שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מפגרת:איך תעדיפו לחיות ?

מוחמד היהודי

Recommended Posts

אני כמובן הייתי בוחר באופציה הראישונה, עדיף להנות מרגע קצר מאשר לסבול מרגע ארוך :lol:

אפילו 40 שנה מספיק לי עם איזה חצי מיליארד ירוקים.

בשביל 100 מיליון הייתי עושה כמעט הכל

מה לא היית עושה בשביל 100M$?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אופציה ראושנה, אולי אני יחיה פחות, אבל איזה חיים הא :xyxthumbs:

וכסף כמובן לא יכול לקנות הכל ולא וכל זה אבל אל תקשיבו למי שאומר שכסף זה לא הכל בחיים, כשאין לך אתה זקוק לו וכשיש לך אתה לא זקוק לו.

קיצור כסף זה הכל בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיליון שקל אתה קונה אוטו,ותוך חודש ניגמר כול הכסף על הדלק.

אתם מדברים כאילו היה לכם מיליון דולר שבוע שעבר ובדיוק אתמול בזבתם הכל, חברה, תירגעו, כשיהיה לכם מיליון דולר ביד, נראה מה תגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח להתחיל להתווכח למה חיים שווים יותר מקצת כסף.

אין לכם ערך לחיים שלכם....רק שתאבדו משו חשוב שאי אפשר לקנות בכסף תדעו שכסף זה לא הכל בחיים...

ההבדל בין 50 ל 60 הוא קטן, ובטח שעדיף כל החיים לחיות בעושר מאשר לחיות קצת יותר ובעוני ובבעיות אחרות.

גם ככה המצב הבריאותי אחרי 50 מתחיל להתדרדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה ראשונה, אין לי שום התלבטות בכלל - אבל להתחיל לחיות מחדש קודם כל, מגיל 0.

מישהו כאן אמר שלמי שיש כסף יודע שזה לא כל כך חשוב, ברור שהוא יגיד את זה, הרי יש לו כסף וכנראה הוא לא יודע איך זה בלי כסף.

בקיצור, כסף זה הכל בחיים, חיים בשביל להרוויח כסף ולקנות מה שצריך. אין כסף = אין חיים.

עוד משהו, כשאתם חושבים שמי שאין לו כסף - צריך כסף, ומי שיש לו כסף - לא צריך אותו.

יש לכם פה טעות. מי שאין לו כסף - באמת צריך את הכסף, ומי שיש לו כסף - פשוט לא יודע שהוא צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא היית עושה בשביל 100M$?

תהיה יצירתי תחשוב על משהו ממש יצירתי ותחשוב אם תעשה אותו... לא הייתי עושה דברים מסויימים לגוף שלי בשביל זה... אבל משהו שאני עושה אותו וזהו נגמר? הייתי עושה כנראה.. אבל למשל לחתוך את איזשהו איבר בגוף? אז זה כבר תלוי איזה איבר...

ועקרונית בסכומים האלה זה לא ממש משנה אם זה 100 מיליון דולר 20 מיליון או 20 מיליארד... טוב טיפה משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן אמר שלמי שיש כסף יודע שזה לא כל כך חשוב, ברור שהוא יגיד את זה, הרי יש לו כסף וכנראה הוא לא יודע איך זה בלי כסף.

בקיצור, כסף זה הכל בחיים, חיים בשביל להרוויח כסף ולקנות מה שצריך. אין כסף = אין חיים.

אני אמרתי, ואין לי הרבה כסף. מצב משפחתי ממוצע, יש לנו מכונית סקודה פייבוריט 94 אם זה נותן לך אינדקציה כלשהי. אבל כולכם חושבים שאם יהיה לכם כסף תהיו מאושרים, 90% מכם טועים.

אם תזכו למשל עכשיו בלוטו ב-15 מיליון שקל תהיו מאושרים לכמה שעות בלבד, אחרי זה תחשבו איך אתם רוצים לעשות מזה עוד כסף ותהפכו לחמדנים, או תרוצו לבזבז הכל על רולס רויס ווילה בקיסריה. החכמים יותר מבינכם יקנו איזושהיא מכונית טובה ב-200 אלף שקל, בית לא רע במיליון ואת השאר ישקיעו איפשהו, וימשיכו לעבוד. דברים שאפשר לקנות עם כסף כמו חופשות בחו"ל או מכונית טובה יעשו אתכם מאושרים לטווח הקצר, לטווח הארוך יותר (שנה) תתחילו להתרגל לזה וזה לא ייראה לכם נהדר כל כך, אלא שגרה סבירה.

הדוגמה הכי טובה היא שיחסית לאיש ממוצע באפריקה שאין לו מה לאכול לנו יש בית משלנו, מכונית, חשמל ואור בלילה שמחשיך, מזגן שקר או חם, מחשב ואינרנט, אפשרות לשמוע איזה שאנחנו רוצים מתי שאנחנו רוצים, אוכל בלי הגבלה, מיטה טובה לישון עליה ועוד, ואנחנו עדיין לא מספיק מרוצים. גם ביחס לאנשים שחיו לפני 150 שנה, שגם לעשירים ביותר שמבינהם לא היה חשמל,מחשב,מכונית או פלאפון (כמובן). מה שכסף כן יוכל לעשות הוא לפטור אתכם מבעיות כלכליות וכתוצאה מכך גם מלחצים נפשיים אפשריים. בקיצור - צאו מהבועה, כסף זה גם לא בין ה-5 דברים החשובים בחיים.

