עזרה בבקשה בהרכבה פיזית של מחשב. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה בהרכבה פיזית של מחשב.

ritzpaz

Recommended Posts

שלום רב.

קיבלתי מחשב חדש וקיבלתי איתו את הפריטים הבאים:

• את המוח, המחשב. בעל המעבד והחיבור הפרללי)
  • עכבר מחשב ג'נריקי. פריט זה משמש להזזת הסמן על המסך. כלי חיוני לכל הדעות.
  • 17", או בלשון הציונים -- מוניטור. בעזרת כלי זה אפשר לראות את הויזואליות המופקת דרך המוח.
  • לוח מקשים. כלי זה משמש לכתיבה, כמו שאני עושה ברגעים אלו ממחשבי הכביר
  • חוטים. למה הם משמשים?

אינני יודע איך להרכיב את הכל , חלק חלק, כדי שהכל יתחבר בהרמוניה למערכת משוכללת.

כמו שאתם רואים, הקלתי עליכם ופרטתי מה כל מכשיר עושה, אז בבקשה תנסו למצוא לי תשובה בהקדם.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה הםנימית מורכבת כבר? הכוונה - האם המעבד וכרטיסי ההרחה (כ. סמך, קול וכו') מורכבים על לוח האם?

עכבר מקלדת ומוניטור - פשוט משוך את החוטים אל מאחורי המחשב ותתאים שקע לתקע, לא אמור להיות מסובך 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• טלויזיה 17", או בלשון הציונים -- מוניטור. בעזרת כלי זה אפשר לראות את הויזואליות המופקת דרך המוח.

הציונים אומרים מסך או צג ;)

בכלל זה לא סיפור, כל כבל מתאים רק לאן שהוא אמור להתאים אז פשוט תתקע איפה שזה מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

"מה שלא הולך בכוח... ילך בעוד יותר כוח!" :D

אתה טועה:

"מה שלא הולך בכוח... ילך בעוד יותר כוח ומה שלא הולך ביותר כוח... ילך בעוד יותר יותר כוח ומה שלא הולך ביותר יותר כוח... ילך בעוד יותר יותר יותר כוח! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הקלת עלינו בכלום דיברת בשפה מאוד בסיסית.......

מה זה "מוח"?! יש כל כך הרבה פריטים יש יש מעבד יש כרטיס מסך יש כרטיס קול יש כרטיס יש דיסק קשיח לא הבנתי אם הם כולם כבר מורכבים או שאתה צריך להרכיב?

אם אתה לא יודע, עדיף שתתן לטכנאי שיעשה לך את זה. אם קיבלת חלקים חדשים בטח תצטרך להתקין מחיצות וזה ודברים שלא נראה לי שאתה יודע..... שלם 200 ש"ח לבעל מקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG אני לא יכול ... :jump1: אני נקרע מצחוק....מה זה התיאור המטומטם הזה של כל החלקים האלה ????

;D ;D ;D ;D יש לי הרגשה כבדה שמי שלא יודע מה אלו החלקים שכתבת למעלה גם לא יידע לעזור לך (יש פה בכלל מישהו בפורום שלא יודע מה זה מסך ?!?!? ??? ;) ?

טוב שאני יגמור להתפוצץ מצחוק אולי אני יוכל לענות לך

ומה לעזאל אתה מתכוון למוח ??? למעבד ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...