שר הביטחון הורה להפעיל תוכנית חיסולים כנגד ראשי החמאס. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר הביטחון הורה להפעיל תוכנית חיסולים כנגד ראשי החמאס.

evman007

Recommended Posts

איפה הסתירה פה?

שניינו רוצים בסך הכל את אותו דבר ושניינו יודעים שמה שאני אומר יפסיק את הקסאם ואת המתאבדים

ההבדל הוא שאני מוכן לחיות עם מצפון מלוכלך בעוד שאתה מעדיף למות עם מצפון נקי

מבחינה הישרדותית אני ללא ספק יצור יותר מוצלח ממך

זה לא ביודק שאלה של 1 ל-1 האם למות או לחיות.

בסופו של דבר גם אם הרשות מהווה איום "קיומי" על הרי שהוא איום דמוגרפי ולא צבאי.

והמדיניות שהממשלה סיגלה לעצמה לפתור את האיום הדמוגרפי מצריך התמודדות זהירה על מנת שתוכל להיות מבוצעת

ולהטיב (לפי ראות הממשלה) אם אזרחי .

לכן לא ברור כמה אתה טוב מבחינה הישרדותית. אתה פשוט שורד לטווחי זמן קצרים.

מה גם כעוד הערה - העולם התקדם קצת מהקוו הדרוויניסטי משהו שאתה מציג פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון, הגישה שלך לא נכונה.

חיסול של ראשים לא יתן לך כלום חוץ מעוד טרור, סיכול הוא אכן כלי להוריד פצצות מתקתקות בכדי שאותו ראש לא יוכל להוציא פיגועים לפועל.

אני אומר שצריך לנתק להם את כל השירותים שאנחנו מספקים אחרי כל מתקפת קסאמים, אחרי שנעשה את זה כמה פעמים אני בטוח שהם יתעוררו.

אפשר למשול את זה לנער מתבגר שמורד בהורים שלו ולאחר שההורים סוגרים לו את הברז הוא נהיה טאטאלה ומבין במי הוא תלוי... צריכים לגרום להם להבין שהם פוגעים בעצמם ואחת הדרכים זה להתחיל לצמצם ולסגור תשתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שצריך לנתק להם את כל השירותים שאנחנו מספקים אחרי כל מתקפת קסאמים, אחרי שנעשה את זה כמה פעמים אני בטוח שהם יתעוררו.

אפשר למשול את זה לנער מתבגר שמורד בהורים שלו ולאחר שההורים סוגרים לו את הברז הוא נהיה טאטאלה ומבין במי הוא תלוי... צריכים לגרום להם להבין שהם פוגעים בעצמם ואחת הדרכים זה להתחיל לצמצם ולסגור תשתיות.

גם אני חשבתי בדיוק על זה, כל פעם שהם עושים בעיות(פיגוע וכדומה) לנתק להם את החשמל.

אבל רק אל תזלזלו במדיניות החיסולים של צה"ל, מאז תחילתו, כמות הפיגועים ירדה מאוד מאוד, צנחה....(בלי מצנח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהודים הם האנשים הכי רחמנים! ודגש חזק על הרחמנים!

לאחר מלחמת ששת הימים זכתה לכבוד מהעולם כיבדו אותנו על מה שעשינו מאז הסכם אוסלו אנחנו מאיימים ומאיימים אבל לא עושים כולם והערבים צוחקים על זה ויודעים את זה שאחנו רק דיבורים בגלל זה לא אכפת להם אם הם יאבדו בן אדם אחד פה ואחד שם כי הם מחסלים לנו 20-30 איש !!!

בשביל לעצור את הטרור צריך לחסל כזאת כמות שהם יגידו חלאס! אי אפשר זה פשוט לא שווה לנו להילחם איתם!

אותו דבר עם הצעיר היודי שנחטף, בגלל שהיה לו אזרחות אמריקאית בנוסף לישראלי, והפלשטינאצים ראו את זה מיד שיחררו אותו כי הם יודעים בפירוש שעם האמריקאים לא מתעסקים, הם יודעים שברגע שהיא נוגעים בו האמריקאים היו מורידים להם על הראש 2 טון של פצצות !!

