עזרה בחיבור s-video מהמחשב לטלויזיה! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור s-video מהמחשב לטלויזיה!

elad_kro

Recommended Posts

קניתי היום כבל שמחבר את השידור של המחשב לטלויזיה. הכבל נקרא s-video וחיברתי אותו ל21 פינים (יש לי טלויזיה קצת צולעת)

עכשיו הבעיה שלי היא שיש תמונה בטלויזיה אבל היא בשחור לבן ובמסך של המחשבשלי זה עובד לי כרגיל צבעוני.

ניסיתי לשנות הגדרות בכרטיס מסך בטלויזיה וגם הורדתי עדכונים של הכרטיס מסך.

יש לי Gforce 4 mx 440 AGP8X

ויש לי אפילו תמונה שצילמתי שלא נותן לי לגעת בהגדרות של הצבעים: http://img290.imageshack.us/img290/4828/13ja.jpg לא ממש הבנתי מה רשום בתמונה

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ..תנסה מה שאמרו לך פה קודם. אבל אצלי, היתה את אותה בעיה ומה שפתר את זה במפתיע זה חיבור מה S VIDEO למתאם ל RCA ומה RCA למתאם בין RCA ל 21 פינים ורק אחר כך חיברתי לטלויזיה וזה עבד חלק.. מקווה שהבנתי מה שרשמתי.. בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ..תנסה מה שאמרו לך פה קודם. אבל אצלי, היתה את אותה בעיה ומה שפתר את זה במפתיע זה חיבור מה S VIDEO למתאם ל RCA ומה RCA למתאם בין RCA ל 21 פינים ורק אחר כך חיברתי לטלויזיה וזה עבד חלק.. מקווה שהבנתי מה שרשמתי.. בהצלחה :xyxthumbs:

איך אפשר לחבר מתאם של S VIDEO למתאם של RCA החיבור הוא שונה זה לא חיבור בננה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אם אותו כרטיס מסך כמו שלך ואותו החיבור

ההגדרות של ה pal

ובכל מקרה אני לא הצלחתי לראות נורמלי למרות שהטלוויזיה חדשה

החלפתי ל ati9550 רק בשביל זה ורואים טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר כבל RCA פשוט ולא S-Video וזה יפעל

הסברתי 100 פעם ממה הבעיה

אין לי כוח לחזור על זה

איכפת לך להסביר עוד פעם.....?

או לתת לינק להסבר.........

טוב ניראה לי שמצאתי את ההסבר למה זה שחור לבן אבל למה חיבור בננה יעשה את העבודה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור

ב-SVideo יש 2 זוגות של מוליכים

אחד מעביר שחור לבן והשני צבע

בתוך המתאם SCART ל-Svideo זוג אחד מה-SVideo מחובר יחד עם ה-RCA הרגיל (Composite)

SCART מעביר המון פורמטים והטלויזיה שלך לא תומכת ב-SVideo דרך Scart לכן אתה מקבל רק את הזוג השחור לבן מהכרטיס מסך.

אם תצליח להגדיר לכרטיס מסך שאתה מחובר ב-Composite ולא SVideo הוא יעביר על הזוג הזה את כל המידע ולא רק שחור לבן.

הכרטיס מסך השני שלך כנראה זיהה שזוג אחד לא מחובר לכן הוא אוטומטית שידר Composite לטלויזיה

אם לא הבנת חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...