זקוק למידע מקצועי לגביי הרכבת מחשב HTPC..תודה לעוזרים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למידע מקצועי לגביי הרכבת מחשב HTPC..תודה לעוזרים

lucky

Recommended Posts

ישנם כמה נקודות שאני לא סגור עליהם...

1. מבחינת כרטיס טלויזיה איזה מהבאים הכי טוב?

Hauppauge PVR-150 MCE

ATI Theater 550

Leadtek PVR2000

2. איזה כרטיס מסך הכי זול עם ביצועים סבירים שיריצו משחקים כגון זה פחות למשחקים, אבל אני יעדיף שאם אני ירצה לשחק מתישהו אני יוכל

3. שאלה לגביי שלטים. אני קונה מארז של "טרמלטק מוצרט" שבא עם שלט... ועם הכרטיס בא גם שלט... אני צריך את שתיהם?? אין שלט שישלוט על שתים הרכיבים הספציפיים ועם שאר מערכות ההפעלה של ה-HTPC

בנתיים זה מה שעלה לי לראש

אם יהיו עוד שאלות אני ישל

תודה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. איזה כרטיס מסך הכי זול עם ביצועים סבירים שיריצו משחקים כגון זה פחות למשחקים, אבל אני יעדיף שאם אני ירצה לשחק מתישהו אני יוכל

מה התקציב שלך לכרטיס מסך? האם הוא צריך להיות או AGP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון PCI-E כי זה יהיה מחשב חדש לחלוטין אז אני כבר יביא חדש

ותקציב.. עד 800 ש"ח גג עדיף כמה שיותר זול

חשבתי על 7300GS משהו בסיגנון או אולי 6600

** עדיף שיהיה עם פסיבי... לחסוך ברעש כמובן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה כזו הכי טוב לשאול בפורום HTPC של www.hometheater.co.il, עזרו לי מאד עם הHTPC שלי.

בכל מקרה, לפי מה שאני יודע - הWINPVR-150 מאד מומלץ בעיקר בגלל שכל התוכנות לHTPC מכירות אותו ובגלל שהוא בא גם עם משדר אינפרה.

מניסיון אישי, הוא עובד מצויין והIR-BLASTER שלו גם (משדר IR שמדביקים על העינית בממיר ומאפשר לך לשנות ערוצים בממיר דרך המחשב).

הוא בא גם בשתי גרסאות - אחת עם השלט שלהם והשניה עם ערכה של השלט של מיקרוסופט למערכות Media Center (שאמורה גם לעבוד על וינדוס רגיל, אבל אני לא סגור על זה), לי יש את השלט הפשוט ולמרות שהוא קצת חסר, לצפיה בטלויזיה הפונקציות שלו מספיקות.

לגבי עניין השלטים, תוכנות נותנות לך לבחור באיזה שלט להשתמש, אתה פשוט צריך לבחור לפי הנוחות שלך, אם אני זוכר נכון הן גם נותנות לך לשלב בין שלט מחברה אחת למשדר אינפרה מחברה אחרת.

לגבי תוכנות PVR אם זה מעניין אותך - אני עובד עם SAGETV, התוכנה הכי טובה מאלה שיצא לי לבדוק, עולה 300ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...