גורי רועה גרמני גזעי למכירה !! =] - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גורי רועה גרמני גזעי למכירה !! =]

gigabot

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז מה, גם חבר של דוד של סבא של אמא של ידידה של אבא של הנכד של חברה שלי מבין בזה והוא אומר שזה רועה גרמני.

זה שאמא שלך שפטה כמה שנים בתחרות לא אומר שהיא יודעת להבדיל לפי מה זה רועה גרמני ומה זה לא.

ולפותח האשכול, סה"כ זה חשבון שלך אבל יצאת פרייר עם זה שהציע לך לקנות 3 ואחד בחינם כי בתחלאס זה רווח נקי לגמרי ו3 גורים במחיר הזה משתווים למשכורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע יגאון לפי התמונות זה לא גזעי

אני אסביר לך איך בודקים כלב רועה גרמני בתנועה בריצה ועוד מלא מבחנים

אם זה רועה גרמני ותביא לי הוכחה אני מביא לך 50 אלף שקל סבבה אני לא סתם מדבר אני אומר את זה במאה אחוז הייתי גם בכמה תערוכות כלבים ואני יודע מה זה כלב איכותי

וכלב איכותי לא נמכר ב1500 שקל יותר לכיוון ה1500-2000יורו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הורג אותי מה אכפת לך לעזאזל איכותי או לא אתה לא רוצה לקנות אל תקנה זאת בחירה שלך אבל למה להרוס לבן אדם תמכירה, תאמין לי שמי שמשלם 1500 שקל יבדוק טוב טוב אם זה כלב גזעי או לא לפני שהוא קונה עכשיו יכול להיות שזה כן כלב גזעי ואנשים קוראים את התגובה שלך ומוותרים על הקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יבדוק אם זה גזעי או לא?

אני אומר לא סתם כדי לדפוק אותו אלא כדי להזהיר למה שאנשים יחשבו שיש להם כלב גזעי כשבצם הוא לא

לכלב גזעי יש תעודה שמוכיחה שהוא גזעי, בלי תעודה אי אפשר להגיד על כלב שהוא גזעי.

אם לאמא ולאבא יש תעודה זה מספיק כדי להוכיח שהוא גזעי.

אפשר וחצי ואל תזיין במוח

גור גזעי זה גור שהזיווג בין ההורים שהם חייבים להיות עם תעודות נעשה עם העמותה או לא יודע איך זה נקרא

אחרי שהגורים נולדים אתה לוקח אותם לאחראי של הגזע בארץ והוא נותן לך תעודות ותעודה עולה משהו כמו כמה מאות שקלים

וזה אומר שאתה יכול להשתתף בתחרויות וכו'

יש מקרים שהזיווג התבצע עם אבא עם תעודות והאמא לפי כל הקריטריונים גזעית והגור יהיה בלי תעודות

**לא הסברתי את זה ממש טוב אבל מי שהבין הבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יבדוק אם זה גזעי או לא?

אני אומר לא סתם כדי לדפוק אותו אלא כדי להזהיר למה שאנשים יחשבו שיש להם כלב גזעי כשבצם הוא לא

אפשר וחצי ואל תזיין במוח

גור גזעי זה גור שהזיווג בין ההורים שהם חייבים להיות עם תעודות נעשה עם העמותה או לא יודע איך זה נקרא

אחרי שהגורים נולדים אתה לוקח אותם לאחראי של הגזע בארץ והוא נותן לך תעודות ותעודה עולה משהו כמו כמה מאות שקלים

וזה אומר שאתה יכול להשתתף בתחרויות וכו'

יש מקרים שהזיווג התבצע עם אבא עם תעודות והאמא לפי כל הקריטריונים גזעית והגור יהיה בלי תעודות

**לא הסברתי את זה ממש טוב אבל מי שהבין הבין

שמת לב שאמרת בדיוק מה שהוא אמר? :s07: ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כ6 שנים הכלבה שלי המליטה 5 גורים מדהימים=מעורבים אומנם אבל ממש יפים.

לקחתי אותם ביום שבת לצער כי זה היום שבאים המון אנשים לאמץ כלב או חתול ונתתי אותם בחינם.

תוך שעה חטפו את כולם.

לא ביקשתי שקל.הכל תרומה העיקר לעשות שמח למי שלקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...