שאלה לגבי התחממות וצריכת חשמל בקונרו ובמעבדי DC נוכחיים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי התחממות וצריכת חשמל בקונרו ובמעבדי DC נוכחיים

AmosC

Recommended Posts

האם הקונרו אמור להתחמם פחות מהמעבדים כפולי הליבה של דהיום (805 ו-930)? מה לגבי צריכת החשמל שלהם?

ואם אפשר להטריח אתכם עוד טיפה - אותן שאלות ביחם להבדלים בין 805 ו-930 (אני מניח שה-930, בהיותו בן לדור ה-65 ננו, יתחמם פחות, אבל באמת שקטונתי ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי הקונרו (Core 2 Duo), בגלל היותם אשר מבוססים על למחשבים , יצרכו פחות מתח ויפלטו פחות חום.

הקטע הוא שככל שהתדר עולה כך הרכיבים צריכים לעבוד במתחים גובהים יותר, אך ברגע שאינטל התחילו לעבוד על כיצועים רבים במהירויות שעון נמוכות יותר, הדבר גורם לצריכת אנרגיה נמוכה יותר...

כמובן זה יגרום לטמפרטורות נמוכות יותר מאשר הדור הנוכחי...

(תגובה ראשונה שלי פה :) מקווה שאני צודק :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הקונרו אמור להתחמם פחות מהמעבדים כפולי הליבה של דהיום (805 ו-930)? מה לגבי צריכת החשמל שלהם?

ואם אפשר להטריח אתכם עוד טיפה - אותן שאלות ביחם להבדלים בין 805 ו-930 (אני מניח שה-930, בהיותו בן לדור ה-65 ננו, יתחמם פחות, אבל באמת שקטונתי ...)

לפי שזה ניראה עכשיו, הוא אמור להיות בסביבות ה-30 מעלות ללא עומס, וכאשר הוא יהיה בעומס הוא יעלה ל-40.

זה לפי מה שהבנתי, עם קירור מקורי של , כלומר עם קירור דיי גרוע.

צריכת החשמל של קונרו היא 65W, לעומת D שהיא 110W (אני לא סגור על D אבל על קונרו כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...