קונה מחשב חדש, לא צריך הכל... 4K-5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש, לא צריך הכל... 4K-5K

3p

Recommended Posts

יש לי בבית מחשב עם חלקים מסויימים יחסית חדשים.

אני רוצה לקנות מחשב חדש ולהעביר את החלקים מהישן.

דר"א המחשב מיועד בעיקר למשחקים.

מה שיש לי:

כונן קשיח: 160GB SATA של MAXTOR

מסך: F900P של LG

צורב DVD + כונן CD + מקלדת עכבר וכד'

אני צריך:

מעבד - רק של AMD, האם כדאי להשקיע על מעבד ליבה כפולה? מה ההבדל בין Vince ל-San diego?

לוח אם - אני מבין שחייב NF4 אבל מה עוד? יש איזה דגם ספציפי שאתם ממליצים? חייב אופציה של OC

זיכרון - 1GB לפחות, האם שווה להשקיע על CL2?

כרטיס מסך - הכי חשוב, מה לקנות? הבנתי ש-X1800GTO זה כרטיס טוב, עדיף אולי את ה-XL או ה-XT?

מארז - יש משהו חשוב לדעת עליו? מבחנתי כולם אותו דבר

איוורור -להוסיף אם צריך

בכל הרכיבים- האם סוג החברה משנה? ASUS או ABIT, SAFFIRE או PowerColor וכד'

התקציב הוא בערך - 5K, רק על הכטיס אני מוכן להוציא בערך 1.5K.

דבר חשוב מאוד זה שקט, אני רוצה מחשב שקט, אם מדובר באיורור מיוחד או מארז, אנו צינו, בנוסף אני רוצה אפשרות ל-OC מה אני צריך להוסיף בשביל זה?

דבר אחרון, אני רוצה לקנות הכל בחנות אחת, אז אם אתם יכולים לציין שם של חנות, שהיא אמינה, קרובה לשרון, וזולה אני אודה לכם מאד.

תודה רבה,

3p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשת , קיבלת אינטל:

דגם מחיר כמות

Intel Pentium D 930 Dual 3Ghz 2x2Mb L2 LGA 775 Box 1220 ¤ 1

GIGABYTE GA-8I945PG-RH 670 ¤ 1

G.Skill 667MHZ 1024MB DUAL CHANNEL 5-5-5-15 600 ¤ 1

Sapphire Radeon X1800XT 256MB Dual DVI/VIVO PCI-E 1770 ¤ 1

COMPUCASE CI-6A19 BLACK NO 290 ¤ 1

FSP 400W LGA775 24pin SATA 12cm 330 ¤ 1

ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro 160 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

סה"כ: ¤ 5210

כולל הרכבה, נועה מחשבים.

למה הלכתי על אינטל? הסיבה פשוטה - הוא הרבה יותר טוב ביחס עלות/תועלת. ויש לך עליו איוורור שיעשה לך שקט, כמו שביקשת - פה אתה לא יכול לחסוך.

יש לך פה ג'יגה 667MHZ, על לוח טוב, מארז טוב - הנחתי שהכוננים שלך שחורים, אחרת אתה יכול לחסוך 10 שקל ע"י קניית אותו מארז רק לבן (white), טוב למעבד עם ספק שיסחוב כמו גדול, הרכבה, וכרטיס מסך חזק מאוד, הרבה יותר חזק מX1800GTO ועדיף על 7900GT, וכל זה בחריגה של 100 שקלים שתוכל לסגור אם תרכיב את הרכיבים בעצמך בבית. בכל מקרה, המחיר הוא לכרטיס אשראי עד שלושה תשלומים.

אם החריגה בלתי אפשרית ואתה צריך הרכבה, רד לX1800GTO. בכל מקרה, שניהם יעשו הרבה רעש ועם עוד 200 שקלים ניתן לקנות טוב שיעשה לך שקט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני רוצה רק , אחרי שטחנו לי את השכל שהם יותר טובים מבחינת תפוקה/מחיר וכדו'

דבר שני, מה זה: "FSP 400W LGA775 24pin SATA 12cm 330 "? ספק כוח? לפי האתר של הכרטיס מסך הבנתי שאני חייב 500W, לא?

עוד משהו, לא שווה להוסיף ולקנות DDR3? או שזה הפרש גדול מידי.

דר"א בכלל יש אפשרות לשים DDR2 על , קראתי איפשהו שזה אמור לצאת ב-6.6.06, אבל חוץ מזה אין לי מושג, זה בכלל שווה את המחיר.

