גבוה מותר להעביר עד 5000 מטבעות זהב. זה סכום אסטרונומי גם ככה, יותר מזה היה מפריע לכלכלה של השרת (ביחוד היה גורם לכל כורי הזהב הסינים לעבור שרתים בחיפוש אחר לקוחות חדשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ואם היית קורא קצת יותר בפירוט לדמויות לבל גבוה מותר להעביר עד 5000 מטבעות זהב. זה סכום אסטרונומי גם ככה, יותר מזה היה מפריע לכלכלה של השרת (ביחוד היה גורם לכל כורי הזהב הסינים לעבור שרתים בחיפוש אחר לקוחות חדשים)

דווקא קראתי את כל הכתבה, ומה שאמרתי הוא מדוייק.

אתה לא יכול להעביר את כל הזהב אתך.

אני אמנם לא שולט בכלכלה של WOW אבל המגבלה קיימת ובטוח שהיא תרתיע אנשים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מניח שלא שיחקת במשחק

לאחי יש דמות לבל 60 כבר חודשיים ויש לו פחות מ500 מטבעות זהב, והוא כבר בשלב שאין יותר מה לקנות (כל החפצים השווים חייבים להשיג לבד)

5000 זה המון, ממש ממש ממש המון , אנשים שכבר עשו הכל הכל הכל הכל הכל הכל הכל הכל במשחקים מגיעים למספרים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מניח שלא שיחקת במשחק

לאחי יש דמות לבל 60 כבר חודשיים ויש לו פחות מ500 מטבעות זהב, והוא כבר בשלב שאין יותר מה לקנות (כל החפצים השווים חייבים להשיג לבד)

5000 זה המון, ממש ממש ממש המון , אנשים שכבר עשו הכל הכל הכל הכל הכל הכל הכל הכל במשחקים מגיעים למספרים כאלה

לא אנשים שעשו הכל הכל הכל, מבזבזים 20G בלילה על תיקונים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שהמון אבל המון אנשים שמשחקים בזה, ישלמו גם את הסכום הזה.

אנשים קונים מ E-Bay משתמשים למשחקים, כמו WoW, כמו KnightOnline וכמו Guildwars בסכום עתק, אני מדבר איתכם זה מתחיל מ100 דולר ויכול להגיע

גם ל2000 דולר, אז שהם לא ישלמו על זה?

חבר שלי משחק במשחק KO, יש לו משתמש רמה 62 בכמה שרתים במשחק, הציעו לו על המשתמש קרוב ל600$.(דוגמא לכמה אנשים מוכנים לשלם בשביל משתמש במשחק כלשהו)

בליזארד פשוט מנצלים את זה, והם חכמים מאוד בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שהמון אבל המון אנשים שמשחקים בזה, ישלמו גם את הסכום הזה.

אנשים קונים מ E-Bay משתמשים למשחקים, כמו WoW, כמו KnightOnline וכמו Guildwars בסכום עתק, אני מדבר איתכם זה מתחיל מ100 דולר ויכול להגיע

גם ל2000 דולר, אז שהם לא ישלמו על זה?

חבר שלי משחק במשחק KO, יש לו משתמש רמה 62 בכמה שרתים במשחק, הציעו לו על המשתמש קרוב ל600$.(דוגמא לכמה אנשים מוכנים לשלם בשביל משתמש במשחק כלשהו)

בליזארד פשוט מנצלים את זה, והם חכמים מאוד בקטע הזה.

אתה זוכר שזו חברה שסוגרת חשבונות שהיא תופסת שהם קשורים למכירות בEBAY, נכון?

בתכלס אני מאוד אוהד את בליזארד אבל מאז WOW וההכנסות המטורפות שהוא הביא להם הם איבדו את הצפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...