צריך להרתיע אותו ולעמוד מאחורי המילה שלך !

אותו דבר עכשיו עם אירן !

אני מאמין שהכל תלוי עד כמה אנחנו רציניים בהתרעה שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזלזלו במדיניות החיסולים של צה"ל, מאז תחילתו, כמות הפיגועים ירדה מאוד מאוד, צנחה....(בלי מצנח)

סתם לידע כללי, מאיפה הנתונים האלו? יהיה מעניין להעשיר את מאגר המידע שלי.

הנתונים היחידים שאני ראיתי דווקא הראו הפוך, אבל אלו היו דברים די ניסבתיים, ככה שהרבה משמעות אין להם.

לא אכפת להם אם הם יאבדו בן אדם אחד פה ואחד שם כי הם מחסלים לנו 20-30 איש !!!

אני דווקא מציע לך לבדוק מחדש כמה אזרחים מתים יש ליהודים מאז 2000 וכמה לפלסטינאים.

אני חושב שתופתע לגלות שיותר אזרחים פלסטינאים נהרגו על ידינו מאשר אזרחים יהודיים על ידם.

נכון, ואסור לשכוח, שהאזרחים שלנו נפגעו כי הפלסטינאים ניסו לפגוע באזרחים, ואילו שלהם נפגעו בשוגג. ואולם, אני לא יודעה מאיפה הבאת את תהספר 22

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון, הגישה שלך לא נכונה.

לדעתך

חיסול של ראשים לא יתן לך כלום חוץ מעוד טרור

תיראה, שום פיתרון לבדו לא יביא להפסקת הטרור. אתם לוקחים משפט אחד שאמרתי וחושבים שזהו. זה פיתרון הקסם שלי, אבל זה פשוט לא נכון.

חיסול ממקוד של ראשים + ירי ארטילרי על שטחים מאוכלסים + מצור(על כל המשתמש מכך) = חיסול טרור.

אני אומר שצריך לנתק להם את כל השירותים שאנחנו מספקים אחרי כל מתקפת קסאמים.

אני לא יודע מה איתך אבל מבחינתי, סגרתי להם כבר מזמן את הברז.

זה מן הסתם השלב הראשון שהיה צריך לקרות אחריי האינתיפאדה הראשונה

העולם התקדם קצת מהקוו הדרוויניסטי משהו שאתה מציג פה.

הצביעות האנושית במיטבה - אנחנו יותר טובים מהחיות ::)

כבר אמרתי את זה לא פעם. אנחנו ממש לא יותר טובים מהחיות ואנחנו ממש צריכים לצאת מהסרט הזה.

ברוב המקרים אנחנו אפילו יותר גרועים

זה לא ביודק שאלה של 1 ל-1 האם למות או לחיות.

מה ב-א-מ-ת??

אולי תלך לספר את זה להורים השכולים של פעולות הטרור

לא איום קיומי... :pissed:

אני חייב להגיד שממש הרגזת אותי עכשיו. מה זה הזלזול הזה בחיי העם שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלסטינים הבינו את המשחק יותר טוב מאיתנו.

הם תופסים אותנו בביצים ולא אנחנו.

הם יודעים לעשות תעמולה כמו שצריך ולמצלמות. פשוט לצפות בערוצים שמשדרים חדשות בעולם כמו Fox News, Cnn, Sky News ושאר...

הציבור ההישראלי ברובו יודע מי זה הציבור הפלסטיני. שהוא שקרן וצבוע. בגלל שזאת המציאות שאנחנו חיים כל יום.

אבל הציבור בעולם רואה סיפור אחר לגמרי. סיפור שבו הפלסטינים המסכנים מותקפים על ידי צה"ל. נשים בהריון שנאלצו להישאר במחסום במקום ללדת בבית חולים, רמיסת זכויות אדם ועוד המון סיפורים בידיונים לחלוטין. למי שראה את הסירטון Palywood יודע בדיוק על מה אני מדבר. מהפקיד הכי פשוט עד לרופאים בבתי חולים הם משקרים ומדריכים את ה"נפגעים" לבכות מול המצלמה עד כמה גרמה נזק לאזרח המסכן.

