מה מקבלים בבאנדל של (X800GTO (PALIT? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מקבלים בבאנדל של (X800GTO (PALIT?

swg

Recommended Posts

אז ככה אני מתכנן קניה של הכרטיס, רציתי לדעת מה בא בבאנדל של הכרטיס.(X800GTO) של PALIT.

מעניין אותי גם מה כל חיבור(יציאה) עושה:

http://img.hexus.net/v2/press_releases/sapphx800gto/x800gto.jpg

מה הימני מה האמצעי ומה השמאלי עושים?

גם מעניין אותי מה הכבלים שבאריזה עושים(יותר נכון ממירים\מחברים).

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבתמונה זה בכלל X800GTO של מסדרת Ultimate, איך הגעת לפאליט?

חרא , לחבר שלי יש אותו, ממש תנור בתוך המחשב...

בסוף הוא קנה לו זלמן וחגג באוברקלוק.

אבל למה בכלל לקנות X800GTO אם יש לך PCI-E?! :nixweiss:

יש היום פתרונות הרבה יותר טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהוא מתכוון לגרסאת הAGP

אכן, אני מתכוון לAGP.

וברצוני לדעת מה מקבלים עם הבאנדל, כבלים ממירים וכו'...

ותתייחסו לתמונה הזו, זה לא משנה, זה אותו כרטיס.

תודה מראש.

.swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מקבלים בבאנדל של Innovision 6600LE ? מקבלים כרטיס זבל.

LE הוא כרטיס מוחלש, קוצצו צינורות, קוצץ רוחב פס (64 ביט).

Innovision היא חברה שלא כדאי לקנות ממנה (חוסך את מה שאני חושב עליה).

אם אתה מחפש משהו אז קח כרטיס של חברה נורמלית, דוגמת Leadtek/Asus/Sapphire ועוד רבות וטובות...

בכל אופן, לא כדאי ללכת על INNOVISION ובטח שלא על 6600LE, אם כבר אז על 6600 רגיל.

ולפותח האשכול, אני מציע לך שלא לקנות כרטיסים של , הם חלשים בהרבה מכרטיסים אחרים ולרוב הבלאי שלהם גבוה יותר.

אם אתה מחפש כרטיס AGP נורמלי, ALBATRON מייצרים 6800GS שהוא סבבה, סביר בהתאם למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר כי כרטיסי הם לרוב בסדר גמור לפי הביקורות שקראתי עליהם באינטרנט ואין להם אינטרס לייצר כרטיס מוחלש.

יכול להיות שהכרטיס לא איכותי כמו SAPPHIRE/LEADTEK/ASUS אבל היא חברה דווקא די ותיקה, ומקסימום אם לא מרוצים מקירור מסוים קונים סיילנסר ב100 שקל, זה שווה את החיסכון של ה300 שקל על הSAPPHIRE לדעתי.

ד"א הכרטיסים של זולים כי לרוב הבאנדל שלהם דליל, יש אחריות רק של שנה וגם החברה פחות מוכרת אז היא לא יכולה להרשות לעצמה לפוצץ במחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6600 LE הוא 128 ביט.

נו אז?

למה אתם אומרים סתם שזה כרטיס חרא??

נכון שהוא מוחלש אבל אם עושים לו פתיחת צינורות ו-OC נחמד(וזה מה שאני הולך לעשות לו) הוא מגיע לביצועים של 6800 רגיל...אז למה סתם להגיד שעדיף לקנות כבר 6600 רגיל?

גם אם לא עושים ל-6800 LE פתיחת צינורות ן-OC הוא עדיין יותר טוב בהרבה מה-6600 הרגיל...

אולי בשבילכם הוא חרא אבל בשביל אחד שסובל ממחלת ה-FX5200 כבר 3 שנים הכרטיס הזה מספק..

אני לא מתכוון להריץ משחקים על האיכויות הגבוהות ביותר כי שאר המפרט שלי לא משהו...אני פשוט רוצה לנצל את המעבד והזכרונות עד הסוף ולהכין את עצמי לעתיד.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר כי כרטיסי הם לרוב בסדר גמור לפי הביקורות שקראתי עליהם באינטרנט ואין להם אינטרס לייצר כרטיס מוחלש.

פה בדיוק הבעיה - מביקורות שקראת עליהם באינטרנט.

אני טכנאי עצמאי והחלפתי לא מעט כרטיסים של החל מסדרת הGF2 שלהם, דרך הGF3Ti שהם רימו אנשים ועד היום.

הבלאי שלהם גבוה בהרבה, מחירם נמוך, כרטיס שלא נותן תפוקה כמו של אף כרטיס אחר וזה בדוק!

ובקשר לרוחב פס של הכרטיס מסך, דיברתי על LE בכללי, לאו דווקא על 6600LE, הרוחב פס מקוצץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא עושים ל-6600 LE פתיחת צינורות ן-OC הוא עדיין יותר טוב בהרבה מה-6600 הרגיל...

אולי בשבילכם הוא חרא אבל בשביל אחד שסובל ממחלת ה-FX5200 כבר 3 שנים הכרטיס הזה מספק..

אני לא מתכוון להריץ משחקים על האיכויות הגבוהות ביותר כי שאר המפרט שלי לא משהו...אני פשוט רוצה לנצל את המעבד והזכרונות עד הסוף ולהכין את עצמי לעתיד.....

6600 רגיל מהיר יותר מה6600LE, תראה את LE כLOW EDITION.

אני סובל ממחלת הGF4Ti4600 כבר חודשיים, תאמין לי אחלה מחלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6600 רגיל מהיר יותר מה6600LE, תראה את LE כLOW EDITION.

אני סובל ממחלת הGF4Ti4600 כבר חודשיים, תאמין לי אחלה מחלה :xyxthumbs:

אוי אני כזה מטומטם...רשמתי 6600LE במקום 6800LE...אני הזמנתי 6800LE ובגלל אני מתווכח אתכם שהוא יותר טוב מה-6600 הרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...