תגידו זה נכון שהאירנים חושבים שהם נצר של הגזע הארי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו זה נכון שהאירנים חושבים שהם נצר של הגזע הארי?

stone cold

Recommended Posts

איך אני אוהב את הפורום הזה יאללה :P, אני פשוט נהנה לקרוא את התגובות השנונות שלכם , חברי פורום נכבדים

:lol: :lol: :lol:

האיראנים חושבים שהם ארים?

שיזדיינו (סליחה על הביטוי) , אבל ארים הם בסך הכל אנשים בלונדיניים , שנהיו בלונדינים עקב העובדה שהעור שלהם הפך לבהיר

והשיער גם כן , למה הם בהירים? , כי כל בני האדם התחילו כשחורים , למה שחורים? כי עור שחור מכיל יותר תאי מלנין שחוסמים קרינה

אולטרה סגולה , ואז שהם עברו לאירופה הקרה הם כבר לא היו צריכים מלנין בעור שלהם והוא נהיה "ערום"| בהיר יותר

וזהו הסיפור של למה הארים הם ארים , והאיראנים לא אירים , אלא בעצם קופים נחותים.

גאד,מתי תקלוט שהארים הם לא חייבים להיות אנשים בלונדיניים עם עיניים כחולות? :screwy:

תלמד קצת מהי ההגדרה של "ארי" לפני שאתה מדבר.

רק בשביל הפרוטוקול-הרוסים הם עם מזרח אירופאי,באידיאולוגיה הנאצית הם קוטלגו כעמים ה"סלאביים"-עמים מאוד נחותים בסולם הגזעים,וזאת למרות שכולם שם הם בעלי עור בהיר,שיער בלונדיני ועיניים כחולות.

חוץ מזה,אתה לא מאמין שהיטלר אשכרה הסתמך על אידיאולוגיה ש"ארים" הם רק אנשים עם עיניים כחולות ושיער בלונדיני,כשהוא בכלל לא תואם את הסטנדרט הזה,הלא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דריה דווקא את שדיי מתמצאת בכל העניין הזה לא הזכרת את הדבר החשוב ביותר, כל עניין המיסטיקה הנאצית בקשר לגזע הארי.

הנאצים חושבים שהארים הם הצאצאים של בני אטלנטיס, ובני אטלנטיס הם צאצאים ישירים של האלים החוצונים שמצאו את בנות חיות האדם כוסיות.

כן כן, בזה אשכרה הנאצים שבאמת יודעים על מה כל החרטא מדובר מאמינים, או אמורים להאמין, זה והעובדה שהיטלר ברח לתוך עולם סודי באנטארטיקה ושהוא יחזור יום אחד ויכבוש את העולם עם צלחות מעופפות.

בכל אופן ההודים והאיראנים נחשבים לחלק מהגזע הארי.

לא רציתי להזכיר את זה כי פחדתי שזה ייגרר על עוד דיון חסר תכלית על נאצים ושואה.

זה לא בדיוק ההודים והאיראנים, כמו שאמרתי, זה מי שהיה באיזור הזה, גאוגרפית, לפני 20,000-40,000 שנה.

אותם ארים בלונדיניים ותכולי עיניים הם גזע חדש יחסית ש"נוצר" (החלק הזה ב-DNA) שלהם בעידן הקרח האחרון ואז הם התרכזו בכלל באיזורים חמימים יותר

כמו צפון אפריקה, ספרד, איזור גיברלטאר. חלק נדדו לדנמרק והאיים מצפון לה ואז, אולי רק לפני 3000-4000 שנה בודדים הגיעו לסקנדינביה. את הגן הזה נושאים, מלבד הסקנדינבים, כ-12% מהבאסקים, מרוקאים (מצחיק, לא?), דנים ולאפים (SAME). הגרמנים והאוסטרים לא ממש משתייכים לגזע הזה, יש ביניהם לבין אותם אנשים הבדל של כ-20,000 שנה. הגרמנים, ההולנדים, איטלקים ואחרים באיזור בכלל משתייכים ל"קרומאגון", שזה אדם אירופאי.

קיצור, אל תתעצלו, תפתחו את המפה הגנטית ושלבי הנדידה והמעקב אחרי כל גן וגן. אגב, המפה לא פועלת בןFIREFOX.

