מה אתם חושבים על המיפרט הזה לנייד ב2500$(קנייה &#148 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על המיפרט הזה לנייד ב2500$(קנייה &#148

fp581

Recommended Posts

In past cpl years i was using about every laptop you can imagine,and from that i tell you

that Mac's notebook its fine,but not worth this price

My advice take a look at LG's new series S1,or T1

Best you can get for mid-budget,great build quality,great performanse and very good warranty.Its all you can ask for from laptop

Or laptops worth a look

Good luck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה את המחשב בחול ואני לא יודע אם יש להם אחריות בין לאומית

אבל אני יודע ש100% יש למחשבים של אחריות בין לאומית

ולמה הוא לא שווה את המחיר?

צריך גם לחשוב על זה שהוא בא אם הכל מוכן ולא צריך ליקנות עוד כלום שזה שונה ממחשבים ניידים אחרים שבאים רק אם WIN אם בכלל ובדרך כלל הם לוקחים על זה תוספת מחיר לא רעה

ד"א לי יש 9600XT ירוב המשחקים עובדים אצלי בבינוני + ואפילו בHI + בלי בעיה ובלי OC והכרטיס מסך שמביאים פה הרבה יותר טוב ממנו אז איך יכל להיות שמישחקים לא יעבדו עליו בעוד כמה שנים בבינוני+?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

you can be pritty sure,that x1600 will not be enuff for ANY new game that will be released in next year

Lg have international warranty.And Apple's parts(if you ever will be upgraiding)cost much more then Pc's

And,by the way i just got read of Macbook Pro 17inch.I got it for the games on the road and styling

But only game i can play under Tiger was WoW(and not good quality 2)and with Bootcamp(under WinXP)all games was sooooo slow,that makes them allmost unplayble

So if you want - wrong with it,but you say -you saving for this for cpl years,so save yourself money

and buy normal laptop -specialy if you overseas right now

Good luck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה קונה את זה?

תחפש יותר טוב ותמצא את אותו מפרט ואולי יותר טוב ב1600-1800$ !!! לא חבל? אני גם מחפש נידים...

אני הלכתי לאתרים של היצרנים עצמם כמו HP.COM או .COM וכו... המחירים קצת יותר זולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Its enuff for good laptop(specialy if you buy outside Israel).The point is-if you want laptop to last cpl years and play future games with it,forget about it-its not gonna happen

Even most expensive laptops will suffer big while playing future titles.So why spend all your allready tight budget to something you cannot justify?Find yourself nice lappy for about $1500 and be happy

Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יקנה אני יקנה בAMAZON.COM אבל אני עדיין לא 100% קונה מחשב נייד אני עדיין חושב על לקנות מחשב שולחני רגילב7000 ש"ח ואז יישאר לי כסף לבילוים אבל אני צריך שבמחשב אני יוכל לשחק וכפי שאמרתי אני לא מצפה מזה להריץ את המשחקים על הכי גבוהה אני מדבר עלMAD- ואפילו על LOW ואני חושב שעוד חודשיים שלוש סוף סוף יהיה אפשר להתקין XP על המחשבים של MAC

מטרת המחשב היא יותר משרדית אז בגלל זה אני חושב שהמחשבים של יותר יתאימו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה S1 של LG הוא בהחלט בובה של מחשב עם כרטיס מסך לא רע בכלל יחסית לכרטיסי מסך של ניידים.

אם אתה רוצה אבל מחשב נייד עם כרטיס מסך חזק למשחקים ואתה גם קונה אולי בחול ההיתי מסתכל על הניידים מסדרת XPS של שלרוב באים עם חזקים, קח רק בחשבון שמחירם יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...