viewsonic vp930 theft detterence - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

viewsonic vp930 theft detterence

morgoth

Recommended Posts

רכשתי את המסך בארה"ב והוא פעל יופי שבוע ושלשום הוא התחיל להקפיץ לי מסך כחלחל שכתוב בו:

"This computer is not authorized For use with this LCD display. Please use the perfectSuite program to disable the Theft Deterrence feature"

עכשיו עד לפני עשר דקות הtheft deterrence היה בכלל מבוטל ככה שלא היתה שום סיבה הגיונית למסך הכחול הזה. בחלק מהניסיונות שלי להיפטר ממנו ניסיתי לעשות enable לאופציה, הכנסתי סיסמא פעמיים לחצתי על accept והוא חזר חזרה למסך שבו כתוב לי שהtheft deterrence מבוטל. כלומר לא הצלחתי להפעיל את האופציה.

לפני 10 דקות ניסיתי להתקין מחדש את התוכנה perfectsuit. התקנתי אותה בהצלחה ואז ראיתי שהtheft deterrence מופעל. למרות זאת המסך הכחול עדיין יושב לי פה באמצע המסך ולא זז לשום מקום. ניסיתי לבטל את הtheft deterrence וגיליתי שהסיסמא שעל פיה הוא מופעל היא לא הסיסמא שהכנסתי.

יש למישהו רעיון מה לעשות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה נובאת כנראה מהכרטיס מסך ותקלה בערוץ DDC שלו.

לפי מספר ביקורות באינטרנט ניתן ללמוד שפתיחה של ה OSD תעלים את המסך של האזהרה

ViewSonic טוענת שהבעיה נגרמת בגלל כרטיס המסך.

פסקה אחרונה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

נתקלתי בעצמי בכתבה הזו בגוגל אבל קראתי רק את ההתחלה שלה אבל לא חשבתי שהיא קשורה לבעיה שלי.

אני כרגע מחכה לתשובה מVS עצמם.

בינתיים אין לי אפשרות לפתוח את הOSD וגם לא לכבות את המסך באמצעות הכפתור שבקידמתו, הtheft deterrence נועל את הכפתורים שבקדמת המסך. הדרך היחידה שלי לבטל את המסך הכחול היא או לחכות שהמחשב יכבה את המסך ואז כשאני מזיז את העכבר יש לי 10 דקות בעקך עד שהמסך הכחול קופץ שוב. דרך שניה היא לכבות את המסך באמצעות הפלאג שליד כבל החשמל, וגם אז יש לי 10 דקות של תפעול עד שהמסך הכחול חוזר. אף אחת מהדרכים הללו לא מהוה פתרון מספק שכן שתיהן מאוד לא נוחות.

רק שאלה לי אליך, התקלה בערוץ הDDC של הכרטיס מסך, האם זו תקלה שניתן לאתר בדרך יותר מובהקת, כלומר באמצעות איזשהי בדיקה כך שאוכל לממש את האחריות שיש לי על כרטיס המסך.

אגב הכרטיס הוא sapphire x800xl.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי התכתבות דיי ממושכת עם VS הוכחתי להם שהמסך אכן שלי ושלא גנבתי אותו. אני מפרסם כאן את הפתרון שהם שלחו לי כי אפשרות זו, שלא מופיעה עד כמה שראיתי במדריך, נראית לי שימושית כאופציה לפתרון מגוון תקלות.

אז ככה, זוהי קומבינצית כפתורים שמרסטת לחלוטין את המסך.

ציטוט מהמייל ששלחו לי:

"Please try the following to reset the monitor.

1. All reset by key buttons:

2.

1.1 AC Power Off near the VGA/DVI connectors of the monitor.

1.2 [up]+[Power]+ AC power on (back of monitor by VGA connections) (Hold the button for > 2 seconds.

1.3 "ALL RESET" OSD message will show on monitor."

בתרגום חופשי לעברית לאלו שמתקשים עם אנגלית.

יש לכבות את המסך מהמפסק שליד כבל החשמל שנכנס אליו.

יש להחזיק את כפות הכיבוי בקדמת המסך יחד עם כפות ה ^ (חץ למעלה) הקדמת המסך.

תוך כדי החזקת כפתורים אלו יש להדליק את המסך מהמפסק שכיבינו קודם לכן ולהמשיך להחזיק את שני הכפתורים בקדמת המסך לפחות למשך שתי שניות.

אני מקווה שאופציה זו תהיה לכם שימושית, וייתכן שהיא גם תקפה לדגמים נוספים של VS.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...