הם יודעים לנצל את התקשורת בעולם לטובתם ומראים את כתוקפן האגרסיבי ואת הפלסטינים כעם שוחר שלום שבסך הכל רוצה שלום.

בממשלה ושאר האפסים שלא יודעים את העבודה שלהם עדיין לא מבינים. הצבא שלנו עד כמה שהוא חזק מכל הבחינות. אם אין לך הסברה ישראלית 24\7 בכל פינת חדשות שקיימת בעולם שפשוט תיקח כל טענה פלסטינית ותראה את האמת המסתתרת מאחורי האמירה יראו את השקרים של הפלסטינים שוב ושוב ושוב. זה פשוט יהיה זאב זאב. כולנו יודעים שהם שקרנים אבל העולם רואה אותם כעם תחת כיבוש מדוכא שבסך הכל רוצה שלום ומדינה. אנחנו יודעים את האמת על שכנינו. ואז העולם יראה אותם כשקרנים שהם. כולנו ראינו את האפקט של הפצצת שטח שממנו יורים קאסמים למדינת ככישלון ומטרד לצד ההישראלי ולא לפלסטיני. אני בטוח שזה מנע בכמה אחוזים ירי קאסם אבל זה כמו לתת אקמול לסרטן. ופגע עוד בתדמית של מדינת בעולם.

קחו לדוגמא את המקרה האחרון שהיה עם המשפחה בחוף הים ו7 הרוגים. צה"ל לקח אחריות (יותר נכון נכפה עליו) החמאס ושאר אירגוני הטרור חגגו וישראל ניראתה לעולם כצמאה לדם פלסטיני והרג. הרי מי יכול לפגוע במשפחה אם לא הרוצח הכי שפל. והם פשוט ידעו למכור את זה לתקשורת.

הבנו כבר על ידי כל אמצעי בתקשורת ההישראלית בתחילה שצה"ל גרם לזה על ידי ירי ארטילרי מהים (זה לפחות המסר שאני קיבלתי מכל מבזקי החדשות) ולאחר תקופת זמן קצרה צה"ל הודיע שהוא לא לוקח אחריות ועושה חקירה והפלסטינים באותו זמן חגגו ועשו מהמהלך מטעמים לתקשורת. ואז לפי כל השדרים והסתירות אנחנו מבינים שמדובר במוקש או כל אמצעי לחימה אחר שהוטמן על החוף במקרה אם צה"ל ינסה להיכנס מחוף ים לתקוף Too late העולם ראה את הפלסטינים לא את ההישראלים. והפלסטינים נהנו מאוד מהפגנת השמאל שקוראת לרמטכ"ל רוצח. מה הם עוד יכולים לבקש הפלסטינים. במיוחד שהבת של ראש הממשלה שם.

בכל העולם קלטו שישראל ירתה לחוף הים ורצחה 7 אזרחים חפים מפשע. הסברים מאוחר יותר לא מזיזים לאף אחד וכמובן יקבלו זמן אפסי בחדשות בעולם.

חיסול כל ראשי החמאס לא יפתור את הבעיה היום ושום התקפה צבאית היום בשטח עזה לא תפתור את הבעיה היום. חוץ מלמנוע את הבלתי נמנע שפסולת מתאבד אחד יצליח להיכנס לשטח ישראל ולגרום עוד צער למשפחות. או קאסם יפגע באזרח ויהרוג אותו או יפצע אותו קשה כמו שקרה לאזרח בן ה60 בשדרות.

לקחת את כל הכסף שפשוט נשפך על ירי בשטחים פתוחים שלא עזר בכלל למדינת ישראל והציג אותה שוב ושוב כמדינה שרוצה לפגוע באזרחים. כל הכסף שבוזבז שם ולתת תקציב מיוחד להסברה עולמית. צוות של אנשים אוהבי מדינת ישראל שיקחו כל טענה פלסטינית ויצאו איתה בכל עולמית. לקחת את החינוך הפלסטיני ולהציג אותו. להכניס איש שתול לתוך מסגד ולהקליט את דברי ההסתה שמושמעים שם. 24 שעות של תקיפה ישראלית בתקשורת על הפלסטינים. ראש בראש מול תומכי הטרור בשידורים בכל ערוצי הטלויזיה בעולם ולהתחיל לחשוף את השקרים שלהם.

