מכירים את המפלגה הנציאונל סוציאליסטית ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירים את המפלגה הנציאונל סוציאליסטית ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: כ"כ פאקינג עלוב. רק אותי זה מצחיק יותר מאשר מרגיז ? הזקן שמנסה לחקות את היטלר.. איזה סבל'ה קורע..

Anyway אני פשוט מרחם עליהם, הם אשכרה חיים בסרט, כאילו הכל זה הצגה עלובה. Oh well, יש גם כאלה אנשים, לא

צריך לשים אליהם יותר מדי לב. הם חיים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הם לוחיחם את עצמם בתור ממשיכי היטלר (ואז כמו שאמרת, זה לא הגיוני שהם מייצגים את היטלר בארה"ב כאשר הם נלחמו אחד בשני)

או שהם סתם פותחים אידיאולוגיה דומה לשל היטלר והיא לשנוא יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך הם מסבירי את הקטע שהם תומכים גם באמריקה וגם בהיטלר אם הם נלחמו אחד בשני ואלה שני אידיאולוגיות מנוגדות?

אתה לא תבין את זה..

אבל למען האחרים: הם לא בדיוק תומכים בממשל האמריקאני אלא רוצים להגן על ארה"ב בדרך שלהם, ומפני ה"אוייבים" שלהם. מבחינתם היהודים והלא ארים הם האוייב, ולכן הם רוצים להשמיד אותם.

כמובן שההנחות ודעות שלהם מבוססים על אידאולוגיה מוטעת ו"עובדות" מעוותות (תורת הגזע וכו...). סתם חבורה של תמהוניים שאין להם מושג למה הם שונאים את מי שהם שונאים... כוונה טובה- היגיון מעוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסביר מה?

שיש אנשים שהמדינה שלהם היא מעל לכול? ושמירה על הריבונות של המדינה ושלום האזרחים היא מטרה שמקדשת כמעט את כל האמצעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להגן על מדינה שחרטה על דגלה את הדמוקרטייה ונלחמה בשבילה 280 שנים על ידי הפיכתה ללא דמוקרטית.

אי אפשר להגן על מדינה על ידי מחיקת החוקה שלה.

ואי אפשר להגן על מדינה בכך שלהפוך אותה למה שהיא נלחמת נגדו (קוראים לזה כניעה או הפסד).

אפשר להגן על העם האמריקאי בצורה כזאת, לא על המדינה האמריקאית. ובגלל זה אלה ערכים מתנגשים.

שם ושטח של מדינה אפשר לשנות, ברגע שאתה משנה את הערכים אתה מוחק את המדינה. לדוגמה- גרמניה וגרמניה הנאצית.

ובגלל זה אני לא מבין, אז כן, אני ישמח אם תסביר איך זה כן הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: אוף, עזוב, כמו שאמרתי, לא תבין...

אני לא התכוונתי שהשאיפה שלהם להגן על ארה"ב לא הגיונית. הם רואים "סכנה"- הם רוצים להשמיד את הסכנה.

מבחינתך זה בסדר שנוחתים פה קסאמים, ולא בסדר שאנחנו מחסלים מחבלים במחיר של חיי "תמימים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: סוף סוף, חיכיתי שתישבר.

צודק, אני חולה על קאסמים, כל פעם שיש פה שחר אדום אני יוצא לרחוב לרקוד ולראות איך הוא פוגע בשכנים שלי.

בקשר לחיסול אני ממש לא מתנגד, אני פשוט מצטער מאוד כשזה פוגע באנשים בני שנתיים כי יש לי מצפון לצערי (הרבה יותר קל בלי מצפון הא?).

טוב די, עם האוף טופיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...