התקפות צה"ל בעזה ממשיכות. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפות צה"ל בעזה ממשיכות.

evman007

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, אתה צודק.

הישראלים ברברים, והפלסתינאים טובי לב ומתורבתים.

הם לא יורים אחד בשני ברחובות העיר, לא מוציאים חס וחלילה להורג בשחיטה ללא משפט אנשים שנחשדים בשיתוף פעולה עם האויב, וכמובן לעולם לא ירצחו ראש ממשלה, הרי הם לא ברברים כמו הישראלים המטונפים האלו..

אה, איך שכחתי: וכמובן כמובן שלא מדובר חס וחלילה במפלגת השלטון שנבחרה בצורה דמוקרטית ועושה (כלומר, לא עושה! חס וחלילה!) את כל הדברים הנוראיים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בניגוד לאנשים המתורבתים והמנומסים בארץ, שאף פעם לא יורים/דוקרים אף אחד במועדון ולא מפוצצים מכוניות ובתים של "המתחרים העסקיים" שלהם עם מטעני נפץ וטילי לאו. מה שכן, בניגוד אלינו, פראי האדם האלו עדיין לא הגיעו למצב שבו הם רוצחים את המנהיגים שלהם. אנחנו כן.

איזה כיף זה להכליל, אה?

מתי בפעם האחרונה ראית קרבות רחוב בארץ? או אנשים תלויים על עמודי חשמל? או חטופים שדורשים עלייהם כופר? או ילדים שזורקים אבנים על שוטרים וחיילים בשביל הכיף של אחר הצהוריים (ולא ביום כיפור :P)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשו ביצהר נעשה בעקבות עמונה וחוסר האמון של המתנחלים במשטרה (לפי מה שאני זוכר...)

המתנחלים לא מתרוצצים ברחבי הארץ עם חם ויורים בשוטרים. הם פשוט רוצים שיעזבו אותם בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שבגלל הפעולה הזאת צמח לנו עוד מחבל בפוטנציאה ואני אומר שחיסלנו 7 מחבלים בפוטנציה

אני פשוט רואה את חצי הכוס המלאה

תבדוק במה היא מלאה לפני שאתה שותה ממנה.

לפי מה שאתה אומר צריך להרוג את כל המוסלמים בעולם כי בפוטנצייה הם עלולים להפוך למחבלים?

(אני יודע שזה מה שאתה חושב, רק נהנה לשמוע את זה :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר, להרוג את כל המוסלמים כי הם עלולים להפוך למחבלים, להרוג את כל הנוצרים כי עלול להיות מסע צלב נוסף או שואה ובנוסף להרוג את כל מי שלא מדבר עברית, כי אחרי הכל אי אפשר לדעת על מה הם מדברים ואולי הם מדברים על השמדת המדינה הקטנה שלנו.

אני לא יודע מה קרה שם, אבל אני יודע שYNET הוא סוג של צהובון לפעמים. הוא ניזון ממה שהפלסטינים מספקים ואוכל כל לוקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו איזה יופי היה יכול להיות אם לא היו דתות!!! לא מלחמול לא כלום!!!

וממי הכל התחיל? מאתנו... אז גם לנו יש חלק בזה

אני לא מאשים אף אחד... אבל אל תגידו שזה המוסלמים זונות, כי זה מדיוק מה שהם אומרים עלינו ולדעתי כל זה חסר תועלת...

לדעתי יש להאשים את הפוליטיקאים...

אני בטוח שהתושבים רוצים שלום... ויש המון ערבים שהם סבבה ביותר ויש הרבה ערבים חברים של יהודים...

וזה מעצבן אותי הפוליטיקה הזאת... הם פוטרים ריבים ביניהם בעזרת חיים של חיילים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

וכמו שכבר ראינו, פראי האדם המפגרים האלו אשכרה ירו אחד בשני בנשק חם..

כן מה שאנחנו אף פעם לא עשינו....... (יש פה סרקסטיות מסויימת אם לא הבנת)

אני חושב למרות הכל שיש הבדל בינינו לבין הפלסטינאים -הבדל עקרוני שחיי אדם אצלנו הם ערך עליון- ככה חונכתי

נראה לי שאצל עמים אחרים -או לפחות אצלם זה לא כך

אבל לא הייתי נותן את הדוגמא של ירי חי כדי להוכיח טענה כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין זה איפה החור שהפגז יצר?

ראיתי את כל הסירטונים על החוף הים ולא רואים שום חור באדמה או אפקט שפגז יוצר שהוא פוגע באדמה.

צה"ל: הפלסטינים לא משתפים פעולה בתחקיר. מה יש להם להסתיר?

הרי ראינו את השטח שמופגז ורואים מה הפגזים עושים. בטוח שפגז יעשה איזה סימן על האדמה.

AWWWWW THEY JUST WANNA BE LEFT ALONE Cry

WELL THAT MAKES IT ALRIGHT THEN!

ראיתי במקרה רק במקרה תיק תקשורת שהיה. הביאו מתנחל מחברון ועיתונאי מהארץ (שידוע שעיתון שמנוהל על ידי שמאלנים פאנטים).

המתנחל הציג גזרי עיתונים ושאר מסמכים שמראים את העיוות ויצירת דעה שלילית בציבור הישראלי נגד המתנחלים. ופשוט ראו שכל מה שהעחונאי אומר זה פשוט משינאה למתנחלים. ולא חסר גם המסעי הסברה שעושים אירגוני השמאל בחברון לכל מי שרוצה שזה יותר תיירים משאר העולם ומראים להם את הפגיעה שגורמים המתנחלים לחיים של הפלסטינים. וכמובן שהפלסטינים משתפים פעולה..

השמאל לקח לעצמו למטרה לפגוע במתנחלים כאילו הם הגורם למלחמה בינינו לפלסטינים. יש המון מעשים שאני ממש לא מסכים עם המתנחלים אבל יש גבול לספין שהשמאל עושה ומנסה כמה שיותר לפגוע בתדמית של מדינת . השמאל חושב שהמתנחלים הם הבעיה של כל הסיכסוך הזה. ועושה הכל לפגיעה בשם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...