יש PREORDER לPS3....המחיר:פשוט לא יאומן - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש PREORDER לPS3....המחיר:פשוט לא יאומן

kawaii

Recommended Posts

לצערי ולצערך,אתה טועה.

יש אנשים שלא רק שהם מוכנים לשלם מחיר מפלצתי,הם אפילו מוכנים ללקק את ביציו של הידאו קוג'ימה כדי לגעת במשחק הMGS הבא...ולא מדובר כאן רק על MGS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. לא קשורה לעניין - היא מוכרת את ה-PS3 במחיר מסויים וזכותן של חנויות לבקש מחיר גבוה יותר תמורת הבטחה לספק את המוצר מיד כאשר הוא יוצא.

2. המחיר הנ"ל כולל בתוכו שלושה משחקים שאמורים לעלות בסביבות 60 דולר כל אחד.

3. שער החליפין הגבוה של הפאונד הבריטי גורם למחיר להיראות גבוה בשביל אנשים מחוץ לבריטניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה, בסדר. נוריד מזה 200$ בגלל המשחקים. נוריד עוד 100 בגלל PREORDER, זה 700 דולר. עכשיו, אני לא מעודכן, אבל הגרסה הכי יקרה של ה XBOX360 עולה כמה, 500$? זה משמעותי.

When announced prices earlier this year it said that gamers would pay about £425 ($785) in the UK for the top end version of the machine.

אם זה נכון, אז thats my point.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח שאתה מקבל עם החבילה היקרה של ה-PS3 כונן של 60 ג'יגה בהשוואה ל-20 ג'יגה של ה- 360, אפשרות למשחקי אונליין חינם וגם כונן BLU RAY. השאלה הגדולה היא האם המחיר הזה מוצדק ולדעתי כרגע זה לא מוצדק לכן אני אחכה שנה עד שארכוש את אחת הקונסולות אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה הוא לPREORDER, ואנשים לא קונים את זה ב1000$ כדי לשחק, אלא כדי שכשהם יקבלו אותה ויהיה מחסור בכל העולם, הם ימכרו אותה ב2000$...

ממש לא נראה לי שזה יקרה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wat the fuck:!!!!!!!

ועוד שקניתי את הxbox 360 חשבתי שעשיתי טעות חחחחחחחחחחחחח ב1000 דולר אני קונה 2 xbox360

+ 2 שלטים ועוד איזה משחק שתיים בשביל הכיף.....ומקבל מכשיר לא פחות טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא קרא את זה עד הסוף?

רשום שם שאין לזה קשר לסוני והיא אמרה שהמחיר הוא בעצם 540 יורו שהם 745 דולר

שזה אומנם הרבה , אבל זו הגרסה הכי יקרה + כונן בלו ריי + 60GB + wi fi + מלא חרטא

שכיף להגיד שיש ובחיים לא משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...