ואם היו לי נגיד 12 מיליון דולר, בערך 50 מיליון שקל, הייתי משקיע אותם בתוכנית שנותנת הכנסה קבועה בחודש מהריבית. נגיד 5% ריבית ריאלית בשנה (כדי שהכסף ישמור על ערכו ויהיה שווה תמיד 50 מיליון), הייתה נותנת לי בערך 200,000 שקל לחודש, שזה מספיק לכל הדברים הכ יוקרתיים ומרשימים שאני יכול לעשות. מצד שני גם הייתי יכול להסתפק ב-10,000 שקל בשביל לפרוש, עם אותה תוכנית שנותנת 3% ריאלית בחודש, מספיקים 4 מיליון שקל, פחות ממיליון דולר, בשביל לפרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי, ואין לי הרבה כסף. מצב משפחתי ממוצע, יש לנו מכונית סקודה פייבוריט 94 אם זה נותן לך אינדקציה כלשהי. אבל כולכם חושבים שאם יהיה לכם כסף תהיו מאושרים, 90% מכם טועים.

אם תזכו למשל עכשיו בלוטו ב-15 מיליון שקל תהיו מאושרים לכמה שעות בלבד, אחרי זה תחשבו איך אתם רוצים לעשות מזה עוד כסף ותהפכו לחמדנים, או תרוצו לבזבז הכל על רולס רויס ווילה בקיסריה. החכמים יותר מבינכם יקנו איזושהיא מכונית טובה ב-200 אלף שקל, בית לא רע במיליון ואת השאר ישקיעו איפשהו, וימשיכו לעבוד. דברים שאפשר לקנות עם כסף כמו חופשות בחו"ל או מכונית טובה יעשו אתכם מאושרים לטווח הקצר, לטווח הארוך יותר (שנה) תתחילו להתרגל לזה וזה לא ייראה לכם נהדר כל כך, אלא שגרה סבירה.

הדוגמה הכי טובה היא שיחסית לאיש ממוצע באפריקה שאין לו מה לאכול לנו יש בית משלנו, מכונית, חשמל ואור בלילה שמחשיך, מזגן שקר או חם, מחשב ואינרנט, אפשרות לשמוע איזה שאנחנו רוצים מתי שאנחנו רוצים, אוכל בלי הגבלה, מיטה טובה לישון עליה ועוד, ואנחנו עדיין לא מספיק מרוצים. גם ביחס לאנשים שחיו לפני 150 שנה, שגם לעשירים ביותר שמבינהם לא היה חשמל,מחשב,מכונית או פלאפון (כמובן). מה שכסף כן יוכל לעשות הוא לפטור אתכם מבעיות כלכליות וכתוצאה מכך גם מלחצים נפשיים אפשריים. בקיצור - צאו מהבועה, כסף זה גם לא בין ה-5 דברים החשובים בחיים.

ואם היו לי נגיד 12 מיליון דולר, בערך 50 מיליון שקל, הייתי משקיע אותם בתוכנית שנותנת הכנסה קבועה בחודש מהריבית. נגיד 5% ריבית ריאלית בשנה (כדי שהכסף ישמור על ערכו ויהיה שווה תמיד 50 מיליון), הייתה נותנת לי בערך 200,000 שקל לחודש, שזה מספיק לכל הדברים הכ יוקרתיים ומרשימים שאני יכול לעשות. מצד שני גם הייתי יכול להסתפק ב-10,000 שקל בשביל לפרוש, עם אותה תוכנית שנותנת 3% ריאלית בחודש, מספיקים 4 מיליון שקל, פחות ממיליון דולר, בשביל לפרוש.

כל מילה במקום

אם יביאו לכם99999999999999999 מליון דולר ויגידו לכם לכרות את הזי* לא הייתם עושים את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אבל יש את אלה שמוכרים כליה בשביל 10-15 אלף דולר... :screwy:

הבריאות לדעתי זה מה שהכי חשוב בחיים לדוגמא אני מכיר זמרת רוסיה שהיא עיוורת תאכלס אני בטוח שהיא הייתה מעדיפה לראות ולחיות כדי לסגור את החודש גם ככה היא לא רואה כלום מהחיים האלה אז מה כסף עוזר לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אבל יש את אלה שמוכרים כליה בשביל 10-15 אלף דולר... :screwy:

לרוב זה אלא שיש להם בעיות כלכליות חמורות, או אלא שחייבים את הכסף לניתוח כלשהו וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב זה אלא שיש להם בעיות כלכליות חמורות, או אלא שחייבים את הכסף לניתוח כלשהו וכו'.

אז מה שבעצם אתה אומר זה שיש אנשים שעושים ניתוח להוציא כליה בשביל לשלם על ניתוח אחר?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...