Titan Quest - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan Quest - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

בתור אחד ששיחק רק את Diablo2 + LOD במשך 4.5 שנים ברציפות, אפשר להגיד שיש לי יתרון מסוים על רוב האנשים פה.

בעיקרון אני עוד לא עובר לרמת קושי הבאה כי יש עוד כמה קווסטים משניים מעצבנים שאני צריך לסיים.

בכל מקרה, כשאני אחזור מחו"ל כולכם כבר תסיימו את המשחק בכל שלושת רמות הקושי שלו. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

HiperPsY זו האזהרה הרביעית שלך כבר על בקשות עזרה בנושאי וארז ודירדור הת'רד לספאם

comawhite נוספה לך אזהרה ראשונה על קללות וספאם

הת'רד הזה נשאר פתוח לטובת האנשים שממש רוצים לדון במשחק. זו ההזדמנות האחרונה של הת'רד הזה, בבקשה אל תהרסו אותו לטובת האנשים הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כפתור shortcut במקלדת שאם לוחצים עליו אפשר לתת מכות לאויבים(כמו הקלקות על העכבר)?או כפתור שלוחצים עליו פעם אחת והוא מתקיף אוטומטית?כי זה מעצבן לסמן אותם כל פעם.למשל בגילד וורס אתה עובר דרך אויבים בכפתור Tab ומתקיף אותם בSpace.בTitan Quest יש דבר כזה או שאני יצטרך ללחוץ כל פעם על דמות שונה (כי אני קצת אפילפטי סתאאם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

:s05:

אתה רואה את התיבות הריקות שרשום שם quick slot?

תן לחיצה ימנית על התיבה המבוקשת ותציב בה את הסקיל שאתה רוצה.

נראה לי שאתה שם אותן בחלון של ההתקפה, במקום בזה של הסקילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם: היום בשעה 02:06:59פורסם על ידי: HiperPsY

מה ההבדל באן ליין? זה בכלל עם קווסטים או סתם אחד נגד השני?

בתגובה למשפט שנאמר על המשחק מחוץ לת'רד הזה:

אם אני לא טועה אתה יכול להעביר ישירות את הדמות שלך מהמשחק הרגיל על ה-PC שלך לאינטרנט וכל הנתונים שלו יישמרו לא כמו 2 ששם היית צריך להתחיל מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשתית.

hunting + storm

חזקה בטירוף. אבל אולי הייתי בוחר משהו שימושי יותר מSTORM.

בחרתי אותו בשביל אפקט האטה/הקפאה לאוייבים אבל אני חושב שיכולתי למצוא משהו אחר שהיה מוסיף יותר נזק.

נו טוב, אחרי ברזיל נתחיל דמות חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...