אני צריך המלצה לשידרוג מחשב ... ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה לשידרוג מחשב ... ?

Doorman404

Recommended Posts

אתה יכול להשיג AXP 1800 עם לוח האם Gigabyte GA-7VAX וזכרון 256 במהירות 2700 במחיר של בערך 1600 ש"ח.

בהחלט המערכת הכמעט הכי טובה והמשתלמת כיום!

אגב אם אתה הולך על זה אז תבדוק שהלוח הוא REV 2 (גרסה 2)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נשמע נחמד ...

איך אני בודק שזה גירסה 2 בכלל, כי לא כתוב שם

2. המעבד 1900 - 1600Mhz - OEM - SOCKET A - With CoolerMaster DP5-6J31C-01

Fan לא יותר מדי יקר מה1800 - אבל הוא יתאים לאותו ?

3. בחישוב מפלונטר זה יוצא 1735 שקל בלי משלוח ...

מה אפשר להוריד שזה יצא יותר זול - בסביבות 1300-1400 ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כתוב REV2 ליד המפרט של הלוח ואם לא אז תבקש מהחנות!

2. אין לך שום צורך ב 1900, אין שום שיפור משמעותי. עדיף תשמור על הכסף...

3. אניי רק יכול להגיד לך שלא בדקתי את המחירים מפלונטר... את זה כבר קראת? אל תקנה לוחות אם בפלונטר, הם לא נותנים אחריות מלאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על שידרוג של לוח אם, זכרון ומעבד בלבד - לא על מפרט מלא. לכן העברתי אותך לפורום השילוש הקדוש.

אני הרכבתי בחנות אחרת (אסור לפרסם כאן), ויצא לי 1625 ש"ח ל-AXP1800 עם Gigabyte 7VRXP Rev 2.0, עם 256mb Samsung Original PC2700.

הדרך היחידה שתרד הרבה מתחת לזה היא ע"י מעבר לצ'יפסט KT266A, ובעיקרון זה לא כזה נורא כי ההבדל ביצועים ביניהם הוא ממש ממש קטן (ניתן ליחס את זה לבערך 7 פריימים ב-Q3A לדוגמא).

העניין שעם KT266A בטח לא תוכל לשדרג למעבד יותר מהיר בעתיד (מהאלו שקיימים כיום ועובדים בבאס של 333 מ"ה).

בכל מקרה.. לוח Shuttle AK31 KT266A, וזיכרון Samsung 256mb PC2100 266mhz והמעבד, והמחיר שלך ירד ל-1365 ש"ח.

אם אתה רוצה רשימה של חנויות טובות (ביניהן גם החנות ממנה לקחתי את המחירים) - תבדוק את מערכת השוואת המחירים של האתר.

שים לב שייתכן ותצטרך ספק חדש, תלוי מה יש לך עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב לבנדלים של החנויות, רוב הפעמים זה חלקים טובים ומחיר משתלם...

אני הייתי ממליץ לך להשקיע את ה 1600 ש"ח במה שהצעתי כי אחרי הכל זאת השקעה לטווח ארוך!

אבל אם אתה צריך ספק חדש אז בהחלט הייתי שוקל את ההצעה של biodome בתוספת ספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על שידרוג של לוח אם, זכרון ומעבד בלבד - לא על מפרט מלא. לכן העברתי אותך לפורום השילוש הקדוש.

אני הרכבתי בחנות אחרת (אסור לפרסם כאן), ויצא לי 1625 ש"ח ל-AXP1800 עם Gigabyte 7VRXP Rev 2.0, עם 256mb Samsung Original PC2700.

הדרך היחידה שתרד הרבה מתחת לזה היא ע"י מעבר לצ'יפסט KT266A, ובעיקרון זה לא כזה נורא כי ההבדל ביצועים ביניהם הוא ממש ממש קטן (ניתן ליחס את זה לבערך 7 פריימים ב-Q3A לדוגמא).

העניין שעם KT266A בטח לא תוכל לשדרג למעבד יותר מהיר בעתיד (מהאלו שקיימים כיום ועובדים בבאס של 333 מ"ה).

בכל מקרה.. לוח Shuttle AK31 KT266A, וזיכרון Samsung 256mb PC2100 266mhz והמעבד, והמחיר שלך ירד ל-1365 ש"ח.

אם אתה רוצה רשימה של חנויות טובות (ביניהן גם החנות ממנה לקחתי את המחירים) - תבדוק את מערכת השוואת המחירים של האתר.

שים לב שייתכן ותצטרך ספק חדש, תלוי מה יש לך עכשיו.

זה יתן לו קפיצת ביצועים טובה לעכשיו והמערכת גם תחזיק זמן רב יותר, גם במבט לשידרוגים בעתיד מה שגם חשוב כרגע, לכן אני לא הייתי חוסך והולך על המערכת הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתכם על Duron 1GZ ...

אני יכול להשיג אותו ביחד עם לוח אם מתאים ב120 דולר - שווה ביחס למחיר ?

ובכלל הלוח הבסיסי לDURON מבית ג'יגה ביט יתאים גם לזיכרונות SDRAM 100MZ ?

אגב, יש לי כרגע P3 - 450MZ עם 128 SDRAM - לוח די ישן של SHUTLE - ו G3 - TI200

אני רוצה שידרוג שיחזיק לי את המחשב לעוד שנה - שנה וחצי, אז

המעבד הזה יתן לי שיפור ביצועים משמעותי ? (ביחוד במשחקים ובWIN2K)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...