כונן הסאטא שלי נעלם - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן הסאטא שלי נעלם

gooz

Recommended Posts

שלום

לפני כמה זמן הייתה לי בעיה מטורפת, לא הצלחתי להפעיל את מערכת ההפעלה לאחר סריקת דיסק..(של כונן הIDE עליו מותקן הווינדאוז) מפה לשם חשבתי להתקין נפרדת על מחיצה אחרת כדי לנסות להציל את המצב...(לצערי בחרתי בווינדאוז ME כי הXP לא היה עלי) ניסיתי להתקין וזה שיגע אותי שיש עוד וזה לא טוב להתקין אותה...ואז נערכו כמה בדיקות שביניהם הייתה סריקת דיסק רצינית וזה מצא לי כמה בעיות תיקן אותם ואיכשהו אפילו לא הייתי צריך להתקין את הווין, הישן פשוט עבד לאחר התיקונים של הסריקה..אבל כונן הסאטא שלי נעלם כלא היה...מה אני עושה כדי להחזיר אותו?

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאתחל את המחשב...כשהו עולה לחץ del וכנס לביוס.

כנס לintegrated peripherals

ושם לon chip ide

תראה שSATA keep enable על yes

וב ata configuration ודא ש ההגד\רה היא על S. ATA only

תשמור...וכשתדליק שוב זה או אמור לעבוד או שתכנס לאפשרות הראשונה שוב בביוס וחפש אוטומטית את הכונן הקשיח...כעת הוא אמור למצוא אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון נכנסתי ליתר ביטחון ובדקתי את המאפיינים בביוס והכל נשאר כמו שהיה מקודם...נראה לי זה משהו שקשור לווינדאוס ואני לא יודע מה, אולי דרייברים? המחשב לא מזהה כל בעיה בדרייברים...מה עוד אפשר לעשות? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמצא רק במנהל התקנים...ומאושר כתקין ....אין לי מושג מה הולך עם זה אני פשוט לא מצליח לעשות שהווין יזהה אותו :\ הכל נראה תקין אבל במחשב שלי בסייר ובמנהל דיסקים הכונן לא נמצא...אפילו עשיתי חפש מחדש דיסקים וזה לא עשה כלום o_O

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...