כל המידע על GTA4 - עודכן בעמ' 7 (מידע על הגראפיקה) : - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל המידע על GTA4 - עודכן בעמ' 7 (מידע על הגראפיקה) :

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

יש פיסת מידע על הגראפיקה של הבא! :D

האתרים Planet GTA ו News4Gamers מספרים כי הגראפיקה של המשחקים העתידיים של , כולל GTA4 תהיה מבוססת על המנוע הגראפי RAGE.

היום יש כבר תמונות ממשחק המבוסס מנוע זה, זהו ה Table Tennis החדש של .

screen02L.jpg

screen10L.jpg

screen22L.jpg

ממה שאפשר לראות עד עכשיו, הגראפיקה מרהיבה ביותר, וכמעט הטובה ביותר שראיתי עד היום.

קשה מאוד לתאר עיר שלמה עם רכבים, צמחיה, בניינים וכו' עם פירוט מטורף שכזה במשחק אחד.

הפעם, ישקיעו מאוד כנראה בדמויות ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם, יש עוד שנה וחצי עד שהמשחק יישתחרר - relax a bit :)

אבל כמו תמיד, זה מאוד מעניין.

כבר נמאס מ SA, אין מה לעשות... עובד ל VC :smile1:

ושוב, מצפה לנו פה מהפכה ממש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד שלFAR CRYT יש את המנוע גרפי הכי טוב שקיים מסיבה אחת פשוטה שהוא בנוי בצורה גאונית והושקעה בו מחשבה מרובה ולכן הוא יכול לעבוד על 5200 בצורה מאוד סבירה...

לי היה את הכרטיס 5200 לפני כמה שנים והוא עבד מעולה, אך כאשר שידרגתי ל6600GT הרצתי את הכרטיס על מקסימום כי הוא לא דורש הרבה וזה כמעט משחק אחר לגמרי הכול מתעורר לחיים פתאום אתם רואים צמחייה בכל מקום ולא רק במקום מסויים והכול זז מהרוח ויש ציפורים שחיים ביערות וזה ממש מוסיף לריאליסטיות של המשחק. אתם גם שוכחים שיש למשחק את האינטליגנציה הכי חכמה (לאותה תקופה 2004).

אז אם כך תחשבו שוב כשאתם אומרים שהגרפיקה שלו זבל, אני אהבתי את הגרפיקה שלו יותר מדום וחצי חיים 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...