פיתרון צבאי היום יכשל. הפלסטינים חכמים מספיק כדי לתקוף אותנו בנשק הכי חזק ואפקטיבי. יותר חזק ממטוס שיצא בעוד 10 שנים. וזה התקשורת.

אם התקשורת בצד שלך והעולם רואה את האמת ולא שקרים אז שתפגע בחוליית קאסם העולם יגיד מסכנים ההישראלים שחיים ליד המפלצות האלו. ויתמכו בצבא. ואז ישראל תוכל לפעול בצורה צבאית יותר טובה עם תמיכה עולמית.

הפלסטינים לא רצו 50 מיליון שקל בתרופות בכל ערוץ לדבר על זה ולתקוף בכל חזית אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה שלנו, אני הורגים 7 איש "חפים מפשע" (כמובן שאין דבר כזה)!

אבל ישר אנחנו מצטערים אפילו לא בדקו אם זה אנחנו ובכל זאת אנחנו לא צריכים אפילו להצטער כי אין על מה!!!!!!

מה עם האש"ף והחמאס שעכשיו בשילטון, שהם רצחו לנו אלפים אז הם הצטערו ?! לא!

במלחמות תמיד מתים "אנשים חפים מפשע" הרי אם אתה רוצה לנצח מלחמה אתה גובה מהם מחיר ענק שפשוט יכניע אותם!!!

עכשיו באינטיפדה הראשונה (ב87') היו כמה פלשטינאצים כאלה שהתחילו לזרוק אבנים (שזה נחשב לנשק קטלני!!!) ואנחנו במקום לחסל את כל ה100 האלה אנשים פה אמרו שזה לא הומני!!!!!!!!!! עכשיו אני ישאל אותכם את זה,

כמה הורגים יש היום ?!?!

אלפים מצדם ומאות אלפים מצידנו.

אז מי פה לא הומני??!?!!?

צריך לעצור את זה כשזה "קטן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יעזור לך להוריד את הנייה?

ב-1992 "הוריד" מסוק של צהל מכונית בה היה באותו זמן מוסאווי, מי שהיה באותו זמן מזכ"ל חיזבאללה. חוץ מזה שגם חוסלו הילדים שלו ואישתו נדמה לי (ותסלח לי שמבחינתי הם היו חפים מפשע ולא הגיע להם גזר דין מוות), חיסלנו את בכיר חיזבאללה באותו זמן.

אתה יודע מי עלה במקומו? נכון גאון, חסן נסראללה שאותו עוד לא חיסלנו עד היום.

והוא לצערנו קצת, בטיפלה טיפלה, יותר מסוכן וקיצוני ממוסאווי.

כלי הסיכול הממוקד הוא כלי חזק מאוד, והשימוש בו צריך להיות בחוכמה אחרת אתה מאבד את האפקטיביות שלו.

לדעתי, חיסול ממוקד (אלא אם אתה שמאלני כבד ורוצה לקרוא לזה "הוצאה להורג") צריך להיות מאושר רק כנגד מי שכרגע בכיוון של פגיעה בישראל ובתושביה.

פעיל ג'יאד עם קסאם באוטו, מהנדס של החמאס שבדרך לייצר עוד כמה מטענים, בכיר באללא הוא אכבאר שמשלח חוליות וכו'.

אין ספק שאתה יכול לגזור גזר דין מוות בלי משפט על כל אחד שאתה רוצה - גם על הנייה - השאלה מה עשית בזה.

אתה חושב שאם כרגע הפלסטינים יחסלו את ראש הממשלה שלנו כל עם פשוט יחליט לזרוק את עצמו לים? אבל הם חיסלו לנו את ראש הממשלה...

אתה חושב שאם תחסל את הנייה (או את אחמדג'ידי-משמו מאירן) יחליף אותו איזה צפונבון מרמת אביב שיגיד - זהו - אין יותר קסאמים, אין יותר פיגועים - יאללה סולחה!!!

