מי מחבאי הפורום היה בהופעה של אינפקטד בטכניון אתמול? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מחבאי הפורום היה בהופעה של אינפקטד בטכניון אתמול?

Shadowman

Recommended Posts

CM = Classical Mushroom- הדיסק השני של אינפקטד משרום, נחשב לטוב ביותר. (אם כי לדעתי The Gathering v הוא באותה רמה).

CV = Converting Vegetarians - הדיסק הרביעי, שהיה כפול. חצי טראנס (דיי גרוע) וחצי psy-ambient (טוב מאוד).

Classical Mushroom 2 - מה ש-kurt רוצה לראות...

I'm The supervizor 2 - מה ש-kurt יקבל :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם חושב שאינפקטד התמסחרו (בדומה לאסטרל,שלטעמי איכותיים יותר מאינפקטד דאז), מי שמצפה ל-CM 2 חולם בהקיץ.

בכלל הטראנס הפסיכודאלי העכשוי גרוע, אני לא חושב שיש לי אפילו טראק פסיכודאלי אחד מהשנתיים-שלוש האחרונות,אולי,מלבד Vibe Tribe, שמעת לעת נותים להבריק. (ראה ערך, Vibe Tribe - Dream Catcher)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שאינפקטד התמסחרו (בדומה לאסטרל,שלטעמי איכותיים יותר מאינפקטד דאז), מי שמצפה ל-CM 2 חולם בהקיץ.

בכלל הטראנס הפסיכודאלי העכשוי גרוע, אני לא חושב שיש לי אפילו טראק פסיכודאלי אחד מהשנתיים-שלוש האחרונות,אולי,מלבד Vibe Tribe, שמעת לעת נותים להבריק. (ראה ערך, Vibe Tribe - Dream Catcher)

אני אישית עדיין לא ראיתי שהם עושים פרסומות או נוסעים על מכוניות פאר וכל השיט הזה.

תאכלסאיך אתם מגדירים מסחור?

זה שהם מוכרים ומוכרים בכל העולם זה לא מסחור!!

אאא רגע אני מבין זה שהם מתאימים את הנמוזיקה שלהם להמונים זאת הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

welll דהההההההההההה

אתה חושב שאני לא יודע שהם ישראלים?!

אבל אם היית חכם גדול כמו שאתה חושב היית יודע שהם ירדו לקליפורניה לפני +-חצי שנה!!!

ובקשר למסחור

הכוונה היא כמו שאמרת שהם מתאימים את המוסיקה שלהם להמונים ובכך הם "פוגעים" באיכות שלה

מפסיי טוב שהם היו עושים הם עכשיו בשילוב כול שהוא של כמה דברים שאני לא ממש בטוח איך אני מגדיר אותם (בכיף אני יקבל עזרה פה..) ולאנשים שבאמת אוהבים פסיי זה דיי מפריע כי זה עוד להקה (צמד,הרכב לא באמת משנה ההגדרה) שנהרסה וחבל. לדעתי האישית המסחור די הרס אותם כאילו % הטראקים הטובים שלהם ה2 דיסקים האחרונים ירד בצורה יפה (אולי יפה זה לא המילה אבל לא משנה) אבל גם פה עדיין יש להם כמה טראקים טובים, תכלס אני אוהב אותם לפני ואחרי (קצת פחות אחרי אבל זה לא תלוי בי אז...=\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי לא כל כך איכפת לי אם התמסחרו או לא, אני כבר אוהב אותם 10 שנים וזה לא נראה לי ישתנה, בכל מקרה היה סט לפנים, כל כך נהניתי שם אתמול, כמה אנרליסים שאני שומע פעם ראשונה, פלוס שני הטראקים שנראה לי אני הכי אוהב מהאלבום שייצא (Becoming Insane, Chaneg The Formality)בקיצור לא איכפת לי מסחרה או לא, אם אני ניהנה זה הכי חשוב, ובכל מקרה תמיד יהיה להם את הסאונד הכי מקורי בפסיי ובקשר לזה אין לדעתי ויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאא רגע אני מבין זה שהם מתאימים את הנמוזיקה שלהם להמונים זאת הבעיה ?

כן, בדיוק.

מוזיקה שמופנית להמונים - גרועה. חוץ ממסיבות, ששם אתה רוצה לשמוע רק זבל טוב שמאפשר גריינדינג על מישהי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה BLT - Anything U Want. הוא טוב כי הוא לא fullon.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...