והכרטיס מסך הזה, הוא שווה את ההפרש? בנועה יש X1800GTO ב-1250 ש"ח זה הפרש של 500 ש"ח, לא נשמע שווה את ההפרש (הבדל של 3 אותיות :))

ולא צריך הרכבה, או חלקים שחורים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אם הציעו לך כנראה שזה מה שמשתלם לך לקחת.

אל תאטום את הראש ותגיד אני רוצה AMD כרגע לא משתלם לקנות בטח לא את הסוקט החדש שלה AM2 שסתם עולה 200-300 שקל יותר מה939 ולא נותן שום תמורה רצינית למרות הDDR2 שלו.

למה התכוונת שאמרת אם לא שווה להוסיף ולקנות DDR3? לזכרונות?

אם כן זכרונות עדיין לא יצאו הם צריכים לצאת במהלך 2007 אם הבנתי נכון.

500W אמיתיים? בשביל כרטיס מסך? זה קצת יותר מידי 400W מחברה מהשורה הראשונה כמו FSP יעשו את העבודה מצויין.

איך אתה יכול להשוות כרטיס מסך על פי אותיות? :bash:

ההבדל בין X1800GTO לבין X1800XT ענק!

בדיוק כמו ההבדל בין 7600GT ל7900GT אם זה עוזר לך, ואפילו ההבדל בין הכרטיסים של ATI גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא משתלם בעליל מלבד מחשבים לשוק המנמוך, שם יש סמפרונים טובים. פעם הם היו משתלמים, היום כבר לא.

הספק כוח יסחוב את המערכת כמו גדול. כמובן שאפשר לשים משהו יותר חזק, אבל החריגה תגדל.

DDR3 לא קיים לזיכרונות.

האפשרות לDDR2 או למעשה התושבת החדשה כבר יצאה לפני שלושה שבועות (הקדימו את ההשקה), אבל הם לא משתלמים בעליל.

הX1800XT כל כך יותר חזק מX1800GTO.. שזה שווה את החריגה.ואם לא צריך הרכבה - חסכת 170 שקלים, ואם לא צריך חלקים שחורים אז חסכת עוד 10 שקלים, ובהפרש אפשר לקנות קירור שקט לכרטיס המסך:

יש את זה מנועה: http://www.pandas.co.il אמםנ דגם ישן אבל שקט וטוב

ואם אתה יכול לקנות גם מחנות אחרת אז יש את זה: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_851_1605&products_id=12920 ששקט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה על העזרה.

דבר שני, אין לי מושג ב*** בדברים האלה, כל מה שאמרתי זה מה שאנשים אחרים (באתר הזה) אמרו לי.

כמה שהבנתי מYoav זה פשוט חלקים בצבע שחור.

בקשר לאותיות, זה היה בצחוק, רציתי לדעת אם ההבדל שווה את המחיר, אחרי הכל זה הבדל של 500 ש"ח (תוספת של 40% במחיר) בין GTO ל- XT

בקשר לזיכרון, ראיתי באתר של נעה את הזיכרון שהצעת, האם שווה להוסיף 350 ש"ח ולקחת את ה-800MHZ 4-4-4-12 (מה שה-4 האלה לא אומרים)?

עוד משהו בקשר לכרטיס שאף אחד לא ענה לי עדיין, זה משנה לאיזה חברה שייכת הכרטיס? ואם כן יש איזה חברה מומלצת (מבחינת ביצועים/מחיר)?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאותיות, זה היה בצחוק, רציתי לדעת אם ההבדל שווה את המחיר, אחרי הכל זה הבדל של 500 ש"ח (תוספת של 40% במחיר) בין GTO ל- XT

שווה. במחיר הזה הייתי קונה 7900GT שיהיה טיפה יותר חלש אבל הרבה פחות חם והרבה פחות תובעני מבחינת הספק נדרש

בקשר לזיכרון, ראיתי באתר של נעה את הזיכרון שהצעת, האם שווה להוסיף 350 ש"ח ולקחת את ה-800MHZ 4-4-4-12 (מה שה-4 האלה לא אומרים)?

לא ממש אם אינך מתכנן OC

עוד משהו בקשר לכרטיס שאף אחד לא ענה לי עדיין, זה משנה לאיזה חברה שייכת הכרטיס? ואם כן יש איזה חברה מומלצת (מבחינת ביצועים/מחיר)?

כל עוד שמחברה ידועה זה לא ממש משנה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...