בכלל, כל החלוקה של ארי, אלפיני (ALPINE), אפריקאי, אסיאטי, פולינזי הן חלוקות יחסית חדשות ומתייחסות בעיקר לשיוך גיאוגרפי-לאומני מאשר תורשתי עם מעט התייחסות לצורת גולגולת. אכן קיימים הבדלים בין גולגלות של גזעים שונים אבל זה לא תמיד מלמד אותנו מהיכן הם באו ולאן הם הולכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימבסיל, מה יש לך נגד ארים?

ארים זה לא דבר רע.

גם אירנים לא.

טרוריסטים ונאצים הם הבעיה.

אני רבע ארי (איך קיבלתי את הגנים המזרחיים הדפוקים האלה בכל מה שקשר למראה !!? (: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימבסיל, מה יש לך נגד ארים?

ארים זה לא דבר רע.

גם אירנים לא.

טרוריסטים ונאצים הם הבעיה.

אני רבע ארי (איך קיבלתי את הגנים המזרחיים הדפוקים האלה בכל מה שקשר למראה !!? (: ).

גם בי יש קצת גנים גרמניים, זה לא עושה אותי נאצי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודע לך כי כל העם הגרמני עמד מאחורי המנהיג שלו

כמו האירנים

כן ובגלל זה היום הם מתבישים להניף את הדגל שלהם.

צודק, הם נאצים בדם.

כדאי שתחזור ללמוד היסטוריה

ודבר אחרון ינוקה, תקלל את אבא שלי פעם הבאה ואתה לא תקלל יותר בפורום.

eXploZion אתה קצת נאצי כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים די זה אמור להיות דיון נחמד ואם תזינו תשכל על נצים אני יבקש מהמנהלים ליסגור

ואם אתם רוצים קצת עבודה

מה הגזע של היהודים שחיו באזור יגוסלביה במילחמת העולם השניה

(יש גין בלונדיני)

ומה הגזע של היהודים שחיו בלוב בהותה תקופה?

וכן אני יודעה שתגידו יהודים אבל אני רוצה לדעת קצת שורשים ואיך היה המסלול שבסופו יצר יצור כמוני ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה גזע בבני אדם.

יש את הגזע האנושי שהוא המין האנושי כולו שמתחלק לקבוצות אתניות, אנחנו לא מתחלקים לגזעים, וגם הארים הם לא גזע.

היתה על זה תוכנית גדולה מאוד בנשיונל ג'אוגרפיק לא נזמן.

למרות שזה תלוי בהגדרה וזה לא ממש עניין מדעי שאפשר לקבוע אותו.

אם מגדירים גזע לפי מראה חיצוני שמתבטא בתכונות כאלה קטנות (פיגמנטים קובעים גזע?) , שזה די מטופש לדעתי אז כן.

זה גם אומר שיש בערך מיליון גזעים בעולם רק של בני אדם, לדוגמה לאמריקאי ממוצע מטקסס יש מראה שונה מאמריקאי ממוצע מניו יורק, הם גזע שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם שלך מתחיל בS

נגמר בO

ואם הופכים את הספרות האחרונות יוצא 35

מה לא ברור?..

:nixweiss: מה אתה רוצה?

ולמה אתה הורס את הת'רד?

אם בא לך להמשיך לקלל את אבא שלי בפרטי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה גזע בבני אדם.

יש את הגזע האנושי שהוא המין האנושי כולו שמתחלק לקבוצות אתניות, אנחנו לא מתחלקים לגזעים, וגם הארים הם לא גזע.

היתה על זה תוכנית גדולה מאוד בנשיונל ג'אוגרפיק לא נזמן.

למרות שזה תלוי בהגדרה וזה לא ממש עניין מדעי שאפשר לקבוע אותו.

אם מגדירים גזע לפי מראה חיצוני שמתבטא בתכונות כאלה קטנות (פיגמנטים קובעים גזע?) , שזה די מטופש לדעתי אז כן.

זה גם אומר שיש בערך מיליון גזעים בעולם רק של בני אדם, לדוגמה לאמריקאי ממוצע מטקסס יש מראה שונה מאמריקאי ממוצע מניו יורק, הם גזע שונה?

פיגמנטים לא, לפי הגולגולת כן, רוב סיווגי המקור(גזע) נעשים לפי השוואת הגלוגולת, עם דגש על עצמות לחיים, לסת וגשר האף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...