אתה לא יכול לחסל ראש של עם, ולחשוב שאתה משנה את העם. זו גישה מטומטמת.

הפלסטינים בחרו בהנייה - כנראה שיש שם מי שתומך בו - ולא מעט.

כלי הסיכול הממוקד נועד להגן על , לעצור פצצות מתקתקות ופעילי טרור. לא לסגור חשבונות עם מי שלא חושב כמוך.

מחזק את דבריך- אתה צודק ב 100% לדעתי, אבל

הפלסטינים הבינו את המשחק יותר טוב מאיתנו.

הם תופסים אותנו בביצים ולא אנחנו.

הם יודעים לעשות תעמולה כמו שצריך ולמצלמות. פשוט לצפות בערוצים שמשדרים חדשות בעולם כמו Fox News, Cnn, Sky News ושאר...

חיסול כל ראשי החמאס לא יפתור את הבעיה היום ושום התקפה צבאית היום בשטח עזה לא תפתור את הבעיה היום. חוץ מלמנוע את הבלתי נמנע שפסולת מתאבד אחד יצליח להיכנס לשטח ולגרום עוד צער למשפחות. או קאסם יפגע באזרח ויהרוג אותו או יפצע אותו קשה כמו שקרה לאזרח בן ה60 בשדרות.

לקחת את כל הכסף שפשוט נשפך על ירי בשטחים פתוחים שלא עזר בכלל למדינת והציג אותה שוב ושוב כמדינה שרוצה לפגוע באזרחים. כל הכסף שבוזבז שם ולתת תקציב מיוחד להסברה עולמית. צוות של אנשים אוהבי מדינת ישראל שיקחו כל טענה פלסטינית ויצאו איתה בכל עולמית. לקחת את החינוך הפלסטיני ולהציג אותו. להכניס איש שתול לתוך מסגד ולהקליט את דברי ההסתה שמושמעים שם. 24 שעות של תקיפה ישראלית בתקשורת על הפלסטינים. ראש בראש מול תומכי הטרור בשידורים בכל ערוצי הטלויזיה בעולם ולהתחיל לחשוף את השקרים שלהם.

פיתרון צבאי היום יכשל. הפלסטינים חכמים מספיק כדי לתקוף אותנו בנשק הכי חזק ואפקטיבי. יותר חזק ממטוס שיצא בעוד 10 שנים. וזה התקשורת.

אם התקשורת בצד שלך והעולם רואה את האמת ולא שקרים אז שתפגע בחוליית קאסם העולם יגיד מסכנים ההישראלים שחיים ליד המפלצות האלו. ויתמכו בצבא. ואז ישראל תוכל לפעול בצורה צבאית יותר טובה עם תמיכה עולמית.

הפלסטינים לא רצו 50 מיליון שקל בתרופות בכל ערוץ לדבר על זה ולתקוף בכל חזית אפשרית.

גם אתה לצערי צודק......

צריך להתחיל בחינוך אצלהם, כל פיתרון אחר לדעתי יכשל

עד שהם לא ירצו להפסיק לירות קסאמים - זה לא יפסק ולא משנה כמה צה"ל גדול וחזק

עד שהם לא ירצו להתאבד- זה גם לא יפסק

אנחנו כעם שולט צריכים לנסות למצוא דרכים שזה יפסיק,דרכים כאלה שאנחנו מסוגלים לחיות איתם..

לנסות לתקן את כל ההסתה הבלתי מרוסנת בבתי הספר שלהם, לתת להם לקרוא וללמוד ולהבין לבד ש"העובדות ההסיטוריות" שלימדו אותם היו מסולפות ומשוללות אמת.

אולי אם יהיה להם טעם לחיים הם לא ירצו להתאבד??- אולי הם עדיין ירצו להתאבד אני באמת לא יודע

אני יודע שאם זה ימשך ככה -אנחנו נמשיך לסבול

והחיים שלהם ימשיכו בעוני ובסבל גדול אף יותר....

לי אכפת מהחיים שלי -אבל אתם צריכים להבין שאיכות החיים שלי נגזרת מאיכות החיים של שכני (גם אם אתם לא אוהבים את העובדה הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...