לייזר ירוק בחדר דיי מהמם {סירטון } - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לייזר ירוק בחדר דיי מהמם {סירטון }

musari

Recommended Posts

לפי מה זכור לי 56000~ ועכשיו עוד 13000.

חדר יקר :smile1:

כמעט 70 אלף :| OMFG......

זאת השקעה רצינית אבל כמו שהיא נראית היא שווה את זה בכל מיקרה אין לי ממש 70 אלף מיותרים :x חחח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד זה אתה בתמונה הקטנה עם בקס באני? כי אם כן אז למה אתה נראה כמו סבלימניה והצל?

ולהגד את האמת אני מש לא מבין מה נסגר איתך

שמע גם אני עשיר (לא אני בדיוק אלה ההורים) וגם אני מוציא כסף על דברים

יש לי בחדר מערכת ששווה בערך 35 אלף שח אני הולך עם שעון שעולה 10 אלף משקפי שמש של אלף שח

ונוסע באוטו של 200 אלף שח ובוא נגיד שאני יכול להמשיך לבלבל את המוח על מה שעוד יש לי אבל נעזוב פשוט נגיד שיש לי מה שאני רוצה

אבל ברצינות מה זה השטויות האלו לך תלמד או לטיל או משהו יש דברים יותר טובים להוציא את הכסף מהשטוית האלו כאילו ברצינות

ובקשר למה שאמרת על הבנות אני אישית לא מכיר בת אחת שלא היתה נכנסת לחדר הזה ונקרעת עליך מצחוק אולי חוץ מאיזה פרחות מחדרה שיכולות להתלהב מהצעצועים האלו

קיצר אני חושב שאתה צריך להתבגר ואני חושב שההורים שלך צרכים לחנך אותך לערך של כסף קצת יותר

יאלה ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנאות

אם אני מקנא אז זה רק בכסף שאתה מבזבז לא במערכת . כאילו איזה מסיבה תעשה בחדר של פחות מ 2X3 . אם היה לך אולם גדול שמותקן בו מערכת הזאת מילא . כך שאם בא לך לעשות מסיבה רצינית אז היית יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא יפה לבוא ולהגיד שלבנאדם אין חיים רק בגלל שהוא קנה משהו שנחשב יקר או מבוזבז או לא יודע מה

אם הוא מפרסם אז זה פה מה אתה מצפה שיגידו ? :nixweiss: אם לי היה 70 אלף לבזבז לא הייתי מבזבז כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת מה זה התגובות הלא ענייניות האלו, הבנאדם אוהב משהו, מוכן להשקיע בו הרבה כסף, זמן ומחשבה אז מגיע לו ח"ח על זה,וזה לא עניין שלנו כמה כסף הוא מוציא או על מה,הוא אוהב את זה? שיהיה לו בכיף. לפחות זו דעתי.

בכל מקרה נראה ממש טוב מוסרי,נתת משמעות חדשה למילה פריק אבל במובן טוב. :xyxthumbs:

וגם אהבתי את הקטע שהעלית לפה, מזכיר לי קצת את G&M Project, סגנון אפליפטינג טראנס כזה, לדעתי עם יותר השקעה ועם רמות גבוהות ש למאסטרינג בהחלט אתה יכול לשחרר קטעים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד זה אתה בתמונה הקטנה עם בקס באני? כי אם כן אז למה אתה נראה כמו סבלימניה והצל?

ולהגד את האמת אני מש לא מבין מה נסגר איתך

שמע גם אני עשיר (לא אני בדיוק אלה ההורים) וגם אני מוציא כסף על דברים

יש לי בחדר מערכת ששווה בערך 35 אלף שח אני הולך עם שעון שעולה 10 אלף משקפי שמש של אלף שח

ונוסע באוטו של 200 אלף שח ובוא נגיד שאני יכול להמשיך לבלבל את המוח על מה שעוד יש לי אבל נעזוב פשוט נגיד שיש לי מה שאני רוצה

אבל ברצינות מה זה השטויות האלו לך תלמד או לטיל או משהו יש דברים יותר טובים להוציא את הכסף מהשטוית האלו כאילו ברצינות

ובקשר למה שאמרת על הבנות אני אישית לא מכיר בת אחת שלא היתה נכנסת לחדר הזה ונקרעת עליך מצחוק אולי חוץ מאיזה פרחות מחדרה שיכולות להתלהב מהצעצועים האלו

קיצר אני חושב שאתה צריך להתבגר ואני חושב שההורים שלך צרכים לחנך אותך לערך של כסף קצת יותר

יאלה ביי

ואתה עוד מדבר על בזבוז כסף חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי במקום רק להגיד ככה וככה תגידו מה אתם הייתם עושים במקום?

אני הייתי קודם כל קונה מחשב חדש, לא מופגז בקירורים וכרטיס מסך ומעבד הכי מפחידים, הייתי קונה משהו פחות סופר חזק ועושה אוברקלוק

וגם כרטיס קול x-fi elite pro

ורמקולים gigaworks s750

טלוויזית lcd או plasma

שהיא HD ready

הממממ וזהו אני חושב, לא יודע אם צריך עוד משהו כדי שיהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...