A610 או A620 - ואיפה כדאי לקנות? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A610 או A620 - ואיפה כדאי לקנות?

zedisdead

Recommended Posts

אני מתלבט בין ה 610 ל 620 - בואו נגיד שאם ההבדל הוא רק התוספת פקסלים ולא בגודל CCD אז זה לא ממש חשוב לי.

עכשיו לגבי קניה - יש היום חנויות שמיבאות לבד ונותנות אחריות עצמי - האם אפשר לסמוך עליהם?

ואיזה הרחבה לקנות? האם יש טובים יותר ופחות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר 610 אבל אין כל כך הבדל במחיר אז זה לא משנה..

לפי דעתי אפשר לסמוך על חנויות עצמאיות..

בקשר לזיכרון תלוי כמה אתה מצלם..אם אתה מצלם הרבה תקנה כרטיס גדול יהיה לך עדיף ובקשר למהירויות זה משנה רק כאשר מעבירים את התמונות למחשב וזה לא כל כך משפיע במהירות הכתיבה במצלמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למהירויות זה משנה רק כאשר מעבירים את התמונות למחשב וזה לא כל כך משפיע במהירות הכתיבה במצלמה..

זה משפיע ועוד איך.

תקנה זיכרון של 1G לפחות, חברה טובה מאוד.

לא צריך להתקמצן על , כי אחרי הכל זה הפילים של המצלמה :nixweiss: והמחיר לא יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר 610 אבל אין כל כך הבדל במחיר אז זה לא משנה..

בדיוק בדקתי עכשיו בזאפ ונראה שיש צניחה במחיר של ה-A620. במחירים האלה היא כבר אופציה טובה יותר שתאפשר יותר קרופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנויות הזולות מוכרות מצלמות ביבוא אישי עם אחריות לשנה

המצלמות של קרט עולות 30% יותר והם באות עם 3 שנות אחריות - וכמובן בקרט טוענים שכל השאר מוכרים ציוד יד שניה או מתוקן

האם זה נכון

האם שווה להשקיע הקרט?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרט טועים דווקא... ודרך אגב, האחריות שלהם היא לא בדיוק 3 שנים מלאות אלא שנה פלוס שנתיים (עד כמה שנאמר לי) השנה הראשונה היא מלאה ובשנתיים שאחרי אין לך אחריות על חלקים מסוימים במצלמה שנדפקים מהר כמו סגר העדשה של המצלמה וכ'ו... ויכול להיות שזה בתוספת תשלום מצידך נידמה לי אבל צריך לבדוק את זה כי זה מה שאמרו לי ואני לא יודע על מה זה מבוסס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...