הגברת אוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגברת אוזניות

zoozoo

Recommended Posts

שלום חברים,

רכשתי אזניות HD201 של סנהייזר לצורך חיבורן למחשב.

אבל - בחיבור ישיר למחשב (ללא הגברה) השמע מהן מאד חלש (גם כשהווליום מכסימלי).

הרמקולים שלי למחשב הם ATP3 של אלטק לנסינג, ואין בהם יציאה לאזניות עם הגברה.

מה עושים אם לא רוצים לקנות מגבר יעודי ולהוציא עוד כסף?

חיברתי את האזניות דרך מגבר פשוט מאד שיש לי, אבל הוא מכניס רעש רקע קבוע מורגש, ומאד לא נעים (Hiss Noise).

אני לא רוצה "לסבול" את זה מצד אחד, ולשלם סכום גבוה על מגבר יעודי איכותי מצד שני.

אני יודע שיש תוכנות שמגבירות את השמע מהמחשב. האם זה לא פוגם באיכות? יש המלצות לכאלה?

יש רעיונות אחרים? אולי אני פשוט לא עושה משהו כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים היותר מצחיקים שקראתי היום :)...

ZOOZOO תקשיב בשביל לשמוע חזק אתה צריך ללכת לוליום ולחזק אותו , יש לך עוצמה ליד השעון בWIN תבדוק שהכל על MAX ...

יש לציין כי אלה לא צריכים מגבר בכלל... אלה אם אתה רוצה עכשיו לקנות מגבר ב 1400 שח + כשהאוזניות עלו לך 200 שח פלוס מינוס :)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף תודה על התשובה המהירה.

הייתי שמח אם הפתרון היה כל כך פשוט. אני לא עד כדי כך טמבל (לא יפה לזלזל... ;)) .

כמובן שהווליום במחשב מוגבר למכסימום, ואפילו נכנסתי להגדרות של הקודקים של הסאונד וניסיתי להגביר משם.

גם אני חשבתי שהאזניות האלה לא מחייבות הגברה, ולכן כל כך הופתעתי.

אני ממש לא רוצה לקנות מגבר כמו שכתבת, אבל אני עדיין צריך פתרון רציני.

אני עדיין ממתין לרעיונות. אולי יש מתאם כלשהו מהיציאות של ה- ATP3 (שהן הרי מוגברות, אבל לא סטנדרטיות) לשקע אזניה?

לא אכפת לי לנתק את הרמקולים כל פעם שאני שומע באזניות, אם זה יפתור את הבעיה.

נ.ב.

האם יש קשר לעכבה של האזניות? אצלי היא 32 אוהם, ואני יודע שבאזניות פשוטות יותר, העכבה נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנגדות של האוזניות האלה הם @ 1kHz: 24

מה שאומר שבכלל בכלל לא צריך להיות בעיה !...

יכול ליהיות שפספסתה משהו שם ? ... אני לא מזלזל אבל אין ליהיות בטוח כמה הידע שלך בנושא זה ... (לא אישי)...

בדוק אולי אתה מחבר אותו ליציא לא נכונה ! איזה כרטיס יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מוזר מאוד מאוד. נסה להתקין את הדרייברים מחדש, או לנסות לחבר ליציאה אחרת בכרטיס הקול.

במקרה הכי גרוע, תרכוש מגבר פשוט בכמה עשרות דולרים וזה הכל. אבל אני עדיין מתקשה להאמין שה-201 לא מגיעות לעוצמה נורמאלית אפילו עם כרטיס קול בסיסי לגמרי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אתם לא מכוונים נכון. הקל ביותר זה להניח שאני אדיוט.

אז ככה - אני מבין קטן מאד באודיו, אבל במחשבים אני מבין דבר או שניים (אני איש מחשבים במקצועי במשך 20 שנה).

אז לא טעיתי בחיבור, ואין בעייה עם הדרייברים, ולא בווליום של המחשב, ושאר ירקות.

השאלות שלי הגיעו מכוון בעיית האודיו, לא בעיית מחשב (עם זה הייתי יודע להסתדר...).

וכדי להדגיש - זה לא שאני לא שומע באזניות. העניין הוא שצריך להגביר למכסימום במחשב בשביל להגיע לעצמה סבירה ומטה באזניות. אני ציפיתי שהווליום יהיה יותר סביר.

אז אם למישהו יש רעיון חכם - אשמח (אף אחד לא ענה לי - למשל - על השאלה לגבי מתאם שיאפשר חיבור האזניות ליציאות של ה- ATP3; אני לפחות מנסה להיות יצירתי... :P).

אם לא - לא נורא ותודה על המאמץ בכל זאת.

נ.ב.

1. אסף - צדקת בעניין ההתנגדות של האוזניות (24 אוהם)...

2. הצלחתי להגביר מעט יותר את הווליום עם Tweak שמתייחס ל- Audio Decoder שלי (כמו שאמרתי - עם החלק של המחשב אני מסתדר). אבל - קיויתי ליותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אולי אתה מחבר אותו ליציא לא נכונה ! איזה כרטיס יש לך ?

חוזר על השאלה שלי :)

על הדרך תגיד לנו גם עם איזה לוח אתה עובד כי קשה לי לאמין שהאוזניות "דפוקות"...

זה הבעיה חייבת להגיע מהמקור ולא מאף מקום אחר ... אלה אם האוזניות פשוט לא עובדות כמו שצריך אבל קשה לי לאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר את האוזניות למקור אודיו אחר, נוסח מערכת סטראו וכיוצא בזה, אם עוצמת הקול המתקבלת היא "נורמלית" אז הבעיה היא במחשב, אם היא לא אז האוזניות פגומות. הHD201 לא עשו לי בעיות הן בחיבור ליציאות הקול של כרטיס הקול שבא עם לוח האם והן בחיבור לכרטיס קול של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...