המצרכים לקירור גז - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המצרכים לקירור גז

Swimmer

Recommended Posts

שאלה

1.איפה בדיוק נמצא המדחס הראטורי הז במזגן איפה שהדבר הזה שנשאר בחוץ או המזגן בבית ???

2.ואפשר נגיד לקחת את המדחס שיש אצל EMP ולחבר ביחד אם המדחס הראטורי

3.ועד כמה אפשר לשים מדחסים מה הגבול בכלל שאפשר לשים

1. בבוטקה של המזגן למעלה.

2. נראה לי אפשרי, אבל אם כבר משתמשים במדחס רוטארי, תוסיף עוד אחד לאוסף

3. אפשר לשים גם 100, אבל מתישהו תגיע לגבול היכולת(את מינוס 150 עברו כבר), וכל מדחס נוסף, עולה לך עוד כסף(מדחס קונדנסור, מחליף שמן או איך שקוריאם לזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלתי את swimmer, הוא לא החזיר לי תשובה (אני מדבר על גז)

אני אשמח למפגש קירורי גז, במיוחד אם הוא יקרה באזור הצפון

לגבי המפגש, אין לי בעיה, אבל מומלץ בחום להזמין איזה טכנאי שנוכל לשאול אותו שאלות באופן כללי....

לגבי החלקים, אפשר לעשות קניה מרוכזת, היא לא תתן הרבה, לכמות כזו לא תהיה הנחה בומבסטית...

r link=topic=186258.msg1621956#msg1621956 date=1150317584]

אז כמה יעלה לכמה אנשים ביחד בקוצתית לקנות ולהכין כולם ביחד? :nixweiss:

ומי שירצה שיצטרף להכין קירור מים בקיצור קירורים

+- העלות של כל ההכנה יוצאת 1600 שקל בערך לפני מארז.

קניה קבוצתית לא תתן הרב, ומי ירצה מים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המפגש, אין לי בעיה, אבל מומלץ בחום להזמין איזה טכנאי שנוכל לשאול אותו שאלות באופן כללי....

אמרת שאתה תעבוד בקירור בקיץ, ושיש לך שם

לגבי החלקים, אפשר לעשות קניה מרוכזת, היא לא תתן הרבה, לכמות כזו לא תהיה הנחה בומבסטית... אבל אני אישית ואני בטוח שיש עוד כמה היו רוצים לקנות ביחד בשביל בטחון של קניה נכונה ומושכלת ולא דברים שלא יתאימו למשל +- העלות של כל ההכנה יוצאת 1600 שקל בערך לפני מארז.

קניה קבוצתית לא תתן הרב, ומי ירצה מים? מי שרוצה מים לא רלוונטי, כמו שהשם של הפוסט מציג מדברים פה על גז

swimmer, צריך להזיז עניינים. לקבוע תאריך יעד שבו נפגשים אצל יבואן או מקום שבו אפשר לקנות חלקים, כאשר אחד מהחברים בקבוצה גם יזמין את ה"בלוקים" מחו"ל עבור כולם, יהיה טכנאי משותף (אני חושב שבשביל שלושה ארבעה טכנאי פרטי יעשה הנחה...) וכאלה. מי שהיה רוצה להשתתף בקנייה כזו, חוץ ממני ומ-swimmer, שיכתוב את שמו מתחת להודעה הזאת. אם נאסוף עוד 3 בנוסף אלי ואל swimmer זו